Razboaie noi

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Bun e clar k in acest moment se duce un maret razboi intre nebuni(Insane) si mamuti(LR), o stie toata lumea la cata cerneala curge DAR ce vreau eu sa stiu si multi alti, sunt sigur, mai avem si alte conflicte sau in lumea asta mare doar un razboi se duce:confused:Despre alt razboi va pot zice chiar eu, pt cei ce nu stiau tribul meu Die. se lupta cu LeNe insa noua nu ne place sa vb pe forum, o facem pe harta INSA daca mai sunt si alte razboie invit protagonistii acestora sa ne informeze putin sa mai aflam si noi ceva nou...
 

DeletedUser1079

Cel mai aprig razboi este Balieca vs. M.T. insa intr-u alt thread! :D
 

DeletedUser

" noua nu ne place sa vb pe forum, o facem pe harta INSA "

Bine Spus :):)
 

DeletedUser523

Sincer deja forumul L3 a devenit f f plictisitor, numai aceleasi lucruri in mai multe topicuri diferite, f f mult off topic!nu mai e nimic adevarat din P&P, cred ca sa plictisit lumea de ce a vazut aici in ultimul timp si nimeni nu mai scrie nimic doar citeste in tacere si din ce in ce mai multi renunta sa-l mai citeasca deoarece nu mai afla nimic nou si interesant.Si cand ma gandesc ca in urma cu cateva saptamani acesta era cel mai intersant forum cu topicuri numai despre conflicte tribale iar acum a ajuns doar un mare off topic :eek: trist f trist:(
 

DeletedUser

ia o batistã :)
hai cã n-o fi dracul aºa de negru. sigur vor mai fi rãzboaie ºi sigur se va trezi unu' cu ceva propagandã în el. unii jucãtori habar n-au ce-i ãla form intern, darãmite forum extern aºa cã ce pretenþii ai? propagandã adevãratã au vãzut doar cei care au jucat pe alte servere ºi nu sunt mulþi pe lumea 3 sau sunt al naibii de tãcuþi.
hai sã bem 40 de pahare vin de mucenici pentru renaºterea propagandei în lumea 3 :D
 

DeletedUser

razboaie sunt multe frate dar sunt si razboaie puternice.daca sar infiintza in fiekare zi triburi noi pai sar alege praful de triburile veki si puternice de top 3.(Sciti,LR.TLB) ar fi bine ca triburile noi sa fie facute praf de triburile mari puternice.nu sa se lupte un singur trib cu un trib nou aparut.
stiu ca tribul nou aparut cum ar fi Insane si LeNe desigur sunt destul de puternice sa spunem la graitzele LR, Die., PUNKS,si multe alte triburi.dar va adunatzi mai multi faceti o aliantza momentana si doborati inamicu:)
 

DeletedUser

Bun e clar k in acest moment se duce un maret razboi intre nebuni(Insane) si mamuti(LR), o stie toata lumea la cata cerneala curge DAR ce vreau eu sa stiu si multi alti, sunt sigur, mai avem si alte conflicte sau in lumea asta mare doar un razboi se duce:confused:Despre alt razboi va pot zice chiar eu, pt cei ce nu stiau tribul meu Die. se lupta cu LeNe insa noua nu ne place sa vb pe forum, o facem pe harta INSA daca mai sunt si alte razboie invit protagonistii acestora sa ne informeze putin sa mai aflam si noi ceva nou...

Pai sa vedem si noi ceva rapoarte, scoruri, etc. Care e scorul Die - LeNe?
 

DeletedUser

Sa doboram LR-ul adica

LR nu cre dca va cadea asa usor va zik eu.pararea mea uitativa la alt trib.

cat despre Die. si Lene nu stiu daca sunt in razboi:-?? sau sunt?:confused::confused::) habar nam:))
 

DeletedUser

adevarat die. trib puternik. :)nici lene nu se descurca rau dar Die. sunt buni la atacuri si defense:) se aparar ce se apara si tzak va apukat:))

sa vedem ce face Lene in cazul asta cred orikum ca va pierde razboiu:)
 

DeletedUser

LR nu cre dca va cadea asa usor va zik eu.pararea mea uitativa la alt trib.

cat despre Die. si Lene nu stiu daca sunt in razboi:-?? sau sunt?:confused::confused::) habar nam:))

care trib cã m-ai fãcut curios?
ºi ai zis cã triburile noi le vor omorî pe alea din top, adicã TLB, Sciþii ºi LR. LR se distreazã deja cu niºte vecini ºi despre Sciþii nu mã pot pronunþa cã nu cunosc foarte bine. dar îþi zic de TLB. pe lângã noi s-au format un milion de triburi ºi mai toate au avut scopul sã ne înfunde. triburile alea au dispãrut ºi noi încã mai suntem. cam atât pentru azi:)
 

DeletedUser

eu am spus ca LR-u nu va cadea.adika nu asha repede. parca as vedea doar 5 triburi in toata lumea.si alea 5 triburi sa fie aliate.si sa rupa tot dar absolut tot.ar trb sa se faca asta:)

adika ceva de genu

sciti.LR.TLB..NWO.LS-AX si inka unu sa zicem Die. care a prins elan in ultimul timp): .daca toti membri astia se unesc va zik eu ca prapad mai mare ca in lumea 3 nu va exista:));)
 

DeletedUser

eu am spus ca LR-u nu va cadea.adika nu asha repede. parca as vedea doar 5 triburi in toata lumea.si alea 5 triburi sa fie aliate.si sa rupa tot dar absolut tot.ar trb sa se faca asta:)

adika ceva de genu

sciti.LR.TLB.GOW.NWO. si inka unu sa zicem Die. care a prins elan in ultimul timp): .daca toti membri astia se unesc va zik eu ca prapad mai mare ca in lumea 3 nu va exista:));)

ceea ce spui tu este foarte improbabil sã se întâmple. îþi zic ºi de ce: triburile toate se învecineazã ºi unele chiar se înghesuie. dacã ar fi aliaþi pânã la sfârºit, cel puþin jumate din jucãtorii adevãraþi s-ar lãsa de plictisealã sau ar forma triburi rebele ºi ºi-ar ataca foºtii aliaþi. ce vreau eu sã punctez este faptul cã pacea este cel mai urât lucru posibil în jocul ãsta aºa cã ea nu va rezista o veºnicie ºi în nici un caz între atâtea triburi, mai ales având în vedere poziþia lor.
 

DeletedUser

mda si asta este ceva.dar orikum ai dreptatate sunt o proportia mare de triburi.si iti zik eu daka sar forma orikum fa fi un mare haos.kiar 2 din ele daca se formeaza.cum ar fi de exemplu pe flankuri opuse LR---LS-AX .aici sunt flancurile opuse LR NE-NV LS-AX--SE-SV
 

DeletedUser

Si daca sunt opuse, ce mare branza? Au alta diplomatie, alte razboaie. Noi nu stim sa ne uitam pe o harta?
 

DeletedUser

intradevar or avea alta diplomatie.dar ar fi un trib mai mare mai dezvoltat mai aranjat si mult mai puternik:)
 

DeletedUser4195

EXIT e in razboi cu M-T ..e oficial de o luna ....si se pare ca EXIT este in avantaj :p
 

DeletedUser

Pai sa vedem si noi ceva rapoarte, scoruri, etc. Care e scorul Die - LeNe?

Lista de rang a triburilor de pe continent 44 pentru 13.02.2008
Rang Porecla Puncte Sate
1 LeNe 15,43 Mio. 1.451
2 Die. 12,72 Mio. 1.172

Acum vreo 3 4 luni
Fostul n00b avea 25 de mil de puncte si vreo 2500 de sate.
Asa ca trage singur concluzile

Nu stiu cum sta treaba cu leon
Dar aceste doua triburi formeaza lene
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus