Razbel Mondial-Nubi vs Elite

DeletedUser

Buna seara si bine v-am gasit doamnelor si domnilor.
Incepand din aceasta seara incepe lupta ce va determina castigatorii lumii 29.

In coltul din dreapta al hartii,in short albastru se afla echipa elitelor,echipa favorita,echipa formata din triburile =S= , Fum? si clasic.

In coltul din stanga al hartii,in short rosu se afla echipa nubilor,echipa ce are sansele porcului de craciun,echipa ce in fiecare zi isi arata respectul pentru realizarile echipei elitistilor,echipa formata din triburile TSL si academia lor Sith alaturi de aliatii lor de incredere,tribul ATC.

Inainte de a suna gongul o sa va prezint o scurta statistica intre confruntarile ce au fost inainte intre cele doua echipe.


Parte 1:
Triburi: TSL, Sith, ATC
Parte 2:
Triburi: =S=, Clasic, Fum?

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 13,757
Tabăra 2: 20,956
Diferență: 7,199

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 89
Tabăra 2: 202
Diferență: 113

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 53,431,035
Tabăra 2: 138,088,546
Diferență: 84,657,511

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 702,355
Tabăra 2: 1,760,641
Diferență: 1,058,286

chart



Dupa cum vedeti in statistica de mai sus,echipa elitistilor sunt in avantaj net fata de echipa nubilor.


Si incepe meciul,fie ca cel mai bun sa castige.:D
 

DeletedUser22307

se pare ca au prins curaj
Tribul Start a declarat război tribului Sith Lords!
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Multa bafta ambelor triburi. Dar parca cei din =S= si-au cam atras antipatia jucatorilor de pe forum. Am observat asta si pe alte lumi pe care joaca, cam in aceeasi formula, sub alte denumiri.
 

DeletedUser12439

Multa bafta ambelor triburi. Dar parca cei din =S= si-au cam atras antipatia jucatorilor de pe forum. Am observat asta si pe alte lumi pe care joaca, cam in aceeasi formula, sub alte denumiri.

nu stiu daca e vorba de antipatie,probabil ca e vorba doar de chestia de a lua partea celui cu sansa a doua cred.de obicei neutri se alatura sau sustin pe outsideri.

Parte 1:
Triburi: =S=, Fum?
Parte 2:
Triburi: TSL, Sith, ATC

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,202
Tabăra 2: 1,903
Diferență: 701

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 103
Tabăra 2: 21
Diferență: 82

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,381,279
Tabăra 2: 10,845,624
Diferență: 1,464,345

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 901,405
Tabăra 2: 187,737
Diferență: 713,668

chart
 

DeletedUser40785

-1 la adevar pentru mr.clanta drepturile de autor unde sunt ?
 

DeletedUser

ce drepturi de autor, cand vine 1 jucator care uita de unde a plecat ?

reapere, vrei sa ne aducem aminte, cand v-ati laudat pe 24 ca intrati pe 29 sa ne scoateti pe noi, cand imi scriai mesaje la inceput ca sa o las mai usor ca ma dezvolt prea repede, sau ce ai facut tu...marele jucator pe L24 + multe altele ?
mai ** lasati povestile nemuritoare si dovediti pe harta, nu sa iesiti pe extern sa va faceti publicitate ca cine sunteti voi, marii jucatori, desi cine a jucat cu unii din voi stie cine sunteti si cum jucati !!!
 

DeletedUser41613

ce drepturi de autor, cand vine 1 jucator care uita de unde a plecat ?

reapere, vrei sa ne aducem aminte, cand v-ati laudat pe 24 ca intrati pe 29 sa ne scoateti pe noi, cand imi scriai mesaje la inceput ca sa o las mai usor ca ma dezvolt prea repede, sau ce ai facut tu...marele jucator pe L24 + multe altele ?
mai ** lasati povestile nemuritoare si dovediti pe harta, nu sa iesiti pe extern sa va faceti publicitate ca cine sunteti voi, marii jucatori, desi cine a jucat cu unii din voi stie cine sunteti si cum jucati !!!


cine ma ? noob-ul ala de reapper care a fost ferma pe 24 si se ruga de ciura sa-i dea o invitatie in spor ? ala bre 13 sau il confund ? :)))
 

DeletedUser

nu ma, el nu a fost ferma lui ciura, era ferma la mai multi :))))

ps. reapere, cat este tarifu sa imi faci si mie o clanta ?
 

DeletedUser41613

care clanta bre ? aia de la usa sau aia de la pantaloni :))))
 

DeletedUser

Care ciura ma, ala care zicea ca joaca pe 29 pana la 3 mil de pct, si nu a reusit decat pana la 1 mil si ceva ? :)..
Stati linistiti ca si de voi ne-a zis clanta multe, acu eu prefer sa il cred pe el ca il cunosc :)...
 

DeletedUser

chiar ma intrebam care ii iubita lui clanta, dar multumita tie am inteles :)))
ms
 
Sus