*rambo*

  • Autor subiect DeletedUser14300
  • Data de început

DeletedUser24788

putem sa zicem ca s-a stins din viata un erou un adevarat erou ... va spun si de ce ... nu stiu cati dintre noi ar avea taria si puterea de a accepta situatia si de a infrunta-o ... dumnezeu a hotarat ca e timpul sa il duca langa el ... in rai ... si sunt sigur ca acum chiar in acest moment rambo are grija de noi toti ...
 

DeletedUser20814

,,,

Sincere condoleante! Prea tanar, mult prea tanar !

Dumnezeu sa te odihneasca in pace !

 

DeletedUser

Clipe emotionante, o familie mai mult decat intristata dar mai ales un fratior mai mult decat devastat de trecerea in nefiinta a lui Andrei.

Un moment care m-a marcat definitiv este acela cand la iesirea din biserica,Paul,fratele lui Andrei s-a decis sa il ducem noi la cimitir...in ciuda tuturor prietenilor, rudelor, colegilor care se aflau la fata locului...a optat pentru niste necunoscuti care veneau de departe pentru a-i aduce un ultim omagiu lui Andrei....

O lumanare care va arde fara incetare pentru tine...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Precum spune si Tzberro, momentul in care l-am vazut plangand neputincios, a fost poate cel mai emotionant moment din istoria mea recenta. Nu cred ca era in stare sa lege 2 propozitii, dar suferinta era mai mult decat vizibila pe chipul sau. A ramas intr-o stare de, nici macar nu stiu cum sa o descriu, chiar dupa ce Andrei a fost acoperit de tarana, se clatina doar mai mult si desi in ochii lui erau lacrimi, nu cred ca mai avea ce sa planga. Odihneste-te in pace Andrei si Doamne Dumnezeule din ceruri ai mare grija de bietul copil ramas marcat de trecerea fratelui sau in nefiinta. Crazy va incerca sa-i fie alaturi, macar cu o vorba buna, la fel si colegi din Sibiu, pentru care am cel mai deosebit respect. Nelutule, iti multumesc si tie pt lectia asta de viata. Pace tuturor.
 

DeletedUser28354

Dumnezeu sa l odihneasca !!!
sa nu uitam ca toti suntem muritori acum sau mai tirziu de acea avem o viata traito ~~
 

DeletedUser

aici nu e vorba nici de noi nici de lectii, lorin.sa il odihneasca Dumnezeu pe Andrei, sa ii ajute pe ai lui sa isi revina dupa o asemenea pierdere si sa ne dea si noua si celor pe care ii iubim multa sanatate. restul sunt doar povesti care nu mai merita spuse. fantastici tzberro, cosmi99 si dacul xxl.
 

DeletedUser35749

Ma bucur sa vad ca in jocul asta sunt si oameni atat de minunati, sa te duci la inmormantarea unui om pe care nu l-ai cunoscut decat virtual inseamna ceva si sincer am ramas uimit. Inca odata, Dumnezeu sa-l odihneasca in pace, poate acolo sus o duce mai bine.
 

DeletedUser17078

Dumnezeu sa l odihneasca !!!

Dumnezeu sa va aiba in grija pe toti,
 

DeletedUser

Daca Dumnezeu vroia sa invete sa joace triburile, trebuia sa ne intrebe, nu sa il ia pe el.

Dumnezeu sa-l ierte.
 
Sus