R.S vs WoC

  • Autor subiect DeletedUser47936
  • Data de început

catallinu

member
Scor reacție
3
ce te mai roade invidia tupeule...:))))))))

te loghezi o data la 2 zile pe joc sa dai comenzi si de 2 ori pe ora sa iti dai cu parerea pe extern.
si chiar daca ma scoateti la margine,wow,intru odata la 2 zile sa mai dau comenzi...



Ce-mi place cand nu stii pe unde sa scoti camasa. Ai aceleasi scuze si vrajeli ca toti de aici...da tu esti mai cu motz. tupeu cu motz
 

DeletedUser42954

Aici nu e prea draguta statistica...sa zicem ca de aici incepem:

Tribul REINTOARCEREA Samurailor a declarat război tribului Roma!
sep 08, 2016 08:56:57
Tribul este acum în război cu REINTOARCEREA Samurailor!

Nume război: :))of,of,mai,mai :))

Declaraţie:
:)) glumeti pana la capat,bun venit in n-e:))

Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S. 1, R.S. 2, R.S. 3, R.S. 4, R.S. 5, R.S. 6, R.S. 7, R.S.8.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 18
Diferență: 22

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 176,484
Tabăra 2: 66,229
Diferență: 110,255

chart
eni sau cum te-o chema,nu amesteca trecutul cu prezentul,R.S 8 a devenit academie de cateva zile nu o baga in statistica
Razboiul sa declansat de cateva ore,dar daca tu ti neaparat sa plecam cu handicap sa te dai mare conducator:)), fie cum vrei tu:)) si cu for te batem
 

DeletedUser42954

mai bine ai ruga moderatorul sa te invete cum sa postezi corect , cat despre povestile tale cu sigla si numele ii fix pix , stie toata lumea cine ati fost , unde ati avut tentativa de a juca , ca de jucat nu se poate spune in cazul vostru , oricum ramane de vazut aici pe lumea 51 ce treaba buna o sa faceti si te asigur ca pe viitor o sa zici si despre lumea 51 tot felul de povesti la fel cum spui despre celelalte unde r.s a pierdut
:))ursulet obiectivul nostru e indeplinit,asteptam 55 :),nu incerca sa gandesti in locul nostru cat sa stam pe o lume si cat sa jucam,iar tu personal te crezi mare jucator ,dar ai stat tot timpul in umbra marilor jucatori care te-au acceptat in trib la ei si ascultand ordinele lui pep....ai crezut ca tu gandesti.
Mica vedeta:)) ia du-te tu de exemplu in NewAge si arata ca sti joaca si ca gandesti jocul acesta:)).Daca pep de exemplu te trecea strada era simplu,incearca sa o treci singur:)).
 

DeletedUser47991

Numai experti si profesori pe aici...mi-e si frica...sa mor

Tare mi-as dori sa va cunosc in realitate
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
ce te mai roade invidia tupeule...:))))))))






Ce-mi place cand nu stii pe unde sa scoti camasa. Ai aceleasi scuze si vrajeli ca toti de aici...da tu esti mai cu motz. tupeu cu motz
Ce camasa tot visezi ma...nu vezi ca nu cresc contul deloc? Chiar nu te prinzi ca nu mai joc ? Evident ca voi pierde satele, e la mintea cocosului asta...mai intru cand o fi sa va rup cativa nobili si in rest sanatate ,e un joc,trateaza-l ca atare :)
 

DeletedUser13059

:))ursulet obiectivul nostru e indeplinit,asteptam 55 :),nu incerca sa gandesti in locul nostru cat sa stam pe o lume si cat sa jucam,iar tu personal te crezi mare jucator ,dar ai stat tot timpul in umbra marilor jucatori care te-au acceptat in trib la ei si ascultand ordinele lui pep....ai crezut ca tu gandesti.
Mica vedeta:)) ia du-te tu de exemplu in NewAge si arata ca sti joaca si ca gandesti jocul acesta:)).Daca pep de exemplu te trecea strada era simplu,incearca sa o treci singur:)).

pep guardiola sau la cine te referi ? eu nu am zis ca sunt mare jucator , doar am zis ca voi sunteti slabi , daca de aici ai tras aceasta concluzie atunci asa sa fie , ne vedem pe 55 atunci daca aici o sa zici ca renuntati de buna voie si obiectivul vostru a fost sa scoateti woc care defapt inca este pe harta si o sa ramane tot aici cand voi "renuntati"
 

DeletedUser43917

pep guardiola sau la cine te referi ? eu nu am zis ca sunt mare jucator , doar am zis ca voi sunteti slabi , daca de aici ai tras aceasta concluzie atunci asa sa fie , ne vedem pe 55 atunci daca aici o sa zici ca renuntati de buna voie si obiectivul vostru a fost sa scoateti woc care defapt inca este pe harta si o sa ramane tot aici cand voi "renuntati"

Imi ziceau mie pe conferinta sa le dau alianta sa scoatem woc-ul si dupa ne cedeaza conturile , jajajaja :))
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
eni sau cum te-o chema,nu amesteca trecutul cu prezentul,R.S 8 a devenit academie de cateva zile nu o baga in statistica
Razboiul sa declansat de cateva ore,dar daca tu ti neaparat sa plecam cu handicap sa te dai mare conducator:)), fie cum vrei tu:)) si cu for te batem

Enyx ma cheama pe toate lumile..nu joc cu "n" conturi prin "n" triburi. Cand m-ai sunat stiai ft bine cum ma cheama :) probabil intre timp te-a luat amnezia.
Nu te-a pus nimeni sa recrutezi toti refuzatii care au calatorit prin toate triburile sa scape de noi..ca sa faci RS 8 in zona noastra..e si normal sa ii pun la statistica pt ca in orice trib sunt, raman tot inamicii nostri.
Deci voi daca va puneti statisticile cu woc in care ati luat inactivii si jucatorii vostri infiltrati in Woc, e ok. Daca eu pun o statistica ma dau mare conducator :)) e si asta un punct de vedere.

Ca sa te mai linistesc si sa nu zici ca sunt baiat rau iti pun statistica pe ultimele 48 ore mesagerule sau ingeniosule..cum vrei tu:
Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S. 1, R.S. 2, R.S. 3, R.S. 4, R.S. 5, R.S. 6, R.S. 7, R.S.8.

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 5
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54,321
Tabăra 2: 20,999
Diferență: 33,322

chart


Daca "si cu for ne bateti" o sa mai stam un pic pe harta sa vedem daca ti se indeplineste profetia.
 

DeletedUser42954

:)) enix,iti face placere sa pui tot timpul samurai8,o sa ma ocup si acolo sa aveti acelasi succes ca pe obehanos
cu sate goale nu santeti in stare sa luati sate:),
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Ultimul samurai nu e contul meu daca la asta te referi. Stiu ca tie iti e foarte familiar contul multiplu ..dar cum spuneam mai sus, eu am o singura identitate si in joc si pe forum.
Legat de obohenos..la cate pp-uri a bagat saracul..e oricum in mare dauna oricum ai lua-o. Dupa cum spune si statistica..vad ca suntem in stare sa luam mai multe decat voi in conflict direct :)
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
RS 8 e tribul vostru, parte din familia RS. Nu te-a pus nimeni sa ii recrutezi. Sunt ai vostri, se pun la statistica.
Ocupa-te te rog de zona aia ca sa apucam si noi sa mai inmultim cele 3 sate din continentul vostru cu care aveti adevaratul razboi :)))
 

DeletedUser42954

:) am inteles maestre,esti mare conducator si jucator
:)) stiu ca veti inmulti satele e simplu,trimiti atacuri si le innobilezi sa nu uiti bagi sprijin si le ti:))
:) tu, ca esti in zona noastra vei constata ca nu sti a,b,c-ul jocului si e imposibil de realizat ce am spus
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Spre deosebire de tine mesagerule, eu nu o sa ma cobor asa de jos incat sa imi dau cu parerea despre voi. Nu stiu ce jucator esti, tu la felnu ma cunosti. Nu ne-am intalnit niciodata pe harta , pe nici o lume. Tot ce stim unul despre altul e din auzite. Sa lasam harta sa vorbeasca, si sa vedem dupa care din noi cunoaste mai bine jocul asta :)
 

DeletedUser42954

:))ok,o rugaminte doar,nu dam vina pe timp,vreme,tradari...:)fac parte din razboi
 

DeletedUser13059

iti zice sa nu faci exact cum facem el alaturi de restu r.s :D
 
Sus