raembo

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41497

cum e posibil daca proprietarul contului are mailul,cum poate fi spart?
 

DeletedUser41495

Voi nici macar nu stiti despre ce e vorba!!!
Nu s-a spart nici un cont! E proprietarul pe cont si isi bate joc de aia din tribul sau pentru ca e spion de la dusmani!!
Nu se poate sparge un cont atat timp cat are si mailul si parola!
Asa k asa e....
 

DeletedUser

De ce nu luam in calcul si posibilitatea ca acest om are dreptate si chiar i sa cedat contul, iar el nu a gresit cu nimic. A platit pt contul respectiv. Facem atata tamtam degeaba.
 

DeletedUser41823

ma lasai dark ca astia nu inteleg nu au gustat nici o data din tradare de exemplu cum tia facut faza aia andreeeeeei cand tea atacat pe satele de atac ca stia ca a stat sitter mult timp si stia si din discutile de pe skipe in care vorbeam toata ziua a aflat ca nu este nimeni pe cont si esti plecat la discoteca am scris asta sa inteleaga cei revoltati
 

DeletedUser

Stai sa inteleg si eu....cum se poate ca cineva sa iti sparga contul de triburile, cu tot cu mail-ul, si sa nu poti recupera. Stii ca un cont de yahoo messenger poate fi recuperat daca te duce putin capul, dar na
 

DeletedUser41823

daca ia luat contul cu id de mess cu tot inseamana ca raembo nu merita locul 2 sa fi locu 2 si sa ti se fure contul nu se poate oameni buni
 

flik

member
Scor reacție
0
ma lasai dark ca astia nu inteleg nu au gustat nici o data din tradare de exemplu cum tia facut faza aia andreeeeeei cand tea atacat pe satele de atac ca stia ca a stat sitter mult timp si stia si din discutile de pe skipe in care vorbeam toata ziua a aflat ca nu este nimeni pe cont si esti plecat la discoteca am scris asta sa inteleaga cei revoltati

sti cam multe pentru unu care si-a facut cont azi
 

DeletedUser41495

Stai sa inteleg si eu....cum se poate ca cineva sa iti sparga contul de triburile, cu tot cu mail-ul, si sa nu poti recupera. Stii ca un cont de yahoo messenger poate fi recuperat daca te duce putin capul, dar na

Problema e ca omul a fost noob si a dat parola la cont si la mail!..dar acum si-a recuperat contul si gata totul a revenit la normal....
Greseala si prostia se platesc!
 

DeletedUser41823

flik ce te bagi in seama ai si tu 14 sate de ma apuc de 27 te intrec daca nu tiai dat seama eu ma joc pe 26
 

flik

member
Scor reacție
0
flik ce te bagi in seama ai si tu 14 sate de ma apuc de 27 te intrec daca nu tiai dat seama eu ma joc pe 26

cu cate clone?

oricum ca esti penibil in ce faci se dovedeste

Atac asupra BURN 001

Poruncă
Origine Jucător: crsalexa
Sat: ferma de lux (511|594) K55
Ţel(direcţie) Jucător: flik
Sat: BURN 001 (546|447) K45
Sosire: 15.03.12 00:07:27:964
Sosire în:
 

DeletedUser20549

Cred ca o sa va inchida adminii topicul , prea mult SPAM ! :)


PS: Un cont nu se poate fura fara mail , iar daca baiatul acela a dat mail , presupun ca i-a dat contul de buna voie sau ceva de genul acesta . Altfel nu inteleg ce sar fi putut intampla .
 

DeletedUser

Cred ca o sa va inchida adminii topicul , prea mult SPAM ! :)


PS: Un cont nu se poate fura fara mail , iar daca baiatul acela a dat mail , presupun ca i-a dat contul de buna voie sau ceva de genul acesta . Altfel nu inteleg ce sar fi putut intampla .

Exact :)
NU ai cum sa furi un cont fara "cooperarea" proprietarului
 

DeletedUser41823

inafara sa iti zica cineva parola sau sa o ghicesti nu este alt mod de a sparge un cont poate este un prieten dea lui cu care sa certat care i stia parola cine stie sau sa fi dat contul la cineva si acuma sa se razgandeasca
 

DeletedUser

bine ca ati mai gasit un topic unde sa faceti spam si sa va dati care mai de care mari...tipic romaneste ...cei care vorbiti vorbiti in nestiinta de cauza....

Am un amic care a intrat pe un site fantoma care era cik de tot felul de programe care te ajuta pe triburile etc ce o mai fi fost prin siteul ala....i se cerea numele de joc si parola...asa ca vreo 2 zile pana a putut face rost de cont prin inchiderea acelui cont de catre adminu nu sa putut rezolva...

asa ca aveti grija pe unde va bagati parolele si ce faceti cu contul vostru!


asa ca cei care nu stiti nu mai comentati...da se poate sparge un cont foarte usor


daca nu stiati cititi mai jos....fiecare are asa ceva pe contul lui propriu,la setari

Introdu te rog adresa ta de e-mail şi
confirmă modificarea cu parola ta IMPORTANT: Vei primi un e-mail la adresa noua, pe care trebuie să o confirmi. Şi la adresa veche va fi expediat un e-mail prin care ai posibilitatea în următoarele 14 zile să-ţi retragi modificarea. În această perioadă adresa de e-mail nu mai poate fi modificată din nou.
Adresa actuală de e-mail: xxxxxxxxx@yahoo.com
Noua adresă de e-mail:
Parola:


deci nu iti trebuie parola de la mail ci decat parola de la contul de joc!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus