RapUt2

DeletedUser

alextg-jiu astăzi la ora 15:46vrei maaaaaaaaaaaaaaaaaa
alextg-jiu astăzi la ora 15:35zi vrei????
alextg-jiu astăzi la ora 15:22sall ma luati si pe mine in trib va rog pls pls pls astept mesaj


simaptic foc :D
 

DeletedUser

................

da ma da si ce vroiam si eu sa ajung intr-un trib mai mare.......da orikum nu mai vreau ;);)
 

DeletedUser

escriere
RapUtd a fost infiinţat de către ShaqSpear.


Democraţi - nu urmărim dominaţia totală a nici unui continent.
Civilizaţi - nu călcăm pe cadavre si nu distrugem totul in jur.
Diplomaţi - nu ignorăm jucătorii care ne contactează, fie ei si duşmani.
Pacifişti - nu exterminăm jucători, decât dacă împrejurările cer acest lucru.
Stilaţi - nu avem la profil săbii, scuturi sau alte caricaturi alfanumerice.
Umani - nu ne pretindem vrăjitori, demoni, zei sau alte fiinţe dintr-astea.

Voi sunteti dinozauri:))

Ha Ha...ce sa zik
 

DeletedUser

Si esti bucuros?apucate de carti copile si lasa gargara aici pe forum,nu vezi ca esti luat la misto` de toti...Numai bine!
 

DeletedUser

Comanele ce al naibii esti :).Ai uitat ca si tu ai fost copil ca de altfel si toti ceilalti care fac misto de el si mai mult nu uitati ca nimeni nu a intrat pe server cu punctele si renumele de acum.Eu unul ii admir curajul ,e totusi un pustiulica de 12 ani care vrea sa faca lucruri mari.Probabil ca toti eram la fel cand eram boraci,credeam ca putem misca muntii din loc,asa ca hai sa o lasam mai moale cu mistourile la adresa lui si hai mai bine sa-i dam niste sfaturi,nu?Folositi-va experienta acumulata in joc si nu numai si la altceva decat facut misto si intepat ( se subintelege ca nu fac referire numai la acest thread ).Respectele mele domnilor.
 

DeletedUser

Corect,Eu doar I-am dat un sfat draga cataline,poate nu isi dadea seama ca face lumea misto de el..
 
Sus