Razbel Mondial-Nubi vs Elite

DeletedUser

Voi ati inceput sa va certati cand s-a terminat lumea ma? :)
Tribul Start a fost mai bun,asa ca ei o sa inchida lumea.Bine,au avut si avantajul ca de la inceputul razboiului pana la sfarsit au avut un numar aproape dublu de sate fata de TSL,dar astea sunt detalii.(Dracu sta in detalii ;) )
Au fost consecventi si au reusit sa treaca peste problemele interne pe care le-au avut si care dadeau sperante TSL-ului inclusiv si mie cand jucam pe lumea asta.
Felicit si TSL-ul ca au demonstrat inca odata ca sunt un o echipa cu membri valorosi si merita tot respectul.Faptul ca acolo unde intra ei,resusesc mereu sa ajunga in top,nu arata decat valoarea echipei lor.Ca nu au reusit sa inchida inca o lume pe .ro,se intampla,nimeni nu e perfect.

Felicitari inca odata tribului Start si membrilor lui pentru castigarea lumii,si sincere felicitari si membrilor tribului TSL pentru ca au reusit sa poarte un razboi frumos cu toate ca nimeni nu le dadea nici o sansa.


Succes in continuare pe alte lumi daca mai jucati.

Va pupa Portile Iadului.
 

DeletedUser42883

ps. opteron, data viitoare, alegeti prietenii cu grija si nu mai tine barbati cu fusta ca si nisto pe langa tine :D
- Nu el l-a tinut pe Nisto...cu aceasta expresie jignesti femeile: "barbati cu fusta ca si nisto" :d
- Felicitari pentru victorie!
 

DeletedUser

Ce disperat e ptiu drace, se ataca singur sa ia si el premiu la inamici invinsi :))
 

DeletedUser

Poi daca voi astai din TSL nu ati mai facut trupe sa avem ce rupe .. cum vrei sa crestem in inamici invinsi .. doar nu ati vrea sa va lasam pe voi printre primii :)) ne atacam intre noi , ca de batut nu mai avem pe cine si da Pitu merita sa fie acolo pt ca a facut multe pentru tribul Start , dar nu aveti voi de unde sa stiti .. have fun :D
 

DeletedUser

Am inteles, jumate l-ati atacat, jumate l-ati aparat :D.Misto jocul , bv invingatorilor :D. O fi facut pe el de emotie ? :))
 

DeletedUser

Felicitari TSL, un adversar fara de care L29 ar fi fost plictisitoare si monotona
Sunteti o echipa buna, mult succes mai departe!
Si daca tot am adus vorba despe ei.. le-am facut si o poezie



Iaca vine-un sol de pace..
cu o sticla de
artworks-000007020332-ccqbxt-original.jpg
TSL-istul X: "Haules mha , mancav-as
candelabru-penis.jpg
ca ne-ati tras-o rau de tot :( "

-------------------------------------

TSL-istul Y: " TSL-isti fost-am cu sute,
figuranti si incinsi de joc,
de veniti cu paladinii,
FUM ne dati, CLASIC.. prin bot "

-------------------------------------

START no.1 se stie : " De ma frate asta-i viata,
START'u este peste tot.
Intalninea-ti pe'alta lume..
control-alt-delete-pillows.jpeg
la cont!
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Felicitari TSL, un adversar fara de care L29 ar fi fost plictisitoare si monotona
Sunteti o echipa buna, mult succes mai departe!

Multumim.Felicitari tuturor celor care au jucat pe aceasta lume.
Cat despre razboi,a fost dezechilibrat de la inceput,dar in fine,asta e alta mancare de peste.
Bafta la joc si sanatate si fericire in viata privata.


PS:Sincer imi pare rau ca am jucat o luna pe contul tau pe ro7 :(
 

DeletedUser11501

Felicitari tribului castigator!
Sa castigi o lume la 65% ocupare si aliat de la inceput cu juma' de harta este o performanta.

Felicitari TSL pentru jocul frumos!
Sa pleci de pe locul 150 cand alianta castigatoare ocupa deja juma' de harta si sa inchei o lume pe locul 2 nu-i putin lucru.
Fara TSL lumea 29 chiar ar fi fost un fiasco. Lumea s-ar fi incheiat in maxim 1 an la ce aliante s-au facut din start:Noi 3/4 ei 1/4. Am castigat...Ura! Ura! Ura!

La multi ani sanatosi!
 
Sus