R~W vs NEWAGE

  • Autor subiect serban-bantu
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca new~u este tribul cu care r~w are "succesuri" deosebite in atac ce mai pot spune? eu cred ca nimic.

cat despre comparatia cu chiupa cred ca statistica de mai jos este edificatoare (in caz ca cineva avea dubii :D):

Side 1:
Tribes: R~W
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: CHIUPA CHIUPS

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 7
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 58,013
Tabăra 2: 82,553
Diferență: 24,540

image.php
 

DeletedUser

i-ai luat tu 4 sate acum o luna jumate. si ce vrei sa spui cu treaba asta?
 

DeletedUser

fratilor imi pare rau daca ma bag unde nu imi fierbe oala dar....potolitiva odata...sexy-sadik v-a dat deja un avertisment si voi tot continuati...murdariti acest razboi si in loc sa il tineti pe triburile in tineti pe forumu extern :(:(
 

DeletedUser

eu am terminat ce aveam de spus. asa cum ai zis si tu razboiul continua pe triburile.ro. aici doar faceam un pic de spam :)
 

DeletedUser

decand il atacati si nu ati facut nimic ?

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: King Sinatuo

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 11,998
Tabăra 2: 568
Diferență: 11,430

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 157
Tabăra 2: 11
Diferență: 146

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 92,606,978
Tabăra 2: 5,330,827
Diferență: 87,276,151

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,559,264
Tabăra 2: 114,369
Diferență: 1,444,895

image.php




LE : iti zic eu a avut odata 2500 de atacuri, dupa care 1500 de atacuri si ultima actiune pe el 800 de atacuri si ce ati facut ca el este incontinuare aici ;)
 

DeletedUser

pai ia arunca tu un ochi aici si o sa vezi cam despre ce e vorba. aveti grija sa nu va innobileze intern pe toti :)

newage i-a luat 157 de sate. n-as zice ca e chiar nimic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai ia arunca tu un ochi aici si o sa vezi cam despre ce e vorba. aveti grija sa nu va innobileze intern pe toti :)

newage i-a luat 157 de sate. n-as zice ca e chiar nimic.

stai linistit ca nu poate face asta ;) si nu am zis ca nu ati luat nimic am zis ca daca erati asa buni cum va dati el trebuia sa nu mai fie pe L5 nu ca vorba aia daca strangi atacurile pe care le-a avut era de mult la margine


LE : si vezi ca sunt 146 de sate luate de la el ;)
 

DeletedUser

cand ai 60000 de trupe din fiecare aparare pe cate 30 - 40 de sate nu mai trebuie sa fii bun ca sa pastrezi satele. oricum apararea se reface mai greu decat atacul pe termen lung atacatorul iese in avantaj. cel putin in teorie. noi avem timp si o sa-l supunem la acest test in mod regulat. in acest fel o sa vedem cat de mult rezista. a, si era sa uit: atacurile pe care le-a avut au fost de la maxim 10 jucatori din newage. o sa vedem ce o sa faca atunci cand o sa aiba toata granita atacuri de la majoritatea jucatorilor din newage. multi dintre ei au avut preocupari in alte zone asa ca aceste atacuri au fost date de oameni care aveau sate in zona granitei.
 

DeletedUser

Nu pot sa cred ca externu de la L5 se discuta frumos fara sa se "arunce cu noroi" in asa zisii "dusmani", cum se procedeaza pe alta lumi. Fie ca cel mai bun sa castige.

Ne vedem in pe harta la topoare.

PS: nu intrebati unde joc! :D

frumoase posturi si frumoasa atitudinea intre "dusmani", nu am mai regasit-o din pacate pana acum niciunde altundeva. multa bafta ambelor tabere si sper sa faceti un razboi adevarat si la fel de elegant si in posturi pana la sfarsit!



Text original minora bruneta Vezi discuţiile
ambele triburi imi plac si stiu ca v-a fi un razboi interesant

fumos razboi chiar eram curios de zona aceea a harti .. :D sper sa nu va certati si voi pe aici :D


cateodata tot ce incepe frumos se termina urat.
speram si noi sa nu fie asa dar....



florine tata tu esti jucator de granita:


Side 1:
Tribes:
Players: Shinobi666

Side 2:
Tribes: newage
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 28
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 114,140
Tabăra 2: 321,771
Diferență: 207,631

image.php



asa ca nu vorbi te rog de altii pana nu te uiti la tine.
asa k fii tu bun si arata ne ce poti pe joc. si nu te supara ca iti atrag atentia dar daca ai ceva de demostrat nu o face numai pe forumul extern. altfel s ar putea sa fie ceva adevar aici
..........................................
numai "gura ta cea fermecata" e de tine. la orice topic de pe lumea 5 ma uit nu pot sa nu observ cum vii tu si postezi acolo cate o "mica bagarita in seama". oricum, ma bucura lucrul asta. daca nu ai fi tu forumul extern ar fi mai plictisitor. asa, noroc cu tine, ne mai distram si noi :D


de ce daca vin altii si va lauda pentru felul in care va comportati trebuie sa dati cu batul in balta?






noi am declarat razboi, statistica e pt ei au un mic avantaj :p pe care il vom recupera :D

Side 1:
Tribes: R~W
Players:

Side 2:
Tribes: newage
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 9,048
Tabăra 2: 11,762
Diferență: 2,714

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 139
Tabăra 2: 395
Diferență: 256

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 89,150,248
Tabăra 2: 90,834,011
Diferență: 1,683,763

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,502,817
Tabăra 2: 4,357,283
Diferență: 2,854,466

image.php






uite, spuneai ca suntem in avantaj dar ca veti recupera. decat sa arunci pe forumul extern o groaza de vorbe in vant si sa te certi ba cu unul ba cu altul mai bine ai face ceva in privinta acelui "recuperat"

si cand spui ca voi ati declarat razboi banuiesc ca acea declaratie a fost cea de aici de pe forumul extern, nu?



buna statistica asta din ultimele 48 ore,se pare ca razboilul este numai pe extern


ai dreptate ctc. cam stagneaza razboiul asta. dar din cate tin minte cei din rw au declarat ca ii intereseaza zona deci normal ar fi ca din partea lor sa vedem "miscare"
pe noi, oricat de mult ne ar interesa satele lor.......sunt alte probleme prioritare acesteia.
dar cu toate ca nu e pe primul loc in ordinea de zi a tribului avem totusi grija ca lunar sa se observe ca nu am stat complet degeaba

Side 1:
Tribes: R~W
Players:

Side 2:
Tribes: newage
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53
Tabăra 2: 180
Diferență: 127

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 593,763
Tabăra 2: 2,045,964
Diferență: 1,452,201

image.php
 

DeletedUser

mai copii aveti rabdare

o sa atacam si noi
ce vreti sa va dam data si satele???

si nu uitati razboiul inca nu a inceput!!!!
au fost sute de atacuri disperate ale lor pe noi,inca nu am ripostat,ne-am multumit sa le respingem!!!
 

DeletedUser

cataline nu pot sa stau sa iti explic de ce nu am atacat pana acum am avut motivele mele, cand voi ataca vei vedea ;) stai linistit, poate multi sau intalnit cu mine in rafuielile astea pe la granita intelegi, eu ma organizez incet si sigur, ti-am zis odata mai de mult ce fac eu dar poate ai uitat ;) si ce am avut eu de facut. da am recunoscut ca sunteti in avantaj si faza cu aruncatul noriului a apartu de cad cu colegul tau plawyer si a facut tot felul de acuzati si jigniri si toate cele, iar cand cineva ma jigneste ii raspund si ma apar ;) iar restul e can can
 

DeletedUser

@ serban-bantu
pai daca nu a inceput razboiul atunci de ce ati facut topicul?
sau poate ati gresit denumirea lui.

in fine.......cine ziceai ca v a atacat? si atacurile cui le ati respins? si fata de cine nu ati ripostat?

of, of....sunt in ceata rau. tare de tot tehnica asta. :p

serbane eu sunt om matur, sau poate copil, sau cum vrea fiecare sa mi zica sau sa creada. iar rabdare am, pana ma las. sau poate invers. dar parca spuneai ca sa dam cartile pe fata. ma gandeam ca fiind forumul extern si ne vede toata lumea macar aici sa fim putin mai.... si cu toate ca uneori discutam in contradictie/sau nu, sa nu fie nevoie sa denaturam cele ce s au intamplat in trecut si sa nu ne ascundem dupa deget.

vreti sa fie o tema care sa reflecte razboiul(chiar daca zici ca de fapt nu a inceput) asa cum se desfasoara el, cu bune si cu rele cand de o parte cand de cealalta atunci hai sa facem asta. altfel noi cei din newage nu mai postam pe forumul extern la aceasta rubrica si va lasam pe voi sa ziceti ce vreti si cum va cade voua bine. sau puteti vorbi cu sexy sadic sa redeschida tema "rusinica newage" si sa vorbiti despre noi asa cum a facut o si fostul sau actualul tau coleg


@florine eu tin minte ce am vorbit cu tine. dar cine vrea ceva de la newage vrea ceva si de la mine si de la ceilalti membri ai lui. pe plawyer il cunosc dar nu mi e coleg de trib. am vorbit cu el, mi a spus ca stie ca te a suparat dar ca nu ii pare rau, in schimb nu va mai posta deloc la aceasta tema si nici nu iti va mai cauta raca la altele.
 

DeletedUser

ma sa fiu clar ca vad ca uni nu inteleg

canibalulcatalin am ** de 2 ori te-am intrebat in ce relati suntem
ai evitat de fiecare data raspunsul
o sa pun pe forum sa vad ce zic colegi bla bla bla


am asteptat si voi nimic
am vazut ca ne atacati la greu si am zis sa deschid un topic din care sa se inteleaga ca suntem in razboi

si specific noi inca nu am inceput razboiul din moment ce nu va atacam organizat
am alte lucruri pe cap sa ma ocup de zona voastra

dar rabdare ca vine si ziua cea mare si o sa vedem cine are gura mai mare
ca in afara sa vad statistici de cand a inceput jocul si pana acum nimic
 

DeletedUser

nui de vrut nimic eu am venit la tine odata si ti-am facut o propunere nu te-a interesat, sa venit iar la tine cu o propunere si ai zis ca nu sa concretizat ce am vorbit eu cu tine prima data din cauza ca nu ai discutat cu cineva din conducere sau cu un intemeietor daca era asa puteai sa imi zici iti tii aduceam sa vorbesti cu ei eu nu ma dau dupa degete niciodata ;), iar ca nu il cunosti pe plawyer imi vine greu a crede, ca doar sa laudat ca ma atacat de pe contul lui Mr. Dog ;) nu stiu daca mai vazut pe mine vreodata sa fac "misto" de numele cuiva sa ii zic ca nu stie gramatica cand el greseste la ortografie. iar in tema aia Rusinica Newage nu daca imi aduc bine aminte nu am zis nimic de newage ci de Rugayah atat si ala a fost un topic deschis de conducerea Sparta nu conducerea R~W nu fa confuzie
 

DeletedUser

pune serbane

doar ca nu am evitat nici un raspuns. am fost exact in relatiile in care v ati dorit voi sa fim.
deci nu stiu ce anume ati asteptat.


de atacuri organizate ce pot sa mai spun?? ti am zis mai demult pe privat iti repet si pe extern daca tot insisti.

PNA dintre newage si rw s a rupt la inceputul anului cam in acelasi timp in care s a rupt si cel cu fostul MT



prima voastra actiune - ati atacat jumatate de trib un jucator inactiv si abia ati reusit sa i luati cateva sate:

00x03 (245|577) K52 10,457 boris1979 [newage] puriul stefan [R~W] 12th January 2009 - 18:01:27
113 ~serban-bantu~ (239|581) K52 11,580 boris1979 [newage] serban-bantu [R~W] 08th January 2009 - 23:37:05
073 ~serban-bantu~ (241|578) K52 11,450 boris1979 [newage] capitanu77 [R~W] 08th January 2009 - 01:00:01
166 Maimuta (238|581) K52 8,796 boris1979 [newage] serban-bantu [R~W] 08th January 2009 - 00:09:19
204 Maimuta (238|580) K52 10,130 boris1979 [newage] capitanu77 [R~W] 07th January 2009 - 21:28:38
072 ~serban-bantu~ (243|575) K52 11,200 boris1979 [newage] serban-bantu [R~W] 07th January 2009 - 20:47:11

(sa inteleg ca asta nu a fost atac organizat) si de atunci ruptura.


au urmat atacuri impreuna cu cei din mt pe jucatori precum gesu si papausa.
atacuri organizate doar de la jucatori din rw pe colegi de ai mei precum SPT, tracker, gabi7000 s.a.

atacuri la care ai participat si tu serban. ba mai mult ai organizat atacuri impreuna cu shukaru adica 2 jucatori de peste 7 milioane de puncte ca sa reusesti sa ti recuperezi un sat de la un jucator de 1.4 mil:

La cine e???? (234|597) K52 11,723 extr3m3s [newage] Shukaru1 [R~W] 26th April 2009 - 22:55:05
La cine e???? (234|597) K52 11,727 serban-bantu [R~W] extr3m3s [newage] 26th April 2009 - 21:50:22
La cine e???? (234|597) K52 11,727 extr3m3s [newage] serban-bantu [R~W] 26th April 2009 - 20:53:51
La cine e???? (234|597) K52 11,727 extr3m3s [newage] extr3m3s [newage] 26th April 2009 - 18:41:53
La cine e???? (234|597) K52 11,715 Shukaru1 [R~W] extr3m3s [newage] 26th April 2009 - 14:05:43
La cine e???? (234|597) K52 11,715 extr3m3s [newage] Shukaru1 [R~W] 26th April 2009 - 14:05:40
La cine e???? (234|597) K52 11,995 serban-bantu [R~W] extr3m3s [newage] 26th April 2009 - 07:07:57

iar de curand ati avut curatari pe huha si fake pe mai multi colegi de la mine din trib trimise incepand de la peste 100 ore si de la aproape toti membrii rw si tu imi spui ca voi nu ati atacat organizat?

zi mi cine, ce sau cum are gura mare sau ce nu am spus eu adevarat. altfel, imi pare rau serbane dar nu prea ai dreptate in cele ce le spui.


iar rabdare ti am zis...am pana ma las

@ florin pe plawyer il cunosc dar nu mi e coleg de trib. nu am zis niciodata ca nu. doar ai citit gresit probabil.
tema aia a fost deschisa de krombach (2550 krombach R~W 58.937 5 11787) care acum iti este coleg.
si da, de curand au fost discutii pentru (re)incheiarea unui PNA. nu a fost sa fie insa
 

DeletedUser

da dar eu nu raspund ce pt ce a facut krombach si dupa cum vezi krombach a renuntat si ia dat satele lui king. nu iti este coleg de trib dar el a afirmat ca ma atacat de pe contul lui Mr. Dog citeste mai inspate ca sa te convingi singur. iar intrarea lui king si compania a fost un beneficiu pt tribul nostru si pt ei daca te uiti putin pe harta vei intelege si iti colorezi adecvat aliati. si voi ati luat multi din new~u si eu nu comentez decizia ta ;) fiecare isi face strategii le cum crede mai bine, iar inafara de faza aia cu boris care mai este ca ti-am explicat ca ala a fost atacat tot timpul dar sa facut o pauza la atacuri asupra lui dupa care ai intrat la voi si au fost reluate atacurile.

LE: uite ca sa te convingi ca tipul iti este coleg de trib

Pepsi-girl (271|673) K62 11,874 Mr.Dog [newage] Shinobi666 [R~W] 18th April 2009 - 19:25:47
.52.Hime (268|670) K62 10,691 Mr.Dog [newage] Shinobi666 [R~W] 18th April 2009 - 16:07:06
Inger si Demon (272|674) K62 11,874 Mr.Dog [newage] HuHa [newage] 18th April 2009 - 14:48:27
Best Friend (275|660) K62 11,874 Mr.Dog [newage] Shinobi666 [R~W] 18th April 2009 - 13:31:29
.50.Luchino (273|677) K62 11,908 Mr.Dog [newage] krombach [R~W] 18th April 2009 - 11:49:58


asa e mai mosulica. nu te contrazic. noroc ca te-au ajutat altii.
ca mie mi-a fost lene sa trimit sprijin de la 30 ore pentru amaratele alea de sate. si mi-era de ajuns cat te facusem sa plangi.
iar atunci cand le-am luat nu mi-a aparut la rapoarte ca si cand ai fi avut trupele in alta parte decat pe un singur sat (la colegul tau sinatuo. si-a facut treaba acolo cat a fost. a rupt fake-urile in doua). deci ai fi putut foarte usor sa faci si tu un dodge frumos. dar daca nu esti in stare.... :)))

si ai uitat cand mi-ai trimis mesaj sa ma intrebi de ce trimit fake-uri pe tine ca vrei si tu atacuri reale? pai au fost reale mosulica doar ca na, tu nu esti in stare sa-ti dai seama macar atata lucru....:))))



"iar cele din K71-72 eu am renuntat pustiulica daca vroiam sa le pastrez nu luai nimic ca multi au incercat sau nu iti mai aduci aminte ?"

ce anume sa-mi aduc aminte? cum te-am atacat cum ti le-am luat. ce faceai tu acolo? iti trimiteai sprijin degeaba de pe un sat pe altul. halal strategie. si mi-a placut si cum fentai :))))
da' auzi, nu renunti si la cele de pe k62? si asa le tii degeaba

inca o data iti spun: esti "down" ca jucator. numai "gura ta cea fermecata" e de tine. la orice topic de pe lumea 5 ma uit nu pot sa nu observ cum vii tu si postezi acolo cate o "mica bagarita in seama". oricum, ma bucura lucrul asta. daca nu ai fi tu forumul extern ar fi mai plictisitor. asa, noroc cu tine, ne mai distram si noi :D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus