RAI vs ZARG

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

unde am anuntat ca vrem sa cucerim ceva pe l15? noi jucam pe l14 :)) Sa-mi arati si mie unde a fost anuntul ala fastuos barbatule. Imi place tare de voi astia care va masurati barbatia in luni jucate.


prietene, crezi ca ma intereseaza lumea pe care jucati voi ... ca e 15, ca e 35, ca e nustiu ce lume ???????
eu stiu doar atat , ca ati parasit aceasta lume exact cand ne-am apropiat de granita voastra ..... nu m-am intersectat cu voi , cu toate ca imi doream .... iar acum ai aparut tu , exact cand ne-am apucat si noi sa dam cu topoarele in edw ( sau cum se mai cheama acum tribul) si ai inceput sa iti faci programul de mare " player" din gurita ( mai bine spus din tastatura ) ..... pai mai prietene , daca tot joci pe aici si ai vreun cont ... posteaza draga cu nick-ul adevarat , nu cu un nick care nu spune nimic pentru nimeni decat multa vorbarie si cam atat !!!!!!!!!!


pentru playerul ce a cerut o statistica la acest razboi .... cam aceasta ar fi ...... din punctul meu de vedere , razboiul cu tribul RAI nu mai exista pentru motivul ca mai avem doar doi jucatori in zona noastra din acest trib ...
Tribes: ZARG
Players:

Side 2:
Tribes: RAI
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 277
Tabăra 2: 8
Diferență: 269

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,547,611
Tabăra 2: 81,366
Diferență: 2,466,245

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

micuta sirena, daca razboiul nu mai este practic, teoretic de ce mai exista?
ca marcaj pe harta?
 

DeletedUser

teoretic el nu mai exista .... practic va mai exista pana cand si cei 2 playeri din acest trib care sunt pozitionati in zona noastra de influenta vor disparea

din punct de vedere al meu ca si initiator al acestui topic am sa rog un moderator sa inchida acest topic

multumesc !!!
 

DeletedUser

prietene, crezi ca ma intereseaza lumea pe care jucati voi ... ca e 15, ca e 35, ca e nustiu ce lume ???????
eu stiu doar atat , ca ati parasit aceasta lume exact cand ne-am apropiat de granita voastra ..... nu m-am intersectat cu voi , cu toate ca imi doream .... iar acum ai aparut tu , exact cand ne-am apucat si noi sa dam cu topoarele in edw ( sau cum se mai cheama acum tribul) si ai inceput sa iti faci programul de mare " player" din gurita ( mai bine spus din tastatura ) ..... pai mai prietene , daca tot joci pe aici si ai vreun cont ... posteaza draga cu nick-ul adevarat , nu cu un nick care nu spune nimic pentru nimeni decat multa vorbarie si cam atat !!!!!!!!!!

fix de frica ta s-a dizolvat skinul :)) te apropiasei prea mult de ei si tremurau

cat de rezultatele pe noua lume, iti zic eu sunt in top, acolo unde le e locul ;)
respectiv locul 1 la od, in mai putin de 40 membri :cool:
 

DeletedUser

fix de frica ta s-a dizolvat skinul :)) te apropiasei prea mult de ei si tremurau

cat de rezultatele pe noua lume, iti zic eu sunt in top, acolo unde le e locul ;)
respectiv locul 1 la od, in mai putin de 40 membri :cool:



scumpete, eu nu am specificat nicaieri ca s-au dizolvat de frica mea ...... iar despre rezultatele de pe alta lume decat aceasta, fi dragut/a .... si posteaza-le acolo ; daca vrei poti sa le ridici si o statuie de lut ,poti sa faci ce vrea muschiuletu' tau dar nu posta ca si curca in lemne( se refera la altceva aceasta sintagma dar intelege ce vrei) .... numai de dragul de a posta !!!!!

si inca o problema , puisor !!!!!
prefer sa comenteze aici oameni care stiu sa joace acest joc , playeri care stiu cu ce se papa acest joc ..... de curiozitate m-am uitat cat ai la inamici invinsi ( asta era cifra pe care o aveam cand aveam vreo 20 de sate ) ... asa ca lasa-ne puisor in pace , joaca pe unde vrei tu ( presupun ca la fel de bine cum ai facut-o si aici :) :) :) ) si scuteste-ne de comentariile tale infantile !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

uite unde lasi sa se inteleaga

eu stiu doar atat , ca ati parasit aceasta lume exact cand ne-am apropiat de granita voastra .....

scumpisor, cand m-am lasat de lumea 10 eram in top, tu nu figurai in top 20 la oda, asa ca da-le mai scurte
de fapt nu stiu unde faceai figuratie la ora aia :rolleyes:
 

DeletedUser

Pentru ca oricine are dreptul sa-si spuna parerea ar fi unul dintre argumente. Deci marea familie a mai pierdut un trib?:confused:
 

DeletedUser

uite unde lasi sa se inteleaga



scumpisor, cand m-am lasat de lumea 10 eram in top, tu nu figurai in top 20 la oda, asa ca da-le mai scurte
de fapt nu stiu unde faceai figuratie la ora aia :rolleyes:

da puiut ... daca vorbim de istorie sa il pomenim si pe stefean cel mare si pe mircea cel batranel si pe altii .... probabil ca nu eram acolo unde spui tu la momentul ala ... din terte motive .. dar acum sunt si am TOT DREPTUL CA SA JUDEC PE CINEVA CARE ARE 126 DE PUNCTE PE ACEASTA LUME !!!!
CORECT , PUISOR ?

ce rost are sa discut cu un cont cu care nu m-am intersectat , ce rost are sa discut cu cineva care nu mai joaca pe aceasta lume .... are vreo relevanta daca ne jignim atat timp cat topoarele noastre nu s+au intalnit ??????
aaaaaaaaa, am inteles ... ai auzit tu prin zona ta ca micuta sirena e un pic cam coleric si ai vrea sa il ptrovoci pentru bannare , asa-i ?????????
pai mai puisor , de cand mi-am luat-o pe lumea 3 nu prea mai raspund in modul meu caracteristic pe forum sau pe pm , ci incerc sa respect regulamentul ... tu incearca sa ma provoci , la fel ca si bloody nu stiu cum si poate va iese :) :) ....poate da , poate nu ....... important este ca eu sa iau satele din zona mea ( asta si fac de altfel ) si sa ma amuz cu tot felul de looseri care gandesc in partea stanga a neuronului lor ca ma vor face sa ma simt prost ..... stupid ... de-a dreptul stupid ..........
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da .. corect ... ma simt stupid si prost sa raspund unui om care habar nu are ce inseamna acest joc ...... multumit , puisor ????
sau trunchezi si aici raspunsul ???? nu ca ar fi prima data , suntem obisnuiti pe aici cu tine ca si spammer si nu ca jucator ..... cand o sa inveti cum se joaca acest joc , ma chemi .. iti trimit 500 k de aparare ( nu o sa intelegi in viata ta ce inseamna asta ) si apoi vorbim ..... pentru o chestie care traieste din amintiri ( traiasca trei sud est) nu am de ce sa socializez .....
 

DeletedUser

da .. corect ... ma simt stupid si prost sa raspund unui om care habar nu are ce inseamna acest joc ...... multumit , puisor ????
sau trunchezi si aici raspunsul ???? nu ca ar fi prima data , suntem obisnuiti pe aici cu tine ca si spammer si nu ca jucator ..... cand o sa inveti cum se joaca acest joc , ma chemi .. iti trimit 500 k de aparare ( nu o sa intelegi in viata ta ce inseamna asta ) si apoi vorbim ..... pentru o chestie care traieste din amintiri ( traiasca trei sud est) nu am de ce sa socializez .....

hmmm ... oare intrii pe L17 ...?:eek::confused::eek:

ON:bafta celui care castiga
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus