R.S vs WoC

  • Autor subiect DeletedUser47936
  • Data de început

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Spre deosebire de tine mesagerule, eu nu o sa ma cobor asa de jos incat sa imi dau cu parerea despre voi. Nu stiu ce jucator esti, tu la felnu ma cunosti. Nu ne-am intalnit niciodata pe harta , pe nici o lume. Tot ce stim unul despre altul e din auzite. Sa lasam harta sa vorbeasca, si sa vedem dupa care din noi cunoaste mai bine jocul asta :)
hahaha lamentabil nu se coboara el sa isi dea cu parerea dar se coboara sa profite de abuz de sitter=))
te rog din suflet intra pe 53 cu echipa ta de zei ca sa iti scot triburile din cap ca prea latri pe aici....
VREAU sa va vad acolo daca veti fi in stare sa faceti un tren macar ,se aude ca e fara pp/taler,sa va vad acolo mai zmeilor
 

DeletedUser46844

hahaha lamentabil nu se coboara el sa isi dea cu parerea dar se coboara sa profite de abuz de sitter=))
te rog din suflet intra pe 53 cu echipa ta de zei ca sa iti scot triburile din cap ca prea latri pe aici....
VREAU sa va vad acolo daca veti fi in stare sa faceti un tren macar ,se aude ca e fara pp/taler,sa va vad acolo mai zmeilor

las ba bastane ca intru eu sa-mi dai cu harta in cap!
iti jur ca , consum aia cu muta satul sa dau langa tine , ok ?
~sickoss
 

DeletedUser2404

iti zice sa nu faci exact cum facem el alaturi de restu r.s :D

spune-ne tu ce fac restul din r.s. ca vad ca stii tot...
si woc-ul a avut destule academii, doar ca le-au innobilat si acum ca au terminat cu academiile au mers in roma, woc-ul devenind academia roma si fiind innobilata (asa e traditia observ)
sunt atatea academii deoarece mesagerul (scuze ca te aduc in discutie) apreciaza toti jucatorii indiferent de vechime, marime, experienta si le ofera posibilitatea sa joace cum stiu ei. internele noastre au fost de la jucatori care s-au lasat, nu cuceriti cu forta cum se intampla la voi. vreau un exemplu macar cu un jucator cucerit intern fara voia lui care a respectat regulamentul tribului, si va dau si eu exemple de jucatori de la voi.
acum ca woc a devenit (parerea mea) academia celor din roma, oare cand o sa fie si ei innobilati intern cu cine mai fuzionati?
 

DeletedUser41586

spune-ne tu ce fac restul din r.s. ca vad ca stii tot...
si woc-ul a avut destule academii, doar ca le-au innobilat si acum ca au terminat cu academiile au mers in roma, woc-ul devenind academia roma si fiind innobilata (asa e traditia observ)
sunt atatea academii deoarece mesagerul (scuze ca te aduc in discutie) apreciaza toti jucatorii indiferent de vechime, marime, experienta si le ofera posibilitatea sa joace cum stiu ei. internele noastre au fost de la jucatori care s-au lasat, nu cuceriti cu forta cum se intampla la voi. vreau un exemplu macar cu un jucator cucerit intern fara voia lui care a respectat regulamentul tribului, si va dau si eu exemple de jucatori de la voi.
acum ca woc a devenit (parerea mea) academia celor din roma, oare cand o sa fie si ei innobilati intern cu cine mai fuzionati?

Ca se rugau de mine pe conferinta sa le dau alianta ca sa poata bate Woc-ul .
Sunt atatea academii deoarece mesagerul( scuze ca te aduc in discutie) ii e putina teama sa joace cu maxim 2 triburi. Internele voastre au fost de la jucatorii pe care mesagerul ii tot da afara pe motive de doi lei cum ar fii "Nu ai trimis sprijin la X" (Cand respectivului nu i s-a cerut) Stiti despre cine este vorba. NU SE CUCERESTE CU FORTA ,nu. Sunt anuntati cand sunt da-ti afara , corect. Probabil ca o sa fuzioneze cu voi :))
 

DeletedUser2404

da-mi exemple concrete cu jucatori innobilati intern care joaca !
nu imi spune ca tribul tau se razboieste cu toata harta, e logic ca intr-o parte sa se faca alianta pt a se axa pe partea unde e razboi. apropo unde esti ca nu te vad pe harta?
 

DeletedUser47936

Ca se rugau de mine pe conferinta sa le dau alianta ca sa poata bate Woc-ul .
Sunt atatea academii deoarece mesagerul( scuze ca te aduc in discutie) ii e putina teama sa joace cu maxim 2 triburi. Internele voastre au fost de la jucatorii pe care mesagerul ii tot da afara pe motive de doi lei cum ar fii "Nu ai trimis sprijin la X" (Cand respectivului nu i s-a cerut) Stiti despre cine este vorba. NU SE CUCERESTE CU FORTA ,nu. Sunt anuntati cand sunt da-ti afara , corect. Probabil ca o sa fuzioneze cu voi :))

Ba sickos ,tu esti sanatos ? Cine se ruga ma de tine sa faca alianta,apropo din ce trib esti ma tu?
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Story:

1.RS ia sat de barbari in mijlocul Roma..dupa care isi concediaza jucatorul sa nu dea rau la statistica in caz ca pierd satul :)
2.Roma recupereaza satul.
istoric.jpg

3. Baietii din RS trimit sprijin pe sat..dar trupele mor subit cand ajung in sat :)
image.jpg

1_1.jpg



image.jpg

2_2.jpg


image.jpg

3_3.jpg


image.jpg

4_4.jpg


image.jpg

5_5.jpg


image.jpg

6_6.jpg


image.jpg

7_7.jpg


image.jpg

image.jpg

9_9.jpg


image.jpg

10_10.jpg


+ inca cateva

Va mai poftim pe la noi.
 

DeletedUser47991

Pe altii poate...ca astia nu mai trimit sprijin niciodata :))))
 

DeletedUser42954

Story:

1.RS ia sat de barbari in mijlocul Roma..dupa care isi concediaza jucatorul sa nu dea rau la statistica in caz ca pierd satul :)
2.Roma recupereaza satul.
istoric.jpg

3. Baietii din RS trimit sprijin pe sat..dar trupele mor subit cand ajung in sat :)
image.jpg

1_1.jpg



image.jpg

2_2.jpg


image.jpg

3_3.jpg


image.jpg

4_4.jpg


image.jpg

5_5.jpg


image.jpg

6_6.jpg


image.jpg

7_7.jpg


image.jpg

image.jpg

9_9.jpg


image.jpg

10_10.jpg


+ inca cateva

Va mai poftim pe la noi.
Felicitari pentru succesul obtinut impotriva academiilor:)),voi chiar va stiti,pacat ca am inchis recrutarile,va faceam oferta sa deveniti academie,dar...nu mai recrutam(:
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Ce sa ziceti si voi...dati vina pe aia mici. De ce nu sunteti barbati sa v-o asumati? Minimalizati repede. De fapt era un singur jucator care a facut de capul lui, bla bla.
 

DeletedUser42954

Am subliniat succesul vostru,faceti totusi topic separat al razboiului,e pacat sa fac statistica alaturi de aliati vostri din acest topic
 
Sus