Ramas bun...

  • Autor subiect DeletedUser15512
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12026

Dumnezeu sa il ierte !
pot sa zic si eu ca 95% din Knight a depus armele ..
 

DeletedUser4249

Unele triburi au inceput deja...Altele poate se mai gandesc....

Noi, C-WAR, de ieri seara, ora 23 am intrat in pace....Astfel ne alaturam tribului ~NMZ~, care a inceput aceasta omagiere a celui pe care il plangem, Dan sau GEOMUCA.

NU este ceva imposibil de realizat!
Va cer voua, colegi al Clasicii, ca aceasta pace sa fie realizata! Un mic omagiu... Cel putin in ziua de luni, cand il vom conduce pe ultimul drum....asta in cazul in care initiativa de 7 zile este prea mult....


Dumnezeu sa te odihneasca in pace!

pacat ca lideri tribului C-WAR nu au respect de aceasta decizie luata de voi ..inca odata reiese ca orgoliul catorva persoane de la voi este mult prea mare incat sa respectati asa ceva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4249

sa te joci cu un jucator de 30% moral si intr-un trib in care e ca si singur chiar ca te face jucator de rang 1 ...
 

DeletedUser13067

DUMNEZEU SA TE AIBE IN PAZA ACOLO SUS!
Noi nu ne retragem sprijinul chiar daca s-a dus satul :((
 

DeletedUser15512

O sa va rog sa va stergeti postarile...calmul, prietenia, bunatatea, l-au caracterizat pe Danutz... nu otrava...
 

DeletedUser

Nu l-am cunoscut pe vremea cand am jucat si eu pe Lumea Clasica,dar nu cred ca nu e binevenit un omagiu si sincerele mele condoleante familiei indoliate,fie iertat de Bunul Dumnezeu si sa paseasca spre privelisti mai inverzite...Dan - Geomuca odihneste-te in pace !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus