rapoarte aparare

  • Autor subiect DeletedUser1630
  • Data de început

DeletedUser1630

sunt 2 tipuri de rapoarte,care apar la grupa de aparare

cand sunt atacat de cineva
apararee.jpg


si cand sprijinul meu este atacat in alt sat,la un coleg
aparare1.jpg


eu propun sa se mai introduca o grupa pt rapoarte "Sprijin Atacat",intrucat atunci cand se sprijina un jucator masiv,si imi vin sute,mii de rapoarte de la el,ca sprijinu meu,care este in sat la el este atacat...se poate intampla ca si eu sa am atacuri,si este foarte greu sa gasesc cateva rapoarte,in cele cateva sute care imi vin

acum 1 luna am sprijinit un jucator masiv...si in 12 ore aveam 124.560 rapoarte ca sprijinul meu a fost atacat,vreo 1600 pagini cu rapoarte.... imi era imposibil sa gasesc cele cateva rapoarte ca am fost si eu atacat,in acelasi timp
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

macar sa le cumuleze. eu cand sunt atacat nu mai primesc si rapoarte pentru pierderile din satele proprii de unde mi-am trimis sprijin ci doar din satul care a fost atacat. cred ca nu e greu sa mi le cumuleze si cand trimit sprijin. astfel in loc de o pagina de rapoarte, pentru un singur atac, referitoare la sprijinul meu din satul altui jucator, as primi unul singur. normal ca propunerea lui yettisor este mai buna, dar daca nu se poate ce a propus el sa se incerce macar sa se faca ce am propus eu
 

DeletedUser1630

am reanalizat propunerea si nu e completa:trebuie impartite rapoartele de aparare
la grupa Aparare...doar rapoartele cu atacurile de pe satele proprii,la grupa Sprijin Atacat doar rapoartele cu sprijin atacat,sprijin la colegi
sprijinatacat.jpg
 

DeletedUser24393

e ok ideea,dar la filtru poti sa selectezi ce rapoarte sa nu primesti.de ex invitatii sa nu mai primesti sau cand sprijini sau trimiti resurse,etc...
 

DeletedUser1630

e ok ideea,dar la filtru poti sa selectezi ce rapoarte sa nu primesti.de ex invitatii sa nu mai primesti sau cand sprijini sau trimiti resurse,etc...

se pot filtra rapoartele verzi...dar aici nu e vorba despre asta,e vorba de rapoartele in care sunt pierderi
 

DeletedUser

Foarte buna idee, ar trebui ca cei care se ocupa de joc sa o implementeze cat mai repede daca se poate.
 
Sus