Razbel Mondial-Nubi vs Elite

DeletedUser34781

bre, tu acum ai aparut pe L29, ca sa-i tii companie lui luci, sau erai de mai de mult?
 

DeletedUser20252

Dupa cum mai mult ca sigur v-au spus spionii vostri,eu nu mai joc pe lumea asta,asa ca v-as ruga sa nu ma mai aduceti in discutii ca degeaba o faceti.

Spor la joc celor care vor juca in continuare.Pa.
 

DeletedUser42201

Dupa cum mai mult ca sigur v-au spus spionii vostri,eu nu mai joc pe lumea asta,asa ca v-as ruga sa nu ma mai aduceti in discutii ca degeaba o faceti.

Spor la joc celor care vor juca in continuare.Pa.

pfffff... si cand te gandesti ca de azi m-am intors si eu pe meleagurile lumii 29 si uite ce surpriza gasesc :|
pai breeeee, cu cine mai facem noi karaoke daca tu nu mai joci?!?! ma si uitasem la ce lume buna e pe aici si chiar vorbeam ca ti-ai ales un nume cum nu se putea mai bun (nu de alta, da' la clanta esti bun, ca-n rest n-am vazut) si acu te lasi... pai e frumos asa?!
ce se face profu fara tine?! si ce ne facem noi fara crescatori de sate?!? hai te roogggggg, nu te lasa, cel putin nu acum ca am venit si eu... e mai placut sa joci printre figuri cunoscute decat printre straini. mai stai macar 1 luna-2, sa ne mai apropiem si noi si sa ne cunoastem mai bine... sa vina si nobilii mei pe la tine prin vizita la o cafea sau o bericioaica, macar in cinstea prieteniei care ne-a legat...
 

DeletedUser20252

Lasa catalina ca o sa gasesti tu cu cine sa faci karaoke sau se te ataci.

Cheles,inca o mai ai pe issac,deci oricum o sa ai activitate.:)
 

DeletedUser41613

Parte 1:
Triburi: =S=
Parte 2:
Triburi: TSL

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 772
Tabăra 2: 516
Diferență: 256

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 253
Tabăra 2: 5
Diferență: 248

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,168,193
Tabăra 2: 4,570,851
Diferență: 2,597,342

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,441,359
Tabăra 2: 48,748
Diferență: 2,392,611

chart



Dar ce s-a intamplat zeilor, numai "e de bine" ? :rolleyes:
 

DeletedUser12439

Lucifer cel mai Viteaz astăzi la ora 21:39
La cum e pe lumea asta....nu e exclus sa va tratam cu dosul si sa dam stergere...

ce tie si cu istoria asta.parca acum citeva luni de zile,cei din patria au zis la fel. tot timpul de atunci pina acum ia-ti facut sclavi,noobi,umplutura sau cum ati vrut voi la gura si acum va ganditi sa faceti la fel.

luati-va de mina cu el.

Hawtin sep 27,2012 12:10
dar pt voi am una buna rau de tot ... si pt admini la fel :p .... pt ca inca am putere de convingere ... si ca sa va distrati cum va place si sa atacati cum stiti o sa va lasam tribul patria sa va bateti cu sate de barbari ... :p

mari jucatori mari caractere.

bravos domne.respectele noastre adinci.l
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

doamne , plictisitor mai e pe aici...
=S= trage de timp aiurea, iar ceilalti asteapta sa fie inobilati
 

DeletedUser23354

Lucifere, tu trebuia sa dai stergere de cand ai pierdut pariul pisoi :))
**** cum de mai scoti capul in lume :))
 

DeletedUser

Hmmm... istoria se repeta? Parca si vad lumea 7 ... razboiul TSL vs H.K....si acolo tot cu victimizarea ati inceput pentru ca apoi sa acuzati adminii ca ajuta H.K. si dupa primul atac organizat pe voi sa dati tot tribul stergere cont :p Aici cand dati stergere cont?
Va declarati nubi si va victimizati ... iar acum ceva vreme va laudati peste tot ca TSL-ul a castigat nu stiu ce lume pe international si ca sunteti cei mai buni jucatori de triburile... va declarati nubi doar pentru a va spala onoarea in caz de infrangere?

Gresit ... nu Diablo i-a inchis gura pe L7...ci H.K.
Intai si-a dizolvat tribul RA si a fugit in TSL...apoi ... cand au vazut ca pierd razbelul au dat toti stergere cont ... un gest demn de TSL :rolleyes:


Tudorica...nu vreau sa ma cert cu tine...dar ti-ai sters contul cand ai fost atacat si apoi ai cersit cont in tribul de pe locul I ca sa te razbuni pe HK....asta spune totul despre tine ;)
Mai ai acum curaj sa te lauzi ca ai castigat L7 cu Diablo? De ce nu ai cucerit L7 de pe contul tau? in tribul tau? :rolleyes:

TSL da stergere? :))

sunt bun de mama omida :)...am prezis de la inceput...astia cum dau de greu dau stergere si dau vina pe admini :)...sunt curios acum ce motive mai gaseste Tudorica
Tudorica milogestete de Start sa te primeasca sa castigi si lumea asta cum ai castigat si L7 ....dai stergere apoi cersesti cont in tribul de pe locul 1 :rolleyes:
 

DeletedUser

eu ma milogesc de vreo saptamana la triburile astea de se zvoneste ca sunt in razbel si pace.
sunt unii RP(Razboi si Pace) sau ceva de genul asta la care am fost si dupa doua saptamani de liniste am intrebat si eu daca au ceva de gand...nici un rapsuns...am plecat de la ei si ma trezesc atacat de unu cu vreo 5-6 sate.
Dupa un spionaj a trimis atac si dupa timp am impresia ca daduse si cu berbecuti, a fost de ajuns un atac de spionaj si un mesaj ca omul sa opreasca atacul...pacat :((...
Daca macar nu ma invitati atacati-ma si pe mine ca sa nu mai pierd timpul aiurea, ca in zona mea e pustiu...
 

DeletedUser

Sabia de jedi se afla in mainile lui Luke Luciferul :rolleyes:
Behold the mighty Lucifer,un lider in crestere....un adevarat conducator.
Invidiez pe cei privilegiati care vor asculta ale sale indrumari
 

DeletedUser41613

da ce-i cu liniustea asta ? unde sunt zmeoaicele alea din tsl care aveau gura mare :))))


p.s eu v-am zis ca aveti sansa porcului in ziua de ignat da nah a-ti zis batman batman, trist :(
 

DeletedUser23354

=)))))))))) eu sunt curios cand o sa se trezeasca conducerea TSL si o sa modifice descrierea tribului

Ca ei sunt inca impreuna cu ATC :)))
dar pe alte drumuri
 
Sus