Razbel Mondial-Nubi vs Elite

DeletedUser40439

ba senz unde ai disparut , parca erai mare si cu multe puncte , asa te laudai pe aici:))
 

DeletedUser42412

Parte 1:
Triburi: =S=
Parte 2:
Triburi: TSL, Sith

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 9,302
Tabăra 2: 15,797
Diferență: 6,495

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 771
Tabăra 2: 134
Diferență: 637

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 74,351,648
Tabăra 2: 79,289,358
Diferență: 4,937,710

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,960,700
Tabăra 2: 1,221,375
Diferență: 5,739,325

chart


adevarul e ca ne rupeti=)))))))))
 

DeletedUser

Ce imi place cand va ambalati asa....jigniri si alte chestii,e bun,e bun :D
Doar 600 de sate aveti avans cu noi dupa aproape 2 luni de razboi?
Slab tare,ma asteptam la mai mult.
 

DeletedUser11501

SS, vedeti ca v-am mai aruncat o ciosvarta de haleala in nord...mai luati si voi ceva sate de la fosti patria ca sa va puteti umfla oscioarele p-acilea ca ati luat sate din TSL(vise):rolleyes:
 

DeletedUser11501

Daca te-am innobilat cumva pe undeva nu trebuie sa te agiti ca gibonul in cusca. E un joc, nimic personal.:rolleyes:
Sincer, aici aud prima data de rfkkmk, adica de tine....si te-am clasat deja...papagal.;)
 

DeletedUser29445

Eu te-am bagat in clasa - zdreanta. :D
Acolo te-au facut aia praf. Nu trebuie sa auzi de rere. Ca nici eu nu am auzit de tine pana la lumea 21. Si toti ziceau ca esti Praf! :D nici acum nu mi-am schimbat parerea :D Bot cu diploma :D(zdreanta mica)


RRtfk- inseamna altceva. App nu prea ai sange in..
 

DeletedUser11501

Din cate imi amintesc, pe lumea 21 am jucat pana pe la vre-o 100 si ceva de sate...si am pierdut un singur sat, accidental.;)

Am jucat de test, vrand sa vad daca ma pot abtine de la interne si barbari. :rolleyes:
Cand am simtit ca nu mai pot rezista ispitei, am lasat contul in sitter pentru innobilare. Conducerea tribului in care am incheiat cu lumea aia poate confirma.

p.s. Cum am spus, esti doar un papagal...nimic concret, nimic real...neanderthal.
 

DeletedUser



Astea sunt gesturi de plictiseala ... ia-ti o slujba omule, citeste o carte, fa ceva util in viata ...

SS, vedeti ca v-am mai aruncat o ciosvarta de haleala in nord...mai luati si voi ceva sate de la fosti patria ca sa va puteti umfla oscioarele p-acilea ca ati luat sate din TSL(vise):rolleyes:

"o ciosvarta de haleala in nord" :) ma amuzi, asa numeste un conducator oile sale :)) si culmea sunt jucatori sub nivelul mediu care spun ca au cate 10 atacuri pe sat si de fapt sunt 3 (spun asta din proprie experienta si aduc si dovezi) :)))
Va lasam pe voi la urma pentru ca sunteti mai speciali, vrem sa vedeti cum pierdeti aceasta lume :)
Aici e L29 oameni buni, nu mai conteaza cine ce a facut pe alte lumi, sa va vedem ce faceti aici, momentan pierdeti pe toate planurile, statisticile o dovedesc ...
Sper sa ajungem sa ne vedem si pe harta, nu numai pe extern ...

Parte 1:
Triburi: TSL, Sith, US1
Parte 2:
Triburi: =S=

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,777
Tabăra 2: 1,681
Diferență: 96

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 47
Tabăra 2: 296
Diferență: 249

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 11,555,776
Tabăra 2: 14,613,615
Diferență: 3,057,839

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 414,651
Tabăra 2: 2,537,976
Diferență: 2,123,325

chart


O duminica placuta sa aveti si pe viitor mai lasati faptele sa vorbeasca de la sine ca doar "Clanta" e de voi!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42412

Ce imi place cand va ambalati asa....jigniri si alte chestii,e bun,e bun :D
Doar 600 de sate aveti avans cu noi dupa aproape 2 luni de razboi?
Slab tare,ma asteptam la mai mult.

daca toti dau stergere sau sunt concediati cand ajungem langa ei...
 

DeletedUser29445

Open vrei sa zici ca nu erai tu ? Hai laso toti au confirmat ca nu erai tu pe cont.. Zdreanta :). Esti din ala cu neam "Homo" Sapiens?


Frustrata mica ce esti. Pe forumul intern ai sters postarile.. ce sa ii ceri unui om batut cu ... in cap :D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus