R.S vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Statisticile puse sunt aiurea.

1. multe sate au fost luate din academia r.s.-ului
2. noi eram cu satele goale pentru ca nu ne asteptam ca un trib ca ei sa atace pe la spate cand totul era concentrat pe mag.
3. voi aveati deja organizate atacurile inainte sa se termine pna-ul,asta stiu sigur, in data de 10 daca nu ma insel. o sa aflu cat de curand tot ce am nevoie.
..si ii mai si vezi ce ironici pot fi aici.
 

DeletedUser41545

R.S.-ul nu a intors spatele clasicului. clasicul e condus de un jucator noob care a profitat de razboiul nostru cu magul.pentru ca noi am facut pna-ul cu masonul este doar o scuza pentru clasic.

punct. unii vorbesc aiurea fara sa gandeasca. daca noi nu luptam contra masonilor,clasicului ii tremura fundul. nu r.s-ul a tradat ci clasicul. nu declari razboi pentru ca nu vreau sa lupt pentru o luna cu un trib anume.

sunteti enervanti cei care va dati cu parerea aiurea,daca nu stiti despre ce e vorba cu adevarat,nu va bagati in seama.


P.S clasicul comenteaza aiurea ca de ce am facut pna cu masonul, dar ei nu se pun in situatia r.s.-ului. r,s-ul a luptat cu 2 triburi mari. daca noi si masonul am fi in razboi cu clasicul (cum era masonul cu magu pe r.s) nu ar rezista nici 1 luna. ei gandesc doar pentru interes propriu, r.s-u le apara fundul.

Esti jenant , daca si conducatorul nostru e noob atunci tu ce esti?extra-super-noob?ciocu mic si joaca pe harta ca aveti mai multe ferme ca si noi dar habar nu aveti sa le aparati .In plus daca nu comenteaza ingenios ce te bagi tu in seama ?ca tu abia esti un biet conducator acolo nici nu stiu cine iti da atentie.
 

DeletedUser38860

care discutie ma omule , cand voi ati facut pna cu mason tot noi suntem de vina..mai frate da ne faci mincinosi in fata , da-ti seama si tu ce vorbesti

Ziii lui tulio sa iti zica adevarul !!! Cand o sa aflati toti adevarul atunci sa vedem cine mai vorbeste si ce vorbeste.
 

DeletedUser

care discutie ma omule , cand voi ati facut pna cu mason tot noi suntem de vina..mai frate da ne faci mincinosi in fata , da-ti seama si tu ce vorbesti

si ce daca ma s-a facut pna cu masonul? :) zici ca s-a facut o crima :).


andrey,nu ai văzut ce a spus?..că cică ei au intrat pentru noi în război cu masonul, că altfel stăteau şi se certau cu barbarele şi nu mai era problema asta acum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dupa cum am mai spus aDun iDei exagerezi foarte mult, esti extrem de subiectiv si departe de realitate, e pacat pentru ca discutia de aici nu schimba cu nimic evolutia de pe harta. Daca tu vii si spui ca aveati satele goale, lucru complet fals, nu o sa inghete de frica cei din clasic la gandul ca de acum nu vor mai lua nici un sat. Poate nu erau blindate dar goale in nici un caz, eu unul nu am vazut nici un raport cu sat gol, am vazut cu cate 80000 sau 30000 sau doar fermele proprii. De asemenea clasic nu a atacat pe la spate, v-a anuntat din timp, iar nu spui adevarul si daca osa continui asa devii necredibil. Pana la ora asta clasic nu a atacat organizat rs, daca tu atacul ala crezi ca a fost organizat esti intr-o grava eroare. Concluzia, hai sa incercam sa discutam cat mai elegant si cat mai realist, discutiile de aici nu schimba ce se intampla pe harta asa ca nu are rost sa exageram inutil.
 

DeletedUser38860

Dupa cum am mai spus aDun iDei exagerezi foarte mult, esti extrem de subiectiv si departe de realitate, e pacat pentru ca discutia de aici nu schimba cu nimic evolutia de pe harta. Daca tu vii si spui ca aveati satele goale, lucru complet fals, nu o sa inghete de frica cei din clasic la gandul ca de acum nu vor mai lua nici un sat. Poate nu erau blindate dar goale in nici un caz, eu unul nu am vazut nici un raport cu sat gol, am vazut cu cate 80000 sau 30000 sau doar fermele proprii. De asemenea clasic nu a atacat pe la spate, v-a anuntat din timp, iar nu spui adevarul si daca osa continui asa devii necredibil. Pana la ora asta clasic nu a atacat organizat rs, daca tu atacul ala crezi ca a fost organizat esti intr-o grava eroare. Concluzia, hai sa incercam sa discutam cat mai elegant si cat mai realist, discutiile de aici nu schimba ce se intampla pe harta asa ca nu are rost sa exageram inutil.

Tu ai citit ce am scris eu mai sus sau cititi doar ce e scurt? Citeste si dupa sa ai o discutie cu tulio . Salut si spor la sate iti urez !
 

DeletedUser

1.nu exista ca fiind 200-250 de atacuri pe un jucător cu maxim 4 fake-uri ca fiind atacuri date nefiind organizat. nobili au venit de la distanţe foarte mici după atacuri aproape la secundă.
2. daca ai vazut trupele respective in sate,e pentru ca s-au mobilizat rapid dar noi nu aveam nici-o graniţă cu voi.


p.s. încerci să mă eschivezi prin acuzele tale că aş fi subiectiv.asta poate că merge cu jucătorii de la voi dar nu la noi toţi. sunt conştient că ce se discută aici nu înfluenţează harta, ţi se pare că încerc să fiu viclean..sau eu ştiu ce? :)


3. dacă noi eram trădători,crezi că mai eram supăraţi pe voi ? :) o întrebare simplă.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Deci stiu ca nu ar trebuii sa postez, dar acela nu a fost organizat, de ati tratat asa ceva ca fiind un organizat atunci la ce sa va asteptati pe viitor:))?
 

DeletedUser

tu cine eşti?

răspunde şi tu la o întrebare pentru noobi :) când un jucător e atacat de la 2 jucători în sus în acelaşi timp, cum se numeşte? :)

am impresia că-mi pierd timpul degeaba pentru unii pe aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41545

1.nu exista ca fiind 200-250 de atacuri pe un jucător cu maxim 4 fake-uri ca fiind atacuri date nefiind organizat. nobili au venit de la distanţe foarte mici după atacuri aproape la secundă.
2. daca ai vazut trupele respective in sate,e pentru ca s-au mobilizat rapid dar noi nu aveam nici-o graniţă cu voi.


p.s. încerci să mă eschivezi prin acuzele tale că aş fi subiectiv.asta poate că merge cu jucătorii de la voi dar nu la noi toţi. sunt conştient că ce se discută aici nu înfluenţează harta, ţi se pare că încerc să fiu viclean..sau eu ştiu ce? :)


3. dacă noi eram trădători,crezi că mai eram supăraţi pe voi ? :) o întrebare simplă.

Sunteti suparati pentru ce.nu te supara nu te inteleg care e treaba ta findca nu de mult timp ai fost pus in conducere ,deci automat asculti de sef , daca ingenios e suparat pe noi automat sunteti si voi asta nu inseamna ca aveti dreptate in vreun fel.In plus ati fost anuntati dinainte ceea ce e greu de crezut la ce aparari ati avut , pai frate daca erati trib organizat toate fermele erau pe granita mai ales ca mason nu va mai ataca
 

DeletedUser

Adevaru e ca R.S a fost cel mai dezamagitor aliat de cand joc triburile, adica de pe lumea 5 incoace si aici nu ma refer la tribul in ansamblu ci le cei din conducere si la cei cativa mascarici care pe conferinta se adresau cu "MA"si "BA"..Ati preluat TOM-ul ati tInut cu dintii de conturile mari care nici cand l-am innobilat noi nu avea cercetarile mai mari de 2...3, doar sa nu scadeti in puncte si ati distrus ce a mai ramas din el...Rakiu si Emy au facut ce au vrut cu voi si daca nu interveneam noi probabil acum va innobilau tot tribul...Nu erati in stare sa va innobilati singuri conturile care erati 100% canvinsi ca erau oamenii masonilor ...Rezervati cate 5 sate mari de barbari si nu erati in stare sa luati unu...le luau masonii inaintea vostra...si totusi nu v-am intors spatele pentru aceste lucruri...V-am intors spatele exact dupa ce ati facut PNA cu dusmanii nostrii, contrar intelegerii noastre.Adica v-a durut exact in dos de parerea noastra, a aliatilor vostrii in acel moment.Nu o mai dati ca tulio a facut nu stiu ce...am hotarat in unanimitate ca nu mai maritati sa va tratam ca si aliati...V-am anuntat cu 48 de ore inainte ca o sa va trecem cu rosu aprins ca sa va vedem mai bine , dandu-ne seama cat sunteti de pariculosi, adica alunecosi.Pe aceasta cale atrag atentia tuturor celor care primesc propuneri de la R.S.de a face o alianta sau PNA, sa se gandeasca bine cand adapostesc un sarpe la san.In rest doresc mai putina vorbarie aici si mai multa actiune pe harta colegilor mei care nu se pot abtine sa dea apa la moara spamerilor din R.S.
 

DeletedUser38860

Adevaru e ca R.S a fost cel mai dezamagitor aliat de cand joc triburile, adica de pe lumea 5 incoace si aici nu ma refer la tribul in ansamblu ci le cei din conducere si la cei cativa mascarici care pe conferinta se adresau cu "MA"si "BA"..Ati preluat TOM-ul ati tInut cu dintii de conturile mari care nici cand l-am innobilat noi nu avea cercetarile mai mari de 2...3, doar sa nu scadeti in puncte si ati distrus ce a mai ramas din el...Rakiu si Emy au facut ce au vrut cu voi si daca nu interveneam noi probabil acum va innobilau tot tribul...Nu erati in stare sa va innobilati singuri conturile care erati 100% canvinsi ca erau oamenii masonilor ...Rezervati cate 5 sate mari de barbari si nu erati in stare sa luati unu...le luau masonii inaintea vostra...si totusi nu v-am intors spatele pentru aceste lucruri...V-am intors spatele exact dupa ce ati facut PNA cu dusmanii nostrii, contrar intelegerii noastre.Adica v-a durut exact in dos de parerea noastra, a aliatilor vostrii in acel moment.Nu o mai dati ca tulio a facut nu stiu ce...am hotarat in unanimitate ca nu mai maritati sa va tratam ca si aliati...V-am anuntat cu 48 de ore inainte ca o sa va trecem cu rosu aprins ca sa va vedem mai bine , dandu-ne seama cat sunteti de pariculosi, adica alunecosi.Pe aceasta cale atrag atentia tuturor celor care primesc propuneri de la R.S.de a face o alianta sau PNA, sa se gandeasca bine cand adapostesc un sarpe la san.In rest doresc mai putina vorbarie aici si mai multa actiune pe harta colegilor mei care nu se pot abtine sa dea apa la moara spamerilor din R.S.

Tot noi suntem aia prosti aliati. Ilusion nu erai in conferinta cand tulio a fost intrebat de un PNA intre noi si MAson pentru o luna. Sau probabil si pe tine te duce cu zaharelul, asa-i Evolution?Plus de asta am vazut ca ii barfesti pe TOM . Ar trebui sa ai respect fata de ei ! Daca TOM-ul se tinea de lumea asta crezi ca voi ajungeati unde sunteti acum? Rusinica ilusion !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tu vorbeşti mă ? ai dat un exemplu penibil cu cele 5 sate de barbari. alea aparţineau r.s-ului, tu nu ai voie nici să te uiţi la ele dacă eşti aliat. nici să vezi cum se numesc nu ai voie. pe când jucătorii de la voi treceau peste rezervări plus că m-ai atacat fără să anunţi conducerea r.s-ului. fără ca ei să-ţi dea voie,tu eşti şarpe. cineva de la voi spunea că tu tragi sforile.. depinde la ce.


P.S. eu mă rog ca lucrurile să decurgă în aşa fel încât r.s-ul să fie liber,să se ocupe doar de clasic fără alte triburi în război şi nu mai e mult până se va întâmpla asta, deja unele rădăcini cedează în favoarea noastră.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Adevaru e ca R.S a fost cel mai dezamagitor aliat de cand joc triburile, adica de pe lumea 5 incoace si aici nu ma refer la tribul in ansamblu ci le cei din conducere si la cei cativa mascarici care pe conferinta se adresau cu "MA"si "BA"..Ati preluat TOM-ul ati tInut cu dintii de conturile mari care nici cand l-am innobilat noi nu avea cercetarile mai mari de 2...3, doar sa nu scadeti in puncte si ati distrus ce a mai ramas din el...Rakiu si Emy au facut ce au vrut cu voi si daca nu interveneam noi probabil acum va innobilau tot tribul...Nu erati in stare sa va innobilati singuri conturile care erati 100% canvinsi ca erau oamenii masonilor ...Rezervati cate 5 sate mari de barbari si nu erati in stare sa luati unu...le luau masonii inaintea vostra...si totusi nu v-am intors spatele pentru aceste lucruri...V-am intors spatele exact dupa ce ati facut PNA cu dusmanii nostrii, contrar intelegerii noastre.Adica v-a durut exact in dos de parerea noastra, a aliatilor vostrii in acel moment.Nu o mai dati ca tulio a facut nu stiu ce...am hotarat in unanimitate ca nu mai maritati sa va tratam ca si aliati...V-am anuntat cu 48 de ore inainte ca o sa va trecem cu rosu aprins ca sa va vedem mai bine , dandu-ne seama cat sunteti de pariculosi, adica alunecosi.Pe aceasta cale atrag atentia tuturor celor care primesc propuneri de la R.S.de a face o alianta sau PNA, sa se gandeasca bine cand adapostesc un sarpe la san.In rest doresc mai putina vorbarie aici si mai multa actiune pe harta colegilor mei care nu se pot abtine sa dea apa la moara spamerilor din R.S.

mare adevar zici tu aici:D
pacat ca nu ma mai lasa conducerea....
 

DeletedUser41545

tu vorbeşti mă ? ai dat un exemplu penibil cu cele 5 sate de barbari. alea aparţineau r.s-ului, tu nu ai voie nici să te uiţi la ele dacă eşti aliat. nici să vezi cum se numesc nu ai voie. pe când jucătorii de la voi treceau peste rezervări plus că m-ai atacat fără să anunţi conducerea r.s-ului. fără ca ei să-ţi dea voie,tu eşti şarpe. cineva de la voi spunea că tu tragi sforile.. depinde la ce.


P.S. eu mă rog ca lucrurile să decurgă în aşa fel încât r.s-ul să fie liber,să se ocupe doar de clasic fără alte triburi în război şi nu mai e mult până se va întâmpla asta, deja unele rădăcini cedează în favoarea noastră.

ce tupeu jegos ai baiete....ce sa iti mai zic , de tine nu cred ca a auzit nimeni dar gura o ai pana in cer.rusinica.out
 

DeletedUser

apă la moară :)) emy, eşti cel mai bun jucător de pe hartă :D avem noroc că te ţine lumea în frâu că altfel ne pulverizai.


P.S. ieşi din trib şi joacă solo. atacă r.s.-u din postura de jucător fără trib. rezişti o săptămână?
 

DeletedUser

ADUN IDEI a spus:
tu vorbeşti mă ? ai dat un exemplu penibil cu cele 5 sate de barbari. alea aparţineau r.s-ului, tu nu ai voie nici să te uiţi la ele dacă eşti aliat. nici să vezi cum se numesc nu ai voie. pe când jucătorii de la voi treceau peste rezervări plus că m-ai atacat fără să anunţi conducerea r.s-ului. fără ca ei să-ţi dea voie,tu eşti şarpe. cineva de la voi spunea că tu tragi sforile.. depinde la ce.

Deci tu esti unul dintre cei ce se adreseaza cu MA ;), ce naiba, nu se mai face scoala in ziua de azi?...mai lasati triburile si dati pe la scoala unde va invata ce inseamna politete, asta daca ati sarit peste cei 7 ani de acasa... De ce m-am uitat peste cele 5 sate debarbari rezervate de tine? pentru ca erau printre noi si doua dintre ele le luasera masonii, adica tu rezervai pt ei...de ce te-am atacat, pt ca nu vroiam sa vina mosonii prin tine, peste noi...ei fiind dusmani in acel moment.De ce nu am semnalatt si acel fapt conducerii vostre?l-am semnalat, la fel ca multe altele, insa se raspundea peste 3...4 zile...ca de obicei, sau nu se deschideau mesajele.Altceva?
 

DeletedUser

apă la moară :)) emy, eşti cel mai bun jucător de pe hartă :D avem noroc că te ţine lumea în frâu că altfel ne pulverizai.


P.S. ieşi din trib şi joacă solo. atacă r.s.-u din postura de jucător fără trib. rezişti o săptămână?

de masonul mi`ar da diplomatie,va fac bucati nu alta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus