raembo

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Un cont poate fi recuperat daca cel care a creat contul doveste ca acel cont a fost pierdut si nu cedat.
Vezi cazul marius1111 de pe L20.
In acel caz rakanishu a facut "sapaturi adanci" si a returnat contul proprietarul initial.
Daca , contul a fost cedat de bunavoie si noul proprietar are dovezi in acest caz , atunci la revedere ...nu se poate bloca acel cont ca asa vreti voi! :)
 

DeletedUser41763

Contul a fost blocat, sincer mi se pare o prea mare tevatura pentru aceasta aberatie, din ce am auzit eu ca s-ar fi intamplat am tras urmatoarea concluzie, jucau 2-3 jucatori pe acel cont, s-au certat si apoi unul din ei i-a luat contul "proprietarului" sper sa se faca dreptate. Si daca se dovedeste ca proprietarul a dat de buna voie parola de la mail/cont atunci tati ura si la gara suporta consecintele
 

flik

member
Scor reacție
0
topicul poate fi inchis

Multumim adminilor ptr ca au rezolvat situatia.

Deasemena multumim triburilor care au fost alaturi de noi si in special jucatorilor care, in scris, au dat curs demersului nostru.

Si nu in ultimul rand multumim chibitarilor si atotcunoscatorilor ptr ca au presarat cu sare si piper o treaba urata. Fara ei probabil ca triburile (jocul bineinteles) nu s-ar fi inventat.


Si cum problema a fost rezolvata solicitam inchiderea/stergerea acestui topic.

O zi buna
 

DeletedUser41898

parole conturi

Hai sa inchidem misterul asta....dupa ce si-au dat multi cu parerea

Stiti bine ca de multe ori primiti pe joc tot felul de mesaje care va invita in tot felul de concursuri sau promotii. Aici va dati singuri la inregistrare adresa de mail , parola si o si confirmati...si e tot ce vrea sa scoata de la voi un posibil infractor. Veti constata mai tarziu ca nu ati facut nimic prin promotia respectiva inafara faptului ca ati luat tzeapa.

Colegului si prietenului meu i sa intamplat aceasta treaba si nu e placut deloc sa te vezi intr-o astfel de situatie..vi se poate intampla si voua..sau poate o sa vi se intample(daca v-ati inregistrat undeva), de aceea e bine sa va instruiti colegii vostrii din trib sa va schimbati adr de mail cu parola daca v-ati inregistrat deja la vreo promotie venita din mesaj pe triburile si sa sterga mesajele cu promo care vor veni pentru ca numai asa vom elimina definitiv aceste actiuni

as vrea sa inchidem spam-ul pe aceasta tema.

va multumesc
 

DeletedUser39591

Eu cand primesc vreo reclama cu PP sau cu jocuri trag ticket :D
Ultima data cand am tras ticket mi-a zis pustiu de acolo ca sa apas mai usor "Anunta Jignirea" si gata :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus