Razbel Mondial-Nubi vs Elite

DeletedUser29445

da bine mai zici :)
Acum.
#1 Barbar 3,833 cuceriri 48,24% TSL

Inainte sa intre o parte din patria la ei.

#1 Barbar 3,563 cuceriri 52,65% TSL
 

DeletedUser

Contul tau , fiind ala ajuns la al nspelea trib, ca si refugiat ? :).Nu ma pun la mintea ta, habar nu am daca tu esti pe cont sau altu, daca eram bulangiu, fi sigur ca contul tau era pe drumuri acum.
Dar ce sa zica, nesimtirea din om, in loc sa aprecieze, mananca ca de obicei lucruri stricate
Lasa, ca barbarii si internele ,or sa ii bata pe zeii astia :)
 

DeletedUser29445

Vreau sa vad asta. Te tot lauzi ca faci si ca dregi.. dar nimic, doar vorbe. Ai tu asa mare putere? Vad ca esti un mare Base pe aici. Ai scapat si de ban, incep sa cred ca ai puteri magice. De ce am primit invitatie in TSL atunci cand sa dus Patria pe apa sambetei?

Inca joc pe cont, am si co daca te intereseaza. Il las sa se joace si el. Dar nu mai am un scop, de cand patrioti au facut alianta cu tine. Si Nab mare care esti defineste refugiat. Nu cred ca am fugit de rau sau de bine. In cam toate triburile in care am fost sau desfiintat, nu din vina mea ci din vina conduceri de cacao. In Anonym era ccg13 care taia si spanzura, in Patria erau puturosi care nu trimiteau sprijin si pe care voi ia-ti primit cu bratele deschise!


Cand sa desfiintat Anonym mancati cacao pe forum ca suntem refugiati si ca patria e un trib de cacao ca ne-au primit la ei.. Ca nu e un trib care sa se respecte. Cand Anonymu a recrutat mult a-ti zis ca's nebuni si ca au luat toti n00bi de pe harta. Acum voi ce sunteti? A-ti luat la voi in trib mai toate rebuturile, cei care erau mai buni au dat stergere cont.


Si pentru cultura ta generala de pe la inceputul lumi am vorbit cu nea alinu(stelistu) sa intru aici , dar lexus20dan ma rugat sa intru in Anonym sa creeam ceva frumos. Ii eram dator lui alin inca de la inceput. Daca nu, eu ma lasam, pentru ca ma-ti scarbit voi din TSL.
 

DeletedUser

Ia intreab-o pe deza, daca ma intrebat inainte sa te ia ? Esti acolo, pentru ca nu ne punem mintea cu toti frustratii de pe joc, gen tu.Aveai si invite in TSL pt ca ati fost invitati toti, la fel, puteai sa si intrii si nu ma puneam la mintea ta sa te dau afara..Eu imi respect colegii, nu pun problemele private inaintea tribului..Dar da, repet, daca ma opuneam , ori erai in US ori poate te duceai dincolo (cum presimt ca o sa faci intr-o buna zi ).
PS.Si TSL e scarbit de tine, mai ales aici pe extern, pe joc, mai vedem
 

DeletedUser29445

Mai nu am dorit sa intru la voi deoarece este un trib care ma dezgusta! Din cauza ta si a multora care se cred batmanii. Poate a-ti avut odata succes dar aici tre sa recunosti ca sunteti in plus si ca respirati aerul degeaba. De dus dincolo puteam sa o fac dar m-am gandit sa las contul in atc ca asa era o promisiune daca ii pot zice asa. Pai de ce nu mai dat afara daca ma dispretuiesti asa de tare din ATC? Pai nu ai putut sa iti iei inima in dinti si sa discuti cu atc-ul. Crezi ca nu pot juca fara trib ? M-am uitat la membri tai, la voi sunt o mana de pustani(n00bi) care iau sate si in secunda 2 le pierd. Si posteaza apoi pe forum cum ca au pierdut satul sau ca nu pot sa mai ia satul. Sunteti o mana de jucatori, care aveti experienta dar degeaba o aveti daca nu stiti sa o folositi. Si multe alte lucruri care imi provoaca greata doar cand aud cuvantul TSL.

Tu esti un specimen care sta in fata monitorului si incepe sa caracterizeze persoane si sa insulte pe cine prinde. Dar daca stau bine si ma gnadesc imi dau seama ca esti frustrat. Ori te-a batut mama ta cand erai mic ori tatal tau ti-a dat o portie de bataie cu cureaua. Nu imi explic de ce esti atat de batut in freza si incerci sa jignesti. Cred ca esti un basarabean din ala care isi aduce aminte ca in sangele lui curge sange de roman dar el inca vorbeste rusa...(si ca sa vina in romania isi cumpara dictionar Moldova-Romana) Care iese in strada ca vrea unire, ca nu poate sa se duca in italia,spania,franta, s.a. langa frati lui sa il ... aia pe acolo.

Acum imi dau seama ca esti un moldovean frustrat inca de mic, cel mai probabil de pe timpul comunismului daca l-ai prins. Probabil ca te-au pus rusi sa culegi seminte de pe jos iar ei te urmareau pe la spate. In fine oricum persoane ca tine sunt si vor fi, dar traim cu speranta ca poate se da o lege sa fie impuscatr toate ciorile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40785

Daca sunteti atat de scarbiti de el ... de ce nu il faceti interna ? De ce nu il faci tu atotputernicule interna :))
 

DeletedUser29445

Isi da seama ca sunt peste valoare lui/lor si tot asa :)) dar asta e alta poveste. Noroc ca am dat pe Firestrike30 ala, ca le lua in prostie sate. Si noroc ca am dat si la recuperari acolo sa nu le mai ia ala sate.
Cand sa dat pe el era raportul de sate ceva de genul TSL 1-5 Firestrike. Cand am dat eu era RRtfk 11 -0 firestrike.
 

DeletedUser40785

Nu a fost considerat o amenintare la 1-5 ... doar 5 sate ... sa fim seriosi ... obsedatul se intereseaza de la 40 in sus ... dupa concediaza jucatoru =))
 

DeletedUser

Noi ne permitem sa radem de basarabeni cand noi stergem la c*r italieni,spanioli,francezi si alte natii?Ar trebui sa fim ultimii care sa deschida gura,dar asa e romanul,dupa ce ca e vai de capul lui,mai face si misto de altii.

Rrtfk,felicitarile mele pentru performanta ta,ai luat 11 sate de la un jucator inconjurat de inamic,cred ca esti o adevarata raritate,ar trebui sa te clonam.
As vrea sa iti aud gura cand o sa iei sate de la =S= sau de la fum?,nu de la tot nenorocitul care oricum nu avea nici o sansa sa traiasca.
Noi poate suntem mai slabi insa stim cine suntem si pentru ce jucam,pentru TSL.Tu pentru cine joci in schimb?Ca la tine e sezonul si tribul,primavara undeva,vara undeva,toamna in alta parte.Nu arata cu degetul spre altcineva cand tu nici macar la nivelul lui nu te ridici.
 

DeletedUser22922

Prea multa agitatie...sper sa va revigoreze o statistica


Parte 1:
Triburi: TSL, ATC, Sith
Parte 2:
Triburi: =S=, Fum?

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 296
Tabăra 2: 507
Diferență: 211

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 27
Diferență: 21

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,833,778
Tabăra 2: 2,650,245
Diferență: 816,467

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42,535
Tabăra 2: 233,028
Diferență: 190,493

chart
 

DeletedUser29445

Noi ne permitem sa radem de basarabeni cand noi stergem la c*r italieni,spanioli,francezi si alte natii?Ar trebui sa fim ultimii care sa deschida gura,dar asa e romanul,dupa ce ca e vai de capul lui,mai face si misto de altii.

Rrtfk,felicitarile mele pentru performanta ta,ai luat 11 sate de la un jucator inconjurat de inamic,cred ca esti o adevarata raritate,ar trebui sa te clonam.
As vrea sa iti aud gura cand o sa iei sate de la =S= sau de la fum?,nu de la tot nenorocitul care oricum nu avea nici o sansa sa traiasca.



Noi poate suntem mai slabi insa stim cine suntem si pentru ce jucam,pentru TSL.Tu pentru cine joci in schimb?Ca la tine e sezonul si tribul,primavara undeva,vara undeva,toamna in alta parte.Nu arata cu degetul spre altcineva cand tu nici macar la nivelul lui nu te ridici.

Clanto, tu ii iei apararea lui obsedatu pentru ca e in trib cu tine. Tu cred ca nu ai ce face pe acasa si tot asa. Daca un roman spala la fund un itlaian si tot asa .. macar o face pentru bani. Pe cand Basarabeni vor unire pentru ce? Nu ca au fost odata uniti cu noi, ci pentru bani! Ia si te lumineaza.. acum cateva luni au vrut iar unire, sau razgandit acum iar vor.. sunt curios daca se razgandesc. Sunt o natie de romani si ei, dar sunt cam fuduli ca au fost cu rusi mai mult.


Eu joc pentru distractie si pentru a juca. Nu intru cu oameni care se planifica si tot asa. Nu ca voi ca vai doamne Iubim TSL si jucam pentru el, maine poimanine va aud ca va da-ti si viata. Ca va cunoasteti si aveti o relatie de prietenie foarte buna asta e altceva.. dar nu visati prea mult.

Ziar Click: Obsedatu de tsl sa sinucis ca nu mai are tribul barbari pe langa ei!

Ce prorcarie de joc faceti voi? Pai uite daca nu dadeam eu in jucatorul ala va facea praf.. Va lua satele unu dupa altu. :) si pe urma ii trimeteati invitatie la voi, ca vai doamne nu stiu ce o facut.


Clanto pana la urma cum ai primit neamu meu, adica astia cu cortu si cu anotimpurile.. la voi? Nu mai mancati cacao ca va faceti maro.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40785

Ati murit cu toti ?

Parte 1:
Triburi: =S=, Fum?, Clasic
Parte 2:
Triburi: TSL, ATC, Sith

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 577
Tabăra 2: 593
Diferență: 16

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 65
Tabăra 2: 17
Diferență: 48

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,175,064
Tabăra 2: 3,391,564
Diferență: 783,500

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 575,788
Tabăra 2: 155,773
Diferență: 420,015

chart
 

DeletedUser29445

Parte 1:
Triburi: Fum?, Clasic, =S=
Parte 2:
Triburi: TSL, ATC

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 352
Tabăra 2: 183
Diferență: 169

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,121,966
Tabăra 2: 1,519,594
Diferență: 1,602,372

chart



Situatia nu e chiar rea.


Parte 1:
Triburi: Fum?, Clasic, =S=
Parte 2:
Triburi: TSL

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 260
Tabăra 2: 127
Diferență: 133

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,356,203
Tabăra 2: 1,059,747
Diferență: 1,296,456

chart



Parte 1:
Triburi: Fum?, Clasic, =S=
Parte 2:
Triburi: ATC

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 92
Tabăra 2: 56
Diferență: 36

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 765,763
Tabăra 2: 459,847
Diferență: 305,916

chart




Asta imi place :D:D:D:D:D:D:D:D


Parte 1:
Jucători: Opteron180
Parte 2:
Triburi: TSL

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 95
Tabăra 2: 33
Diferență: 62

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 723,615
Tabăra 2: 163,608
Diferență: 560,007

chart
 

DeletedUser40785

Cam putin, ma asteptam la mai multe interne :)
Tu, iar iti demonstrezi prostia pe aici ? Cel mai prost aliat al meu .De ce nu o intrebi pe deza, sa vezi ca de mila ai fost primit in ATC , si ca ma intrebat inainte ?
Iti e frica ca e adevarat ? :))
Ma mananci de fund pe aici, si pe joc esti un ...terchea berchea .Numara-mi internele, ca vor mai urma, sper sa nu te pierzi in numaratoare :)


Si barbarele ? Pe alea sa nu le numere ?
 

DeletedUser

costele ce nume ai pe joc? Sau iti e frica sa zici ?
Barbare, interne, orice, mie imi plac ...Cat mai multe sa fie, si nobili sa am :).
 
Sus