Ramane ~EC~ pe primul loc

DeletedUser

Domne Fereste :))))
NOA de pe l clasica sunteti ma...chiar faceti de rusine eforturile unor conducatori
Danimaxxx promit ca am ras cand am vazt ce ai scris peaci de am facut patratele la abdomen
 

DeletedUser

Domne Fereste :))))
NOA de pe l clasica sunteti ma...chiar faceti de rusine eforturile unor conducatori
Danimaxxx promit ca am ras cand am vazt ce ai scris peaci de am facut patratele la abdomen

bosulica credeam k doar pe clasica stai :D
in sf aveam si opinia unui om care cun adevaratul trib EC si BURN, ma refer la clasica
Asteptam si de pe l3.
Eu nu sunt aproape de Burn pe l3, doar am fost in razboi cu ei, dar nu aveam pe nimeni langa mn!!!
 

DeletedUser

ce pot sa spun pe Clasica e un trib bun insa pe L 5 e dezastru....asta se intampla cand cineva crede ca "unde e multi si prosti e bine" si cand cineva se crede inca la SimCity unde totul este ROZ
 

DeletedUser12916

300 INDEPENDENTI
Însuºiri
Porecla: 300 INDEPENDENTI
Prescurtare: 300ind
Numãrul de membrii: 100
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 18.499
Punctaj total: 30.331
Punctaj mediu: 303
Rang: 88

Eu fug la astia sunt independenti:eek::eek::eek::eek:


da frate..suntem independenti si din cauza asta ne batem cu o familie formata din 4 triburi
-si suntem mandri ca le-am distrus zeci de sate de atac
-si suntem mandri ca avem jucatori care au pierdut 200.000pct/sate au dat nou inceput tot in tribul asta
-noi nu ne ghidam dupa puncte ci dupa nr.trupe/sate
 

DeletedUser11242

Si in ce topic a raspuns , ~EC~ nu mai exista de cateva luni :D)) ... e grav inseamna :eek:
 

DeletedUser

A existat ~EC~ pe L5..
Eu nu`s de la inceput aici..
A reinviat acum oricum..pe forum..:rolleyes:
 

DeletedUser11242

~EC~ daca nu ma insel a fost primul si singurul mamut care a fost pe primul loc pe L5 , cu toate ca nu a rezistat mai mult de o luna de zile , totusi a realizat ceva Regele lor danimaxxx :p
 

DeletedUser3633

~EC~ daca nu ma insel a fost primul si singurul mamut care a fost pe primul loc pe L5 , cu toate ca nu a rezistat mai mult de o luna de zile , totusi a realizat ceva Regele lor danimaxxx :p

Imi permit sa te intep din nou:p;daca taceai filozof ramaneai ;)au mai fost si altele...........:D
 

DeletedUser

NOI se apropie si el de top 3..
Nu zic primu`loc pentru ca e departe de M.T. si WaRooM..
Se pare ca mai exista doar 2 ``mamuti.`` (peste 1000)NOI si +SAS+
 

DeletedUser11242

Mare concurenta intre voi la numarul de playeri , dar vine usor , dar sigur din spate si |US| :eek:
 

DeletedUser

Macar NOI recrutam cu cap..
Am constatat cu stupoare ca +SAS+ recruteaza in K4..=))
Corect..de |US| am uitat..
:rolleyes:
 

DeletedUser7072

scuzati parerea mea de neavizat(nu joc pe l5) dar nici tribul noi nu este un trib compact. are parca 2 nuclee separate. deci nu poate fi vorba de inviteuri facute cu cap. cel putin nu dintotdeauna

le: am vazut o harta pe undeva cu noi si dusmanii lor. de acolo stiu asezarea
 
Sus