Razboaie Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20252

Inteligentii din CENT, am ajuns aparatorul zilei datorita faptului ca am fost atacat pe un singur sat, peste 90 de reale.
Citat din vorbele lu Red Spartan:Dati mahhh ca acuma pica.HEY RUPPETEA!
Dorele, fa ma stanga , fa dreapta mahhhhh



Daca nimic tipilor dreapta mergeti stinga
:D:D:D
Aceasta lume curind va fi a mea
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

De ce minti ca in codru?
Nu ai fost atacat doar pe un sat,cel putin eu te-am atacat pe mai multe insa am insistat si pe satul in care ai multe trupe.Si chiar atunci cand te-am atacat doar eu ai pierdut ceva sate.Stai linistit ca daca te atacam organizat nu ramaneai nici cu satul ala de il ai blindat,care oricum va cadea si el in scurt timp.
Si desteptule,stai tu linistit ca nu poti tu apara cat putem noi ataca,ca mie in 2 zile mi-s gata iar fullurile de atac,in schimb tu mai ai mult pana sa recuperezi apararea pierduta.
Si nu mai iesi pe extern ca poate pun rapoartele in care iti sparg fullurile de atac pe care nu esti in stare sa ti le scoti din sate,jucatorule care esti.
 

DeletedUser

Luciane , trebe sa se remarcheze si el cu ceva :) acuma cand pierde sate trebe sa il intelegem si noi :D
 

DeletedUser20252

Da ma,toti au ajuns jucatori in ziua de azi,jucatori care in loc sa atace cu fullurile de atac le tin in sate ca poate cine stie,ajung topoarele sa fie la fel de bune ca spadele daca insista mult.
 

DeletedUser30628

Da ma,toti au ajuns jucatori in ziua de azi,jucatori care in loc sa atace cu fullurile de atac le tin in sate ca poate cine stie,ajung topoarele sa fie la fel de bune ca spadele daca insista mult.

sunt destuiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.......am scos curand 2 jucatori din marea albastra ca na...am facut curatenie de iarna :D...si ma jur ca erau on si nu scoteau deloc trupele :)) la care curatarile le-am dat cate 2 pe sat......si le-am spart la atac de m-am saturat......asta e mane...lumea cand ii ataca si ma refer ma majoritatea....in loc sa scoata trupele cand vin curatarile si sa rupa nobili cu ele chiar daca ii zic 0....mai ** le lasa acolo sa le rupa cu curatarile si dupa plang ca pierd sate :)
 

DeletedUser30628

apai sincer nici am prea crescut la oda :D...pe unu am spart 130k si pe celalalt 50k :)) atat aveam la agresor....apai ala nui mult
 

DeletedUser30628

Ce te mai luzi pitere ca ai scos 2 fucatori de 300k :)))

rofee zilnice obţinute
2x Agresorul zilei
Ai învins în 27.11.2010, ca agresor, cel mai mare număr de trupe de pe lumea aceasta (313.289 de trupe)!

Si eu am spart 313k si am crescut 1.6 mil daca nu ma insel :)

nervosule...decat sa vii la mn ca ai luat agresorul zilei ......mai bine ai tacea ;)

eu nu am luat agresorul ca nu m-am atacat singur,cum ai facut tu.....sa iti spargi 150k de trupe sa iei agresorul :)) halal jucator esti ma ;)

bv tie....tine-o tot asa....si app in discutia de mai sus era ** de altceva ;) dar se vede ca esti prea incuiat sa intelegi ;)
 

DeletedUser30628

....acum m-am uitat prin rapoarte si nu le mai am.....dar stai relax ca nu ai atat atac sa faci 300k de trupe sparte ;) si ti-am zis...ai sa vezi ca o sa misc cat pot acolo sa imi ajut colegii......


si ii nevoie de dovezi sa zic ca te-ai atacat singur?????stie tot tribu ma.....ca te-ai atacat singur sa iei agresorul....stateam pe voice si imi ziceai ca te ataci numa sa iei agresorul.....

** ziceau unii ce fel de jucator esti...si prost am fost ca nu le-am dat dreptate ;)
 

DeletedUser29671

ma pitere eu am facut 300k si mi-a luat nervosu trofeul cu 310 k sau asa ceva si eu am mult mai putin atac decat el :p. si eu am atacat si singur, dar daca nubul de ursu baga topoare si usurei in prostie la garcea in sate.. :)) am ramas si eu fara atac ca nu aveam decat 25 de fuluri
 

DeletedUser30628

ma pitere eu am facut 300k si mi-a luat nervosu trofeul cu 310 k sau asa ceva si eu am mult mai putin atac decat el :p. si eu am atacat si singur, dar daca nubul de ursu baga topoare si usurei in prostie la garcea in sate.. :)) am ramas si eu fara atac ca nu aveam decat 25 de fuluri

el te intreba pe tine pe conf sau pe joc nu mai tin minte unde....cat ai la agresor si se ataca bomba atomica in prostie ;).....asa ca in fata mea ii 0 barat ;)
 

DeletedUser29671

Ce atmosfera incinsa :)) nu stiam ca se pune la agresor cand te atac singur.
 

DeletedUser30628

Ce atmosfera incinsa :)) nu stiam ca se pune la agresor cand te atac singur.

intreaba-l pe nervosu ca el stie foarte bine ;).....sa iti spargi 150k de trupe sa iei agresorul...esti cel mai josnic jucator ;) dai dovada de prostie nimic altceva....
 

DeletedUser8607

....acum m-am uitat prin rapoarte si nu le mai am.....dar stai relax ca nu ai atat atac sa faci 300k de trupe sparte ;) si ti-am zis...ai sa vezi ca o sa misc cat pot acolo sa imi ajut colegii......


si ii nevoie de dovezi sa zic ca te-ai atacat singur?????stie tot tribu ma.....ca te-ai atacat singur sa iei agresorul....stateam pe voice si imi ziceai ca te ataci numa sa iei agresorul.....

** ziceau unii ce fel de jucator esti...si prost am fost ca nu le-am dat dreptate ;)

Aşa uşor vorbeşti de ajutat colegii de parcă Nervosu nu a făcuto până acuma. Numai zilele sau nopţile cât a stat sitter pe cei atacaţi...
 

DeletedUser38062

De ce minti ca in codru?
..........
Si nu mai iesi pe extern ca poate pun rapoartele in care iti sparg fullurile de atac pe care nu esti in stare sa ti le scoti din sate,jucatorule care esti.
Va stiu configuratia la sate la tot CENTu ,jucatorule.Fii cuminte ca nu se stie cine va avea nevoie sa o afle vreodata
 

DeletedUser20252

Va stiu configuratia la sate la tot CENTu ,jucatorule.Fii cuminte ca nu se stie cine va avea nevoie sa o afle vreodata

Trupe
5500 Luptători cu toporul
20 Spioni
2500 Cavalerie uşoară
500 Arcaşi călăreţi
400 Berbeci
50 Catapulte

Asta e configuratia la satele mele de atac.
Si ce ai de gand sa faci cu asta?Sa opreste atacurile in timp ce vin spre tine folosind vreo metoda jedi?Te rog eu nu mai posta ca nu stii ce zici :))
 

DeletedUser36141

Sa mai revenim si la subiect:

Side 1:
Tribes: Alt+F4
Side 2:
Tribes: REV, PDB, PDB-A

Timeframe: Luna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 139
Tabăra 2: 29
Diferență: 110

chart
 

DeletedUser

va rog frumos sa terminati! aveti de discutat, vreti sa va balacariti, treceti pe privat, pe skype, unde vreti voi. deja am ajuns sa ne facem de ras cu mana noastra. e normal sa le dam apa la moara celoralalte triburi in aceasta situatie. nervos, pitere, in momentul asta nu vreau sa mai vad niciun post de acest gen. am ajuns sa fiu bagat in certurile astea total aiurea, imi apare numele ca sa ce, ca sa va scoateti ochii?! nervos, amandoi ati iesit din trib, numai eu si vali stiu cu cati am avut discutii, sa calmam spiretele. amandoi sunteti la fel de importanti. fiecare are atuurile sale, dar asta nu inseamna ca trebuie sa faceti tribul de ocara. este a 3-a oara cand postez referitor la aceste situatii si cu riscul de a ma repeta: nu vreau sa mai vad dispute personale pe extern! aveti ceva de impartit? pe privat! nu ma intereseaza motivele, nu ma intereseaza scuzele. deja este...sa nu zic ceva jignitor. sper ca am fost destul de clar, aici se incheie aceasta disputa pe forumul extern.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35749

Piter si nervosu. cei 2 care ziceau ca daca se pun ei 2 cu inca unu rup lumea 21, acum se cearta?

Trebuie sa aducem OTV-UL :D
 

DeletedUser38237

Piter si nervosu. cei 2 care ziceau ca daca se pun ei 2 cu inca unu rup lumea 21, acum se cearta?

Trebuie sa aducem OTV-UL :D


Stai sa il sun pe Dănuţ sa faca o emisiune spcială pentru ei doi. :D

Ei doi, gabriel fătu, stelian ogica :D iti dai seama ce audienţă o sa aibă :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus