Rage Against All World

DeletedUser

Nici nu s-a deschis bine aceasta sectiune si vad ca toata lumea anunta triburi si triburi. Asa ca m-am gandit sa ne facem si noi cunoscuti !

Fara povestioare de adormit copilasii, ca multi dintre noi am avut o copilarie fericita si nu dorim s-o retraim, va anuntam cu un oarecare sentiment vag de placere ca o manuntza de oameni isi vor face aparatia si pe aceasta lume !

Tribul care nu stim inca cum se va numi, probabil RaGe, situata pe harta mare a Lumii 8 va avea un scop bine definit, care momentan nu-l cunoastem ! Informatii despre noi veti primi doar daca sunati gratuit la serviciu clienti.

Multumesc pentru timpul acordat.
Multa bafta tuturor participantilor pe L8.

P.S. Acest topic nu este unul de P&P, este doar unu de lauda sa ma simt si eu mandru ca fac trib ! :D
 

DeletedUser9103

interesant au iesit 2 sau 3 nobili pe server si voi deja ati castigat razboiul misto tribul asta :))
Cum ati facut iati recrutat la voi? :D
 

DeletedUser

interesant au iesit 2 sau 3 nobili pe server si voi deja ati castigat razboiul misto tribul asta :))
Cum ati facut iati recrutat la voi? :D

am simtit o tenta de ironie? chiar e ironie? ziceti si voi ca eu nu mai am cuvinte

on-topic: da... aia erau asa noobi ca nici na fost nevoie de nobil ca sai casapim... btw ai auzit ca sau inventat si catapultele nu?
 

DeletedUser3357

hmmm. rage...pozitionarea pe harta daca voi a-ti ales sa fie asa prin intrarea pe server la o anumita ora, nu prea este buna.
aveti in jur de 20 de jucatori in afara 'fasiei' de pe cele 3 continente,k65,k66,k56.o intrare mai devreme pe server va aducea o 'grupare' a jucatorilor mai buna.
'fasia' in sine nici ea nu este asa de grupata , de exemplu in comparatie cu 'fasia' INFERN sau =nbz=. deci un minus mic de la inceput prin pozitonare.
ca jucatori individual sunt cativa jucatori de care am mai auzit si pe alte lumi, si o parte din voi pe care nu ii stiu, dar a-ti demonstrat ca 'puteti' pana acum.

multa bafta va doresc
 

DeletedUser

pai decat sa ne incurcam unii pe altii mai bine mai rasfirati... ca pt inceput fiecare se descurca ;)
 

DeletedUser

Desi nu suntem pozitionati bine o sa vedeti ca problemele vor aparea din partea noastra :D
 
Sus