RAI vs ZARG

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

o regula mareata a diplomatiei dixit : "atunci cand vrei sa ai un dusman , comunica-i acest lucru"..... cu mare stupoare :D am aflat si noi ca suntem trecuti la dusmani de catre minunatul trib RAI :):):)
asa ca cineva trebuia sa oficializeze si acest macel ..din fatidica data de 29.06.2009( fatidica pentru inamici) tribul ZARG declara razboi tribului RAI si bineintels FAMILIEI !!!!!!!
STATISTICILE LE VOM PUNE DUPA O SAPTAMANA DE RAZBOI , NU ARE ROST SA UMPLEM PAGINILE ACESTUI MINUNAT FORUM CU ABERATII !!!!!
 

DeletedUser

Felicitari ZARG si mult succes. Personal nu cred ca veti avea probleme, deoarece stiu de ce sunteti in stare. In curand din aceasta mare si intinsa familie de noobi se va alege probabil doar praful.
 

DeletedUser

Deja RAI-ul isi cauta un spion in ZARG.
Am postat la "o noua provocare " o discutie intre doi jucatori din cele 2 tabere.
 

DeletedUser

hai ca vad ca se inmultesc razboaiele: poate totusi isi revine si L10 si devine o lume activa:))
 

DeletedUser

Cam asta ar fi momentul in care ar trebui sa se animeze lumea .
Cam dupa 6 luni a inceput jocul serios pe toate lumile .
 

DeletedUser

:) la mine a inceput jocul pe 17 septembrie 2007....iar pe l10 din momentul in care am creat paladinul :D........ si de atunci tot asa ... din ce in ce mai multi prieteni si din ce in ce mai multi dusmani ... de aceea este asa de fain jocul acesta , iti dai seama imediat de caracterul omului .....


inca o problema ... daca vad pe vreunul din RAI ca nu lupta , ii fac viata amara pe forum ... te rog stimate player alecs gs sa lupti ... te rog din tot sufletul ... daca eu nu voi creste cel putin cu 400k la atacatori , dupa atacurile pe tine inseamna ca ma enervez rau de tot si nu e bine ....... luptati mai fratilor , ca nu mai suport sa dau in sate goale ........ aaaaaaaaahhhhhhhhhhh SKIN ...... DE CE O TREBUIT SA VA LASATI DE JOC ??????? ... AICI CHIAR ERA PROVOCARE , STIATI CARE E ROSTUL FLAMEI , STIATI CARE E ROSTUL PALADINULUI ... ufffffff , serios imi pare rau ca nu mai am provocari , serios .... cum naibii sa joci acest joc daca nu te trezesti dimineata la 06 cu 30-60 de sabiute in dreapta sus ?????.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cea mai mare pierdere a Sudului L10 a fost desfiintarea SKIN-ului.....ar fi fost un razboi frumos . Mare pacat ca s-au desfiintat chiar la inceputul razboiului.
 

DeletedUser

Bai sirena degeaba ai 40 de ani , care nu stie cati ani ai zice ca ai 13 . Noi nu ne-am lasat pe L10 din ce cauze zici tu acolo , numai aberati ai zis despre noi , ne gasesti pe lumea 14 :)) apropo , cumpara-ti o viata ! Ca de facut nu ai reusit nici pana acum ! bafta

Tu vrei sa arati imaginea,caracterul celor din SKIN sau cei de-acolo n-au habar ca tu aberezi si jignesti pe extern?:confused:
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ZARG
Players:

Side 2:
Tribes: RAI
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,308
Tabăra 2: 610
Diferență: 698

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 49
Tabăra 2: 0
Diferență: 49

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,765,267
Tabăra 2: 4,557,003
Diferență: 5,208,264

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 436,075
Tabăra 2: 0
Diferență: 436,075

image.php
 

DeletedUser

ce-am spus mai sus e o parere personala , nu are legatura cu tribul SKIN . succes
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ZARG
Players:

Side 2:
Tribes: RAI
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 108
Tabăra 2: 29
Diferență: 79

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19
Tabăra 2: 1
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 833,503
Tabăra 2: 249,728
Diferență: 583,775

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 169,905
Tabăra 2: 10,113
Diferență: 159,792

image.php
 

DeletedUser

asa stiu unii dintre sumpii colegi de joc sa inteleaga "diplomatia" sau ce o fi intelegand ei prin asta :)

intr-adevar , mari smecheri :):):):):):):)


A~SMIR - Martau în data de 03.07. la ora 20:02 Citat ei si pana la urma ii punem la dusmani ?????
declaram razboi????
ce facem?????
sau stam pe poziti???
D.Smir - st3l1s7ul în data de 03.07. la ora 20:05 Citat ii trecem la dumani dar .. fara sa stie

ca asa o sa mai avem atacuri si din alta parte
ii punem fara stirea lor

sa fim si noi smecheri
A~SMIR - Martau în data de 03.07. la ora 20:06 Citat bine ....... :_))))))))))))))))))))))))) *_*




si inca ceva ce m-a distrat la maxim .......cum ii explicam si altui specimen ... daca imi puneam nick-ul " Catalin, distrugatorul satelor" sau alta porcarie de genul asta ... credeti ca cedau satele mai repede in fata mea sau nobilii mei ar fi scazut adeziunea cu 95 ....... dar nu ai cu cine dom'le , nu ai cu cine .....:)


RAI - rahman ra în data de 02.07. la ora 10:51 Citat am vazut-o;)....vorbim pe rpivat;0..
SMIR - kennianu în data de 02.07. la ora 11:43 Citat micuta sirena e mascul (e contul sotiei lui)
RAI - rahman ra în data de 02.07. la ora 11:52 Citat da am vazut ca vorbeste la feminim ,la profil e masculuin...o fi dreaq hermafrodit:)))
SMIR - b3nny20cm în data de 02.07. la ora 12:23 Citat sau mai rau travestit :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10188

da unde scrie ca e obligat sa anunte c-a trecut un trib la dusmani sau nu ?:D
 

DeletedUser

nicaieri ...... dar cam asa se procedeaza daca esti intr-adevar player de triburi si respecti anumite reguli ale diplomatiei :)
 

DeletedUser10188

daca tu zici :)

eu pot sa te contrazic si sa-ti aduc argumente ca nu se procedeaza chiar asa daca urmaresti sa castigi intr-un razboi....dar n-are rost ca am ajunge sa ne certam :D
 

DeletedUser

nu ma cert cu nimeni atat timp cat este coerent in gandire , nu jigneste si vine cu argumente plauzibile

tu crezi ca daca cineva apare rosu inchis sau rosu deschis pe harta mea si acel cineva ma ataca ,eu stau cu mainile in san pentru ca nu este trecut la dusmani ????? ....... ce naiba , ideea este ca oricum inafara aliatilor noi dam in tot ce vedem pe harta dar tine de demnitate si de corectitudine sa anunti diplomatul tribului advers declararea unui razboi .... asa se procedeaza pe absolut toate lumile in triburile care se respecta .......:)


si pentru domnul rahman ra , cel ce imi spunea ca in 2 saptamani imi rupe solzii ... o mica statistica :) :)
Side 1:
Tribes:
Players: micuta sirena

Side 2:
Tribes: RAI
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 58
Tabăra 2: 571
Diferență: 513

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 0
Diferență: 25

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 475,716
Tabăra 2: 4,575,142
Diferență: 4,099,426

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 218,734
Tabăra 2: 0
Diferență: 218,734

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din cate stiu si eu voi leati declarat primii razboi si asa ati inceput un razboi cu RAI+triburile WRATH+SMIR+G.W.
nu stiu cine va castiga dar sau mai trezit unii
~C~C~ nu iati observat si pe ei?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus