raportez un jucator cu mai multe conturi active

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

astazi vreau sa va anunt ca am aflat ca jucatorul andrei088 detine mai multe conturi, din cate stiu eu este inpotriva regulamentului acestui joc. :mad: cel deal doilea cont este 1help:mad::mad::mad:
rog adminii sa se sesizeze in legatura cu acest fapt.
va multumesc pentru intelegere!
 

DeletedUser

ufff....
esti din O.S.?

cred ca da...
nu te`a invatat Lizard sa depui plangere in sistemul "ticket"?

dar daca tot aberezi zi`ne te rog ce te face sa crezi ca baiatul are mai multe conturi?
 

DeletedUser

nu ca ce ma face sa cred, daca eu ** cu el si el prin mesaje si al intreb pe un cont si el ami raspunde pe alt cont, in plus mia dat sitter pe anbele conturi cand a fost plecat!!! stiu foarte sigur. sunt suta la suta convins de asta. :-L iar mie unul numi convine!!!
 

DeletedUser10373

si eu stiu niste cazuri de multi account!!!

Da si cei din AT folosesc la fel mai multe conturi , informatii ca am facut parte din acel trib , apoi cum se foloseste sistemul "ticket"
Unde il pot gasii pt ca am o multime de zmei sa le raportez ca joaca de pe 2-3 chiar 4 conturi , avand legatura de internet cu ip dinamic si folosind chiar si alte conexiuni ge rds, click net , connex...
 

DeletedUser10373

Normal ca sunt multi din MT care sunt moderatori pe forum aici si cate au aliantza cu acel trib si sifoanele-s la moda , dar adminii nu cred ca tin cont de asa ceva daca este sa jucam corect !!!
 

DeletedUser

Normal ca sunt multi din MT care sunt moderatori pe forum aici si cate au aliantza cu acel trib si sifoanele-s la moda , dar adminii nu cred ca tin cont de asa ceva daca este sa jucam corect !!!

undeeee are M.T.`u moderatori?:)))
suntem 125 in trib...crezi ca suntem 25 si jucam fiecare pe cate 5 conturi?:)))
 

DeletedUser

nu ca ce ma face sa cred, daca eu ** cu el si el prin mesaje si al intreb pe un cont si el ami raspunde pe alt cont, in plus mia dat sitter pe anbele conturi cand a fost plecat!!! stiu foarte sigur. sunt suta la suta convins de asta. :-L iar mie unul numi convine!!!

poate e sitter...desteptule
 

DeletedUser10373

textul de jos spune destule , nu are rost de alte comentarii , as dorii toturi raspuns la intrebarea mea de mai devreme daca vrei sa ma juti sa raportez vreo 10 jucatori care detin mai multe conturi, deja m-am saturat de ei sa-si blindeze satele pe care eu atac si de pe unul sa ne atace..., mercy
 

DeletedUser10373

apoi de pe sitter nutzi poti trimite sprijin , asa ca foloseste si alt limbaj , faza cu desteptule o folosesti cu prietenii tai de la bloc daca vrei , daca nu e problema ta, dar nu cu noi intr-o conversatie civilizata daca vrei sa porti cu cineva asa ceva !
 

DeletedUser

apoi de pe sitter nutzi poti trimite sprijin , asa ca foloseste si alt limbaj , faza cu desteptule o folosesti cu prietenii tai de la bloc daca vrei , daca nu e problema ta, dar nu cu noi intr-o conversatie civilizata daca vrei sa porti cu cineva asa ceva !

doamneee...te`ai gandit ca poate is prieteni...sau vecini?
 

DeletedUser

ma mai stai un pic si ati dau eu lickul de la chestia aia unde trebe sa raprtezi neregilole. numai un pic :D
 

DeletedUser1195

ma mai stai un pic si ati dau eu lickul de la chestia aia unde trebe sa raprtezi neregilole. numai un pic :D

*ma,mai stai un pic si iti dau eu link-ul de la chestia aia unde trebuie sa raportezi neregulile;numai un pic.

gabiking am eu lincul sal caut si al fac imediat public!!!

*am eu link-ul,sa-l caut si il fac imediat public.


Stiu ca am incalcat regulile forumului,(articolul 1.4):),dar tinand cont ca intr-un an si jumatate nu am luat nici o pedeapsa e timpul s-o incasez;fiindca nu mai suport.Chiar in scolile noastre nu se mai invata limba romana?
 

DeletedUser

Ok, discutia asta inceteaza aici. Toti cei care au postat in acest topic au warn. Si ca sa nu scriu dupa fiecare post, ia uitati-va putin aici:

1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.

4.1. Unele sectiuni au reguli specifice. Va rugam sa le cititi inainte de a posta.
Sectiunea se numeste Triburi si Membri. Mai cititi odata, de doua ori, de trei ori, ce scrie sub titlul sectiunii si apoi postati on-topic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus