Razboaie!

DeletedUser

ce gest urat, eu unul am vazut tribul Lethal un trib serios...dar se pare ca se tin de lucruri necurate...oricum asta e, roata mereu se invarte asa stiu eu ca este o vorba:)

nu toti sunt corecti... :)
 

DeletedUser


Colegul meu cand a vazut ca acest jucator(pandelu) are sitter din Lethal a facut asta:


10.07.
17:54 pandelu a fost concediat de către cristib81.


Apoi a dat circulara aceasta:



Trebuie sa mentionez ca nu stiu exact ce jucator a fost sitter. Dar l-am intrebat pe cristib81 cam ce jucator tine mine si a spus ca ar putea fi Warzone. .
Orcum faptul in sine conteaza...

1.Daca pentru asemenea lucruri se dau circulare la voi in trib , imi inchipui ce conducere "buna" are tribul ~~SR~~

2.Si daca mi-a lasat sitter , care este problema voastra ?Avea atacuri pe un sat luat , a trebuit sa lase sitter de urgenta unui jucator cu experienta , nu unui jucator ~~SR~~ :p !

3.*Noob* , vreau sa-ti aduc aminte ca acest joc se numeste www.triburile.ro nu se numeste www.clubpenugin sau www.hi5. , se accepta spionajele asupra triburilor neutre sau dusmane , se accepta trimiterea noob-ilor la margine fara mila , deeacea ma repet inca odata in favoarea de a tine minte cum se numeste acest joc : www.triburile.ro
Triburile este un joc online, care se petrece în evul mediu. Fiecare jucător este stăpânul unui mic sat, pe care îl aduce la faimă şi putere.


Sau ...pici in clasament , si nu stii cum sa faci gargara pe extern ?


__________________

Sa fie foarte clar : Jucatorii k46 , au plecat din ~~SR~~ din cauza faputului ca NU mai aveau ce ataca , decat sate de barbari .
Ca si concluzie , conducerea ~~SR~~ mai are de invatat cum se conduce in trib .

ce gest urat, eu unul am vazut tribul Lethal un trib serios...dar se pare ca se tin de lucruri necurate...oricum asta e, roata mereu se invarte asa stiu eu ca este o vorba:)

nu toti sunt corecti... :)


Care este lucrul necurat pe care tu il vezi in aceasta treaba ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Warzone., eu nu voi mai intra in polemici cu tine. Te respect ca pe orcare jucator...dar doar atat. Pentru mine acest subiect s-a incheiat aici.
PS: faza cu circulara, a fost trimisa doar condcueri...am uitat sa specific...scuzele mele...

Multa bafta!
 

DeletedUser

Warzone., eu nu voi mai intra in polemici cu tine. Te respect ca pe orcare jucator...dar doar atat. Pentru mine acest subiect s-a incheiat aici.
PS: faza cu circulara, a fost trimisa doar condcueri...am uitat sa specific...scuzele mele...

Multa bafta!


Bine ca ti-ai dat seama ca vorbesti prostii... acuma te retragi din acest subiect .
Bafta si voua .
 

DeletedUser

Bine ca ti-ai dat seama ca vorbesti prostii... acuma te retragi din acest subiect .
Bafta si voua .

Are rost sa mai discutam ceva?:)
Orcum Lethal este mai tare si mai mare ca ~~SR~~(ahhh da, si conducerea e mai buna:p)...bafta pe viitor!:p
 

DeletedUser

Are rost sa mai discutam ceva?:)
Orcum Lethal este mai tare si mai mare ca ~~SR~~(ahhh da, si conducerea e mai buna:p)...bafta pe viitor!:p

Sunt buni de scos prostii din gura. Ca majoritatea care balmajesc aici pe extern.

Multi se cred miezul din fanta si dau din gura aiurea pe forum si in joc sunt praf.

Lethal vreau sa vad ce puteti ca tot ne amenintati ca vom avea parte de razboi frumos. Sincer, eu (si probabil multi altii) m'am plictisit de gargara voastra de pe extern fara sa aveti nici un argument practic in joc.

Luati asta ca pe un sfat ca va faceti de ras, voi marii conducatori sau ce va mai credeti.

P.S. Astept pedeapsa domnule moderator ca si'asa m'am saturat de papagali pe aici.
 

DeletedUser

Warzone. , cred ca *n0ob* a fost destul de politicos cu tine si nu te-a jicnit...si acei jucatori de pe K46 doar acuma au vazut ca nu au ce ataca? a sau scuze, au stat la umbra in tribul nostru, au facut armata alea alea si au plecat...noi nu am adus comentarii aiurea conducerii din Lethal ca este praf sau cum mai spui tu sus...

oricum pana la urma este doar un joc...nu putem fi toti egali sunt fel si fel de oameni :)
 

DeletedUser

cat de mult regret ca m-am lasat de lumea asta inainte de a incepe joaca adevarata,dar ca si pe eddy,ma preocupa mai mult viitorul meu decat acest joc.abia astept sa vada si MoH cu ce se mananca jocul asta cand cei din Lethal vor reveni in forta.iar daca voi avea ocazia si eu sa revin in Lethal,o voi face cu mare placere
 

DeletedUser

cat de mult regret ca m-am lasat de lumea asta inainte de a incepe joaca adevarata,dar ca si pe eddy,ma preocupa mai mult viitorul meu decat acest joc.abia astept sa vada si MoH cu ce se mananca jocul asta cand cei din Lethal vor reveni in forta.iar daca voi avea ocazia si eu sa revin in Lethal,o voi face cu mare placere

Ce sa'ti povestesc si tie! Alt viteaz... cu gura.
 

DeletedUser

Warzone. , cred ca *n0ob* a fost destul de politicos cu tine si nu te-a jicnit...si acei jucatori de pe K46 doar acuma au vazut ca nu au ce ataca? a sau scuze, au stat la umbra in tribul nostru, au facut armata alea alea si au plecat...noi nu am adus comentarii aiurea conducerii din Lethal ca este praf sau cum mai spui tu sus...

oricum pana la urma este doar un joc...nu putem fi toti egali sunt fel si fel de oameni :)


Acei jucatori din k46 au incercat sa fie domni , dar au concluzionat ca nu sunt bagatiin seama si au decis sa va paraseasca .
Cine i-au recrutat ?
Conducerea ~~SR~~
De ce i-au recrutat ?
Pentru puncte
Ca sa stii si tu , orice recrutare trebuie mai intai gandita apoi facuta !
Daca va dati mari conducatori ,de ce v-au plecat o mana importanta de oameni ?


Ce sa'ti povestesc si tie! Alt viteaz... cu gura.


Cat despre tine ...pana sa ajungi ca boggy mai ai de invatat !
 

DeletedUser17617

salutare tuturor
incerc sa ma abtin d la comentarii da nu pot sincer cand vad ca faceti din tantar armasar
decizia noastra a fost f simpla
am intrat in SR 3 prieteni buni acum o perioada d timp cand eu aveam poate 30 d sate .In tot timpu in care am stat in trib am fost tratat f bine mi s-o vorbit frumos si a fost totu in regula pana la un moment dat cand tribu 300 s-a decis sa-si traga academie BEST(toate scursurile si jucatori concediati si inactivi din continentu nostru).cu aceasta miscare ne-au lasat p majoritatea p butuci
avand prieteni buni in Lethall cu care am jucat p lumea 7 am decis sa plecam la ei
am anuntat plecarea din trib si urma sa plec cu exact o ora inainte sa fiu concediat pt ca am lasat siter din Lethall (ceea c mie mi s pare f corect avand in vedere ca urma sa plec din trib intr-o ora cum sa las siter in trib? si eu puteam sa dau print screen la toate temele lor p forum daca vroiam si era acelasi lucru care este si acum nu?)
deci care ii problema eu nu inteleg?
cat drespre triburi care is mai mari si tari asta s va vedea degeaba va impungeti aici p forum ca berbeci ca nu rezolvati nik
bafta tuturor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

rog un admin sa inchida aceasta tema,se pare ca cei din sr si moh fac atata spam unde nu trebuie incat trebuie inchis....se discuta alceva in afara de razboi:)
 

DeletedUser17617

Warzone. , cred ca *n0ob* a fost destul de politicos cu tine si nu te-a jicnit...si acei jucatori de pe K46 doar acuma au vazut ca nu au ce ataca? a sau scuze, au stat la umbra in tribul nostru, au facut armata alea alea si au plecat...noi nu am adus comentarii aiurea conducerii din Lethal ca este praf sau cum mai spui tu sus...

oricum pana la urma este doar un joc...nu putem fi toti egali sunt fel si fel de oameni :)

acum numai suntem la umbra man stam in soare;)
pai acum am vazut ca numai avem c ataca cand ati facut alianta cu BEST
 

DeletedUser8715

Master Death, te-am respectat, ti-am vorbit frumos, insa alianta cu Decide& ~~SR~~ ti-a cam afectat IQ-ul. Nu e bine sa stai in preajma lui stranutelu.

Chiar daca nu va veni sa credeti, sunt oameni care prefera viitorul in dauna triburilor, sunt oameni care prefera o betie decat sa ia un sat.
Vi s-au clocit ...... stand pe scaun si comentand fiecare cuvant spus pe extern de cei din Wall si Lethal.

*noob*, tu cine esti? Altul smecherit pe traseu? Niciodata nu am subestimat, jignit pe extern, insa voi o cereti. Esti uimit ca unii membri ~~SR~~ au preferat Lethal sau Shock? Intreaba-te de ce. Daca ar putea, ar pleca toti, te asigur.

Lethal e tot Lethal. Noi ne-am aparat interesele si cand aveam 15 membri, dupa valul de renuntari, ni le vom apara si acum, cand timpul este redus si berea la reducere.

Nici eu, nici warzone. nu am atacat pe nimeni, n-am aplecat urechea spre ineptiile voastre. Dar...v-ati luat nasul la purtare.

Vedeti voi, astia experimentati, zei, genii militare si ce va mai credeti voi...triburile bune joaca pana la un anumit nivel de evolutie al lumii, pana la un anumit numar de sate. Apoi se plafoneaza, pentru ca timpul ce trebuie acordat jocului creste.
 

DeletedUser

Ce sa'ti povestesc si tie! Alt viteaz... cu gura.

1. nu m-am legat de tine asa ca te rog sa nu mai vii cu comentarii personale la adresa mea

2. nu meriti efortul de a-ti raspunde,dar dupa 2-3 beri m-am gandit sa ma sacrific in speranta ca vei intelege ceva
 

DeletedUser

pt Warzone

Spioni sunt in fiecare trib, dar pentru asta si sunt spioni ca sa aduca informatie fara sa fie prinsi in halul in care ati fost prinsi voi!

Fiti demni in acest joc si daca vreti informatie atunci obtineti-o cu cap. Mi s-a parut urat gestul, mai ales de la tribul vostru, care va considerati experimentati. Un asa gest il poti astepta de la triburi mici, carora nu le pasa de reputatie.
Prin gestul vostru ati pierdut numai VOI, ati pierdut din reputatie si din respect!

Si asta o face un conducator de trib... cel putin puteai sa nu confirmi, sa taci, decat sa incepi a te apara, precum ca ai facut corect ce ai facut!!!
 

DeletedUser8715

Ce vi se pare incorect? Ca a fost sitter la un jucator ce trebuia sa vina la noi si care avea nevoie urgenta de loctiitor?
Si ce credeti ca a vazut? Poze cu jucatorii, dezbracati? Vreo tactica ultra-secreta a ~~SR~~-ului?
Sa fim seriosi.

Si a spiona forumul unui trib advers(in mod indirect) ti se pare incorect si lipsit de etica? Informatia inseamna putere. Spionajul se poarta si la nivelul de tari, d'apoi intr-un joc...
 

DeletedUser


Imi place semnatura ta, dar trebuie sa te dezamagesc...deoarece am spus totul "la misto" dar ia-o cum vrei. :p


rog un admin sa inchida aceasta tema,se pare ca cei din sr si moh fac atata spam unde nu trebuie incat trebuie inchis....se discuta alceva in afara de razboi:)

Iauzi... conducerea Lethal nu mai doresc acest "Tam-Tam" ?
Te-au trimis pe tine sa il "strici"? Felicitari...Doresti un premiu?:p
Trebuie sa te anunt ca Warzone. a inceput totul...in fine! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser


Trebuie sa te anunt ca Warzone. a inceput totul...in fine! :)

Ce a inceput Warzone. ?Sa recruteze 2-3 membrii din ~~SR~~ ?
Fi serios copile .

Nu tu te-ai legat de noi ca vezi doamne am recrutat 2-3 jucatori din ~~SR~~ si pe deasupra am si spionat tribul ~~SR~~ !
 
Sus