Razbel Mondial-Nubi vs Elite

DeletedUser

Ce coincidenta..Si noua ne-au prezis multi disparitia, si uita-ne tot pe aici :)..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22922

Tudorica...nu vreau sa ma cert cu tine...dar ti-ai sters contul cand ai fost atacat si apoi ai cersit cont in tribul de pe locul I ca sa te razbuni pe HK....asta spune totul despre tine ;)
Mai ai acum curaj sa te lauzi ca ai castigat L7 cu Diablo? De ce nu ai cucerit L7 de pe contul tau? in tribul tau? :rolleyes:

Salut colegu... Nu lua in nume de rau ce scriu acum, dar nu ai dreptate cu "De ce nu ai cucerit L7 de pe contul tau? in tribul tau?"...pot sa afirm ca ei au atacat intr-o veselie...iti spun asta din propria experienta....deci este si meritul lor ca au castigat lumea. Tine mine...Oamenii vin si pleaca. Cei care raman conteaza.
 

DeletedUser

sa inteleg ca tu iei barbare in orele de romana?

Era o greseala de tastat inteligentule..
Nu mai tin minte de cand am terminat scoala, ce imi plac tampiteii astia care nu au habar cu cine vorbesc, si ba ii vad de 15 ani, ba analfabeti..
Bun, eu stiu despre tine ca stai in sinaia, ai grija la ursi daca iesi ocazional din casa :)
 

DeletedUser

cu tine m-am inteles bine mereu ma :)) si cu profu pana la final...
 

DeletedUser

cu tine m-am inteles bine mereu ma :)) si cu profu pana la final...

Eu cu tine nu,aveam ciuda pe tine ca nu atacai unde ti se zicea pentru ca aveai multe sate in granita si era frica sa nu dea in tine.Si pentru asta l-am taxat de multe ori pe profu,dar el iti lua apararea,si pana la urma tot pe el ai ciuda.
El ti-a tinut cel mai mult apararea acolo,pacat ca nu ai stiut sa apreciezi lucrul asta si la un momentdat i-a ajuns si lui.
 

DeletedUser

In momentul ala eram bucuros,in 4 zile am luat 100 si ceva de sate de la tine,lukyfer,kalistra,iulia64,morphen si gerula.Dupa care kalistra a fost invitata inapoi in trib,lucru care a pus capac pentru mine si am dat stergere.
 

DeletedUser

nu puteai sa te abtii fara sa te lauzi ca ai luat 100 de sate de niste conturi in stergere :))))
 

DeletedUser

In afara de contul tau si a lui morphen,nu era nici unu in stergere.Pe lukyfer juca kamikaze17 si pe restul erau userii lor.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Hmmm... istoria se repeta? Parca si vad lumea 7 ... razboiul TSL vs H.K....si acolo tot cu victimizarea ati inceput pentru ca apoi sa acuzati adminii ca ajuta H.K. si dupa primul atac organizat pe voi sa dati tot tribul stergere cont :p Aici cand dati stergere cont?
Va declarati nubi si va victimizati ... iar acum ceva vreme va laudati peste tot ca TSL-ul a castigat nu stiu ce lume pe international si ca sunteti cei mai buni jucatori de triburile... va declarati nubi doar pentru a va spala onoarea in caz de infrangere?

Mai traiesti mah ?
In locul tau o luam pe urmele lui TheStranger .... ma ascundeam in grota si nu mai ieseam 100 ani,ca si de el nu se mai aude nimic de cand si-a dat stergere ,ca multi altii din "vestitul" H.K. :rolleyes: .Doar cheles ce mai "joaca" ,o avea sperante ca o sa castige si el o lume pe ici pe colo,dar tot timpu ajunge in triburi de care nu mai aude nimeni,nimic ;)
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: TSL, ATC, Sith
Parte 2:
Triburi: =S=, Clasic, Fum?

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,160
Tabăra 2: 2,252
Diferență: 92

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 146
Diferență: 104

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 13,444,031
Tabăra 2: 17,829,075
Diferență: 4,385,044

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 372,003
Tabăra 2: 1,285,111
Diferență: 913,108

chart




Slab,ma asteptam sa fim pulverizati pana acum. :)
 

DeletedUser40785

Cred ca nu esti la curent cu ce a pati Lucifer cel mai smenar :)) puneti mana de la mana si datii argila
 

DeletedUser

Pffff....daca taceai filozof ramanea,te lauzi cu un organizat ratat.
1000 si ceva de atacuri pe el,0 sate luate,si pe cateva sate daramate fermele :D
 

DeletedUser42114

lasa,bre,externu si ia sate de tranzit...te astept langa mine.ori te-ai razgandit?:p
 
Sus