Raboi Cnoobs Vs ZEI

DeletedUser

Imediat dupa protectie, dupa o conversatie cu intemeietorul tribului ZEI am sesizat ca nu ne placem unu de altu asa ca ne-am pus pe razboi =))

Statistici nu am ca e greu cu noobi la inceput!



Aici va rog sa ne urati succes ca daca ne rup astea ne luam jucariile si scapati de noobi
 

DeletedUser

Bafta cuka...dupa ce te obisnuiesti cu noobi...si le dai tinte asteptam statisticile!:)
In favoarea ta binenteles ! :)
 

DeletedUser

am şi eu nişte ferme prin ZEI şi vreo 2 au dat început nou ))

succes!
 

DeletedUser

Hai ba nu ne ajuta :=)) daca o faci tineo pentru tine ca ne faci de ras =))
 

DeletedUser

Yupiiiiii avem razboi :)))dar din nefericire pentru mine n-am niciunu prin preajma :(
 

DeletedUser25046

Fen0menaL în data de 23.07. la ora 19:03
Ai dat de noroc :)

FpS88 în data de 23.07. la ora 19:04
Ce inseamna noroc-ul asta ? :D

Fen0menaL în data de 23.07. la ora 19:17
ma refer la resurse :p

Fen0menaL în data de 23.07. la ora 19:26
pt tine leam pastrat =]

FpS88 în data de 23.07. la ora 19:39
Hmm.. de ce faci asta ? :))

Fen0menaL în data de 23.07. la ora 23:55
sa mai dai si maine :)

Asta e un ZEU care ajuta la dezvoltarea (c)noob(s)-ilor ca mine :rolleyes:

Prada: 9.925 9.925 9.925 29775/61000
Prada: 16.027 16.027 16.027 48081/52390
 

DeletedUser17308

re

daca le ai cu gramatica limbii romane:)) o sa vorbesc cu adex sa ne faca o instruire ca si eu sufar la capitolul asta:)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
E vacanta, va inteleg :)

Nu uitati insa :
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane.

Voi unde va incadrati ?
 

DeletedUser17308

re

adex.. eu si cuka suntem prieteni.. glumeam si noi:))
scuzele mele
 
Sus