Radio Erevan

algernon

member
Scor reacție
0
Infiintez aceasta rubrica pentru a ne mai amuza un pic.Totodata va fi si un loc unde sunt binevenite zvonurile de orice fel.Deci,zvoneri si raspandaci,dati drumul la treaba...
 

DeletedUser

daca e cumva o aluzie la mine , multumesc , mi-am deschis si radio , pe langa faptul ca am papagali prin preajma :D
 

algernon

member
Scor reacție
0
:)
nu e aluzie la tine ,stai linistit...
dar daca tot ai postat aici,nimic ?un zvon,o barfa,ceva?
 

DeletedUser

ba da ,dar tw-tools are probleme cu actualizarea greu , ca va aratam un jucator din MoD care a pierdut 7 sate.. dar sper sa se faca reactulizarea si revin cu informatii.
 

algernon

member
Scor reacție
0
man,accea nu e barfa sau zvon
aceea e o realitate
:)
fa si tu o rubrica separata ,gen realitatea tevede..
:)
 

DeletedUser

daca nu vorbim si de lucururi reale , ajunge topicul la OFF TOPIC , deci prin urmare.... :D
 

algernon

member
Scor reacție
0
hai sa pun eu primul zvon..
cica se zvoneste ca trei triburi (prietenii din GTC impreuna cu NOA si cu inca un trib,nu-l numesc) pregatesc un razboi impotriva unui trib din primele 25.
am putea deschide o rubrica de pariuri care e tribul respectiv...
:D
 

DeletedUser

K R G - mesaj privat daca am dreptate si bineinteles astept resursele.:D:D:D
 

DeletedUser1857

GTC... niciodata cu NOA... n-ar fi pitzi de acord... GTC si K R G, ne-au pus gand rau... iar pitzi nu cred ca ar trada... :)
 

DeletedUser1857

mersi D. poate asa voi face, voi lasa si aliatii sa ne ajute, nu prea am facut`o pana acum...am ajuns, unde suntem ~HaR~, fara prea mare ajutor... :) :rolleyes:
 

DeletedUser

:) asa te vreau ;) noi neam saturat de aliati gen "nu pot sa va sprijin jucatorul x ca avem alianta si cu cei ce il ataca"....si ma intreb cateodata cum le arata harta acelor..."aliati"....
 

DeletedUser

mda...cum e de asteptat...asta e, tre sa ma impac cu ideea ca ma lupt cu 5 mamuti pe continent iar aliantele sunt defapt pnauri...

vb lu ombladon "O sa rad cand o sa cada peste voi o ploaie de mig-uri" :p

si dak pierdem...nu`i nimik, dupa 2 saptamani ii atac mai de la marginea hartii :D
 

algernon

member
Scor reacție
0
mda...cum e de asteptat...asta e, tre sa ma impac cu ideea ca ma lupt cu 5 mamuti pe continent iar aliantele sunt defapt pnauri...

vb lu ombladon "O sa rad cand o sa cada peste voi o ploaie de mig-uri" :p

si dak pierdem...nu`i nimik, dupa 2 saptamani ii atac mai de la marginea hartii :D

te astept .
daca e nevoie,ma mut si eu linga tine
:))
 

DeletedUser

Nu stiu daca e asa e , dar daca e => ce urmeaza mai jos.
Pai stii ce e frumos ? sa treci la inamici triburi fara sa le anuntzi , ca de , asta e onoarea unor romani. Am observat ca sunt catva membrii atacatzi dar un am primit mesaj de la liderul sau dilpomtul lor . Astept sa vad ce spun si voi continua discutille :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

avand in vdere ca gtc a cam pierdut teren iar k r g are un leader bun dar multi noobi cine stie..poate vedem un razboi frumos cu multe pierderi:d
 

algernon

member
Scor reacție
0
am toata stima pentru liderul KRG ,desi n-am schimbat decat cateva mesaje.
dar cele schimbate mi-au aratat ce fel de om este.
nota bene
asta nu are legatura cu relatiile diplomatice dintre triburi,ci doar cu modul cum incearca sa rezolve situatiile care apar.putea sa imi fie si dusman,respectul ramanea.sir soreen stie asta bine
:)
 
Sus