R~W vs NEWAGE

  • Autor subiect serban-bantu
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Poate inca citeste pe extern ... de fapt sunt sigur ca citeste :D Deci nu ii da vreo idee ca acum vezi forumul spamat iar

On topic ca sa nu fie spam : Go neawge :)
 

DeletedUser28063

Newage, 0

Si acum sa recunoastem, si sa dam adevatul afara..
Newage, a crescut doar din innobilari interne, nu cred ca poate dovedii vre-un trib, in vre-un razboi, nici vorba, si pun cu voi pariu.
:D:D:p
 

DeletedUser28063

Si acum sa recunoastem, si sa dam adevatul afara..
Newage, a crescut doar din innobilari interne, nu cred ca poate dovedii vre-un trib, in vre-un razboi, nici vorba, si pun cu voi pariu.
 

DeletedUser

mai uite-te pe statistici colegule. iti inteleg frustrarea, dar asa cum ti-am spus si tie, nesimtirea se plateste. tu ai platit-o. si o sa o mai platesti iar din cate vad.

eu unul nu reusesc sa te inteleg... te durea in partea dorsala de jocul asta - doar ti-am fost sitter cu lunile si vii acum sa ... ce? de fapt care e problema ta?

Asta ca sa nu zic ca nici macar pe forumul extern nu esti in stare sa postezi un mesaj. Ai avut emotii ca le zici una tare lu' astia din newage si ti-a tremurat degetelu' pe mouse si ti-a iesit un dublu post?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28063

Opa...uite-l p`asta a lu` Aza..:)), ai inviat ma?!
Care frustare ma, pt ce frustare te agiti tu acolo?! :))
Pai Aza, mi-ai fost sitter pentru ca pun accent mai mult pe viata personala, unde orice "atac, sprijin" isi merita efortul.Si asta sa ** in numele tau, si a unora din Newage, dependenti de Triburile.ro ;), se stie!
Ce ai vrea, sa pun pret pe vre-un joc in browser, atat de mult?! Normal ca ma doare-n partea dorsala, mai mult sau mai putin.
"Asta ca sa nu zic ca nici macar pe forumul extern nu esti in stare sa postezi un mesaj.", bai ce mi-ai zis-o, stai asa sa ma ascund sub birou, de cuvintele tale, filozofice frate..:)) Hai..fi mandru, iti dau sansa asta!
 

DeletedUser

hai basti. nu meriti sa-mi pierd timpul cu tine. ia vezi-ti tu de viata aia personala a ta si lasa-ne in durerea noastra pe noi astia dependentii de triburile.ro.

PS: nu ti-ar strica o carte de gramatica, dar banuiesc ca nu ai timp nici de aia. esti prea ocupat cu viata "personala". daca mai ai ceva sa-mi spui cauta-ma prin sate. in rest nu meriti efortul de a-mi uza tastatura ca sa-ti mai raspund tie.
 

DeletedUser28063

asta a lu` Aza, dar te-a rugat careva, sau te`a invitat careva sa postezi in aceasta rubrica..?! :)) marsi ma..dependentule..
pai`mi vad si de viata mea personala, in acelasi timp in care scriu aceste randuri,..si tot-odata imi fac viitoru ma sclav, nu stau cu copchilu si cu nevasta acasa...sa stau sa ma joc triburile.ro, asa cum face numitul, Aza..sa`ti fie clar asta.
 

DeletedUser28063

nu te-a invitat nimeni aici, asa ca..marsi, iar daca aveai ceva sa`mi spui/"reprosezi" mie, puteai foarte frumos, sa o faci pe Yahoo Messenger, dar ca un las ce ai fost, ai dat un simplu si banal ignore..!
 

DeletedUser16001

nea frustratu?ia vezi ca rubrica se numeste "R~W vs NEWAGE " iar pe tine nu te vad in niciunul din astea 2 triburi asa ca ia fa-ti tu rubrica ta,asa cum te-a invatat georgica si povesteste acolo tot ce ai tu pe sufletel.daca se poate sa fie ceva legat de triburi e ok,daca nu..asta este,nu se supara nimeni.povesteste acolo toate frustrarile pe care le poate avea un copil de..cati anisori?
 

DeletedUser28063

si in sfarsit, cine apare`n decor..:)))
cucoana, mai bine ai trece la cratita, si ai lasa pc`u ala`n pace...sau macar te`ai ocupa de saracul plod ce`l ai....ca, sincer, nu`l vad bine mai tarziu...daca tu de acum stai toata ziua`n fata pc`ului...cand dracu ala are 5-6 ani..pai..vai de viata lui.
pai tu, plosnita...ai tace mai bine din gura...ca la cat de h.imana esti...vai de capu` meu..
 

DeletedUser16001

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: R~W
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 216
Tabăra 2: 21
Diferență: 195

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 0
Diferență: 17

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,125,512
Tabăra 2: 163,571
Diferență: 1,961,941

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 192,162
Tabăra 2: 0
Diferență: 192,162

image.php


Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: R~W
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,548
Tabăra 2: 516
Diferență: 2,032

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 115
Tabăra 2: 11
Diferență: 104

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 23,207,694
Tabăra 2: 5,014,074
Diferență: 18,193,620

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,329,832
Tabăra 2: 119,280
Diferență: 1,210,552

image.php


Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: R~W
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 18,652
Tabăra 2: 12,250
Diferență: 6,402

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 692
Tabăra 2: 232
Diferență: 460

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 148,981,968
Tabăra 2: 122,360,926
Diferență: 26,621,042

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,692,520
Tabăra 2: 2,494,245
Diferență: 5,198,275

image.php
 

DeletedUser11275

nea frustratu?ia vezi ca rubrica se numeste "R~W vs NEWAGE " iar pe tine nu te vad in niciunul din astea 2 triburi asa ca ia fa-ti tu rubrica ta,asa cum te-a invatat georgica si povesteste acolo tot ce ai tu pe sufletel.daca se poate sa fie ceva legat de triburi e ok,daca nu..asta este,nu se supara nimeni.povesteste acolo toate frustrarile pe care le poate avea un copil de..cati anisori?


eu nu invat pe nimeni cristina nu am fortat pe nimeni sa scrie nimic de tine sau newage..nu uita ca problemele voastre cu mosu' le aveti dinainte ca el sa posteze pe zici..si sa nu uit..mosu' m-a curatat in k 82 impreuna cu voi asa ca..:D

referitor ca zici mai sus de invitatzie ..ok si eu am primit invitatzia si am fost la munk
referitor la faptul ca l=-ai aparat pe mosu' in problema cu lastad..NU UITA CA EU L-AM CONCEDIAT PE LASTAD aparand un jucator venit din newage dar asta nu a contat..ati tinut mai degraba partea lui lastad pentru ca dupa ce l-am concediat pe lastad ati refacut newage si mi=ati dat mie in cap...aici minti..poate i-ai luat apararea lu mosu' atacand de pe gideon pe lastad impreuna cu mine..eu spargeam satele si tu dadeai cu nobilii..usor e sa te personalizezi zicand ca l-ai ajutat nu uita cat l-a jignit lastad pe mosu' si tot l-am dat afara pe ala..apoi sa imi sariti mie in cap si sa=-mi ziceti ca dau afara oameni din conducere ...asta este..eu nu mai vreau sa ma cert cu voi..tiot ce vreau sa fac este sa jpoc jocul asta cat il mai joc..mi s-a scarbit de atatea bisericutze incat am devenit ateu..daca newage se crede smecher atunci asumati-va razboaiele grele nu atacati ca miseii
nu zic ca nu sunteti buni dar sincer..M-AM SATURAT sa ma spionati la 12 noaptea poate poate mai gasiti un sat gol de luat..aveti razboi cu rw si cu mine si va place pentru ca ce aliante aveti va convine sa fa faceti mari si apoi sa dati in cap la toti cum ati facut si cu us.

acum juma de an aveam cont la voi in trib si scria frumos acolo..maaama ce bine pentru noi ca avem alianta cu ufo am scapat de ei hai sa dam pe cineva...si asa a ramas

sunteti un trib unit dar nu toti sunteti foarte foarte buni..cei ce se bat cu mine sunt cei mai buni din trib..in spatele tribului uite ce se petrece
93|881 :D

si acum fac publice si imi cer scuze pentru jignirile pe care le-am adus newage-ului..nu se merita sa mai ma cert cu nimeni..multe dintre jignirile mele au fost spuse de anumiti"prieteni" care mi-au stat sitter..asfel am fost inchis pe atacabil si eram inoilat "intern" de newage..va doresc tot binele din lume..poate intr-o zi cristina imi vei da dreptate si vei intelege ca nu EU am fost acela care v-a declarat voua razboi..radeati de mine ca aveam 3 milioane de inamici invinsi raportati la 2 milioane de puncte..acum va multumesc ca m-ati facut un jucator extrem de bun in aparare si am reusit sa ma apar foarte bine timp de un an cateodata doar si cu trupele mele..merci pentru tot
ps: aveti jucatori de nota 10(zece) in trib va trebuie doar o pereche de ochi impartiali pentru a ajunge mai sus..

PENTRU RW TOT RESPECTUL...mai ales pentru jucatorii cu care am colaborat..pentru ceilalti va spune king o vorba mare..cand un om lupta impotriva aceluiasi dusman trebuie COLABORARE..poate ar trebui sa las newage sa ma calce in picioare sa vedem daca cei care s-au jucat scu sprijinul pe mine or sa se descurce mai bine daca in satele lui king apare gasca din newage..a sprijini un jucator inseamna sa il ajuti atunci cand e atacat nu cand are o droaie de atacuri si vezi ca pierzi trupe sa le retragi..e valabil pentru TOTI jucatorii care n-au avut macar bunul simt sa ma anunte ca se retrage sprijinul de pe mine..nu ca ar fi fost foarte foarte mult, dar asa era onorabil...eu mi=-as fi distrus toate trupele bucuros pentru oamenii care lupta impotriva dusmanilor mei...si scuza nu exista..ca nu au retras sprijinul jucatorii atacati ci cei din mari albastre..va doresc succes la toti dar sa nu uitati ca nu faceti nicio branza daca nu puneti osu la treaba..multi condamna newage ca face si drege poate ca asa e poate ca nu, dar cand e vorba de organizare multi o iau in termen de ras..ce e aia organizare?? zici ca eu sunt razboinicul etern ca pot rezista de unu singur la infinit..newage o sa se duca in sud fie ca king le e adversar fie ca nu..eu pot doar sa stopez periodic ceea ce ar trebui sa faceti voi..aia mai de sus ca mine, dar asta este..decat sa dau stergere ca un las am sa lupt pana cand o nu p sa mai am nimic, sau pana cand toata treaba asta se sfarseste
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus