R.S vs WoC

  • Autor subiect DeletedUser47936
  • Data de început

DeletedUser47991

Cand un trib are 8(opt) academii, nu se teme de nimeni si de nimic...
 

catallinu

member
Scor reacție
3
:) samurai si-au dorit sa distruga woc,l-au distrus :) e o misiune indeplinita, e academie a tuturor,in rest nu mai conteaza ce se intampla pe lumea aceasta
Uite ca m-am uitat si eu si mi se pare ca WOC inca e pe harta si destul de bine.
Am impresia ca WOC si Roma sunt aliati. E normal sa se ajute in toate modurile cu putinta. Am observat ca foarte multi jucatori de triburi confunda grav alianta cu PNA-ul.


P.S. - am impresia ca e un nou razboi in N-E. RS contra 2-3 sate din ROMA


Bafta
 
Ultima editare:

DeletedUser42954

Uite ca m-am uitat si eu si mi se pare ca WOC inca e pe harta si destul de bine.
Am impresia ca WOC si Roma sunt aliati. E normal sa se ajute in toate modurile cu putinta. Am observat ca foarte multi jucatori de triburi confunda grav alianta cu PNA-ul.


P.S. - am impresia ca e un nou razboi in N-E. RS contra 2-3 sate din ROMA


Bafta
:)) o lasati, woc academia tuturor sant aliati cu toti. Am inteles o harta trebuie sa ii ajute sa se ridice la nivelul nostru:))
 

DeletedUser47991

na...ce sa zic. Bafta atunci. Vad ca planul e facut.

Daca e poate sa faceti schimb de niste sate cu Roma. Sa fiti mai aproape unii de altii. Sa nu va razboiti peste harta asa. :)
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Frustrarea la valoare <3
iar incerci sa pari important? foarte tare replica ta. Cum ai reusit tu sa spui in 3 cuvinte atat de multe.....
Esti un fel de castigator al balonului de aur pe 51.

Hai baga un pic cu cardurile, cu pp-urile, cu smenurile ( cu frustrarea ai bagat deja) , ca sa incheiem cu tine si sa ne tinem de lucruri serioase. Ca asta esti
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Aici nu e prea draguta statistica...sa zicem ca de aici incepem:

Tribul REINTOARCEREA Samurailor a declarat război tribului Roma!
sep 08, 2016 08:56:57
Tribul este acum în război cu REINTOARCEREA Samurailor!

Nume război: :))of,of,mai,mai :))

Declaraţie:
:)) glumeti pana la capat,bun venit in n-e:))

Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S. 1, R.S. 2, R.S. 3, R.S. 4, R.S. 5, R.S. 6, R.S. 7, R.S.8.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 18
Diferență: 22

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 176,484
Tabăra 2: 66,229
Diferență: 110,255

chart
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
2peule, mai creste si tu contul ala ca n-am moral pe tine, lasa palavrageala pe extern.
apropo, cum e sa joci cu contul 100% deff? :))
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Lasa-l neatzza...ca acum vine si dezgroapa iar mortii. Imediat iti da o replica taioasa ccum era sa parasesti tu lumea la inceput si ca ai avut noroc si bla bla.

Si in final te face frustrat si pa.
:)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Nu cred ca m-am certat vreodata cu neata :) Adevarul nu poate fi schimbat,stiu,adevarul doare...n-ai ce-i face
PS: cum e sa dai pe moral mic mai neata :D
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Ce pana mea mai tupeule..

Parte 1:
Jucători: Enyx88
Parte 2:
Jucători: alex2peu

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 0
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,580
Tabăra 2: 0
Diferență: 8,580

chart


M-ai innobilat tu pe undeva si nu stiu?sau ai asistat cum am cedat satul pe speciala?ah da...iti poate explica prietenul Sickoss cat de activ eram eu pe speciala si cu cata pasiune jucam :))

Permitem sa citesc dintr-un clasic:
2peule, mai creste si tu contul ala ca n-am moral pe tine, lasa palavrageala pe extern.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
la punctele tale mi-ar fi rusine sa postez statistica aia...ce arati mai exact? 1 sat luat ...si inca unul luat cu japca,so? la punctele tale e o rusine
si chiar daca ma scoateti la margine,wow,intru odata la 2 zile sa mai dau comenzi...DAR SPOR LA CASTIGAT LUMEA ,vad ca o luati spre RS,prea greu sa luptati cu WW? =)))
 

DeletedUser13059

Tu ai o mare confuzie in cap ,pe 32 nu au fost samurai,samurai au jucat pe clasica a doua,22,24,26,28,31,37,41 si 51..SI CAND JOACA SAMURAI SCRIE INTEMEIETOR Mesagerul. sau INGENIOS si apare sigla samurailor.
Deci nu oriunde a jucat contul mesagerul. a fost R.S si ca sa te limpezesc un pic de exemplu pe 43 contul acesta a jucat chiar in woc.
Tu cand vezi Mesagerul. traiesti cosmarul lumi 24 cand erai in tribul nu fugi ca n-ai scapare si nu ai fugit decat in R.S deoarece chiar nu aveati scapare.Dar aici e 51 si rog moderatorul forumului sa stearga postarile care chiar nu au legatura cu 51 si cu tema acestui razboi.

mai bine ai ruga moderatorul sa te invete cum sa postezi corect , cat despre povestile tale cu sigla si numele ii fix pix , stie toata lumea cine ati fost , unde ati avut tentativa de a juca , ca de jucat nu se poate spune in cazul vostru , oricum ramane de vazut aici pe lumea 51 ce treaba buna o sa faceti si te asigur ca pe viitor o sa zici si despre lumea 51 tot felul de povesti la fel cum spui despre celelalte unde r.s a pierdut
 

DeletedUser43917

la punctele tale mi-ar fi rusine sa postez statistica aia...ce arati mai exact? 1 sat luat ...si inca unul luat cu japca,so? la punctele tale e o rusine
si chiar daca ma scoateti la margine,wow,intru odata la 2 zile sa mai dau comenzi...DAR SPOR LA CASTIGAT LUMEA ,vad ca o luati spre RS,prea greu sa luptati cu WW? =)))

N-a jucat pe speciala , intra de 2 ori sa bage constructii/recrutari . :)
Si acum.. eu nu inteleg de ce te bagi tu in discutiile lor? De ce nu-ti vezi de treaba ta?:D
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
la punctele tale mi-ar fi rusine sa postez statistica aia...ce arati mai exact? 1 sat luat ...si inca unul luat cu japca,so? la punctele tale e o rusine
si chiar daca ma scoateti la margine,wow,intru odata la 2 zile sa mai dau comenzi...DAR SPOR LA CASTIGAT LUMEA ,vad ca o luati spre RS,prea greu sa luptati cu WW? =)))

Tu mereu o sa ai o scuza ca te bate jocul asta. Cum s-ar zice, te loghezi o data la 2 zile pe joc sa dai comenzi si de 2 ori pe ora sa iti dai cu parerea pe extern. Uite, ai acordul nostru scris sa infiintezi primul fan-club Roma si o sa primesti din partea noastra harta lumii 51 inainte de disparitia curcaneilor semnata de idolii tai catallinu, neatzza,muntiu..:). Ca daca iti dam harta de dupa iti provocam insomnii.

Referitor la unde si cum dam noi razboaiele..o sa te consultam pe viitor cu siguranta pe tine.
 
Sus