R~W vs NEWAGE

  • Autor subiect serban-bantu
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

taci ca i bine. de la voi am invatat sa ma laud. :D
cu minciunelele nu mi iese, voi aveti experienta.


sunteti asa stresati ca nici intelesul cuvintelor nu l vedeti iar simtul umorului va lipseste complet.
va sta mai bine la mesaje amuzante. radeti acolo cum va inobilati prietenii care v au ajutat sau de cum se injura unii jucatori si se ameninta cu bataia. acolo e locul vostru. nu de alta dar oricum jucati de plictiseala vorba spaimei negrilor. si adevarul e ca sunteti plictisitori si pe joc si pe forum. cred ca si berea se plictiseste de voi si nu se lasa bauta.
 

DeletedUser

:):)... "fake-uri jalnice" :eek:!!!

da-mi te rog o reteta de fake-uri non-jalnice...

uite aici un fake jalnic marca matrix

Titlu MATRIX style (loko*) atacă newage (350|701)
Expediat 19.07.09 11:22
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
2.2%
Moral: 100%

Agresor: MATRIX style
Sat: loko* (270|625) K62

Număr: 0 1 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0
Pierderi: 0 1 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0


Apărător: azahtoth
Sat: newage (350|701) K73
 

DeletedUser27037

. uitate la tine in trib ce se intampla gideon79 out prea slabi sa il/o innobilati sau iti este frica ? dar nu l-ai iertat pe mosj craciun.

conform celor spuse de maretul sinatuo gideon79 va fi innobilat intern,deci nu are cum sa ma innobileze newage,imi pare rau
iar cum sinatuo are intotdeauna dreptate...imi astept soarta cumintica soarta :p
pentru alte nelamuriri astept pm pt a va putea indruma spre oracolul L5
 

DeletedUser

conform celor spuse de maretul sinatuo gideon79 va fi innobilat intern,deci nu are cum sa ma innobileze newage,imi pare rau
iar cum sinatuo are intotdeauna dreptate...imi astept soarta cumintica soarta :p
pentru alte nelamuriri astept pm pt a va putea indruma spre oracolul L5

taci tu ca esti inca junior member, n ai valoarea lor. :D
 

DeletedUser27037

am inteles,my lord!
dar uite,am ajuns deja la al doilea post:D

on:daca newage nu se afla pe lista de prioritati,unicii nici ei nu figureaza...atunci lamuriti-ne si pe noi:Ce conteaza de fapt pt R~W?prea multe varianta nu mai exista
-ufo-ma indoiesc ca aveti curajul sa incepeti ceva cu ei
-3-sla-cu astia sunteti aliati
-satele de barbari+innobilarile interne-voi nu va pretati la asa ceva
-forumul extern-pe asta puteti sa-l accesati si fara sa va pierdeti noptile pe triburi
 

DeletedUser

vor sa organizeze o actiune de tip stergere cont la nivel de trib. fac planul acum baietii, vor ca totul sa iasa perfect.
din fericire nu le va duce nimeni lipsa.
 

DeletedUser27037

crezi tu asta???
mai cata,pt a da strergere de cont e nevoie de demnitate
 

DeletedUser

mai bine ma duc la o bere. tu deja ma plictisesti. mai ai putin si folosesti limbajul din galeria visinie. banuiesc ca la tine facea referire spaima de si a zis si "neagra".
 

DeletedUser

Daca doriti sa discutati despre acest razboi puteti sa o faceti, in caz contrar veti fi sanctionati. Lasati deoparte provocarile fie ele si subtile la adresa altor jucatori.
 

DeletedUser4920

In frunte cu maritul serbanica vor incerca inca o sabotare cum au incercat acum 2 saptamanii si iara vor da gres eu ma intreb mai puteti suporta mult ? unde mai incape in voi atatea injosirii si pupaturi in dos care nu va aduc nimic bun....eu cred ca e doar placerea de a pupa dosuri si daca e asa atunci noi va lasam in pace sa va faceti treaba in continuare :)
 

DeletedUser10388

cine vorbeste de pupaturi, marele unique care vrea 300 de sate pentru fuziunea RW cu 3_SLA, marele trib, marii jucatori, marii cersetori:D
PS: am auzit ca voi stati destul de bine la acest capitol, aveti cativa experti:D
 

DeletedUser4920

cine vorbeste de pupaturi, marele unique care vrea 300 de sate pentru fuziunea RW cu 3_SLA, marele trib, marii jucatori, marii cersetori:D
PS: am auzit ca voi stati destul de bine la acest capitol, aveti cativa experti:D

300 de sate pai daca vrem 300 de sate le luam steliane , iara nu stii despre ce vorbesti mai intreaba-ti conducatori ;)
 

DeletedUser10388

ba stiu foarte bine, 300 sate, pe urma ati vrut un k intreg, munciti pentru ele:D
 

DeletedUser4920

ba stiu foarte bine, 300 sate, pe urma ati vrut un k intreg, munciti pentru ele:D




esti informat gresit :) am zis pentru a fi intelegatori ca vrem doar un k pretentiile intiale au fost altele , ti-am zis documenteaza-te doar am fost in conferinta si m-am vazut cu persoanele cu care am vorbit pe skype ;)
 

DeletedUser

In frunte cu maritul serbanica vor incerca inca o sabotare cum au incercat acum 2 saptamanii si iara vor da gres eu ma intreb mai puteti suporta mult ? unde mai incape in voi atatea injosirii si pupaturi in dos care nu va aduc nimic bun....eu cred ca e doar placerea de a pupa dosuri si daca e asa atunci noi va lasam in pace sa va faceti treaba in continuare :)

sincer nu stiu la ce te referi!!!
cat de pupat dosuri nu ne sta in caracter
daca era asa pana acum aveam mai multe aliante
alti stiu sa o faca si mult mai bine,mai uitate la tine in ograda si o sa vezi cel putin 3-4 astfel de specimene:)
 

DeletedUser

tinzi spre un penibil debordant... daca arunci o privire spre celalalt topic de razboi pe care il avem vei avea o surpriza in legatura cu pierdutul satelor...

cat despre voi no comment... sunteti cum credeam... aveti un singur razboi cu noi (pardon doua... il mai aveti si pe cel cu satele de barbari) si intr-o luna de zile nu ati fost in stare sa luati mai mult de 7 sate (in plus fata d noi)...

sincer mi-ar fii rusine sa mai comentez...
...

uite ca am recuperat saptamana trecuta :)

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: R~W E~W
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 73
Tabăra 2: 2
Diferență: 71

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 842,216
Tabăra 2: 20,138
Diferență: 822,078

image.php
 

DeletedUser

lasa ca ne intereseaza ca pana mai ieri - alaltaieri cei din E~W faceau parte din R~W.

cu toate astea, ca sa nu zici ca nu sunt baiat rezon, uite aici:

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: R~W
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 2
Diferență: 26

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 327,408
Tabăra 2: 20,138
Diferență: 307,270

image.php
 

DeletedUser14300

fratilor...plictiseala mare...hai sa facem cheta...cate un lancer de caciula sa trimitem sprijin la shinobi poate il convingem sa se intoarca...ca fara el nici chef de polemici nu mai aveti...e prea liniste pe aici fara el:((((((
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus