Razboaie

DeletedUser

M-am lasat de ceva timp de joc. Acum e un fel de presa pt mine. Intru, ma mai uit la statistici, dar nu stiu exact care sunt toate razboaiele care se duc pe harta. Daca mi le-ati putea zice si mie, ar fi belea. Multumesc anticipat!
 

DeletedUser1959

Ca sa fiu cat mai general

Familia Toons vs Familia EW

Continetul cel mai disputat:K53
 

DeletedUser

Am si eu o nelamurire.

Cum este inchis topicul deschis de Gangster ray cel cu harta care se updateaza zilnic ma intrebam daca cineva chiar se ocupa de acea harta. pe langa faptul ca este plina de greseli pe la triburi azi a devenit si jumatate albastra. o fi la caterinca sau nu nu ma prea intereseaza dar as dori sa fie cel putin intocmita corect si sa mai avem si noi confirmarea ca tot ce scrie pe ea este credibil. Nu de alta dar era luata ca un punct de reper de multi jucatori de pe lumea 2.

Toons family a crescut peste noapte cu ceva mai mult de 400 de milioane. surprinzator dar multe triburi vechi au fost inglobate peste noapte in aceasta familie. chiar nu comenteaza nimeni nimic?
 

DeletedUser

@antropofag: Familiile de pe harta pot fi updatate de Gangster Ray si de mine.

Nu shtiu daca el le-a modificat asha intentionat sau doar din gresheala, dar a trecut leon, ghimes, cag si atl in familia Toons :)

De comentat nu prea e nimic, pentru ca triburile astea nu sunt cu adevarat membre Toons, e doar o gluma de-a lui, cum am zis mai sus.

Le-am facut si eu un update astazi, asha ca maine la ora 17 ar trebui s-apara (cat de cat) corect familiile pe-acolo. Daca`mi dai un mesaj cu greselile pe care le vezi tu, o sa le corectez eu, Gangster Ray nu prea e pasionat in ultima vreme.

edit: @lucianttt: Ghimes vs AtL, Ghimes vs Leon, Dbd vs Toons... :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13259

@antropofag: Familiile de pe harta pot fi updatate de Gangster Ray si de mine.

Nu shtiu daca el le-a modificat asha intentionat sau doar din gresheala, dar a trecut leon, ghimes, cag si atl in familia Toons :)

De comentat nu prea e nimic, pentru ca triburile astea nu sunt cu adevarat membre Toons, e doar o gluma de-a lui, cum am zis mai sus.

Le-am facut si eu un update astazi, asha ca maine la ora 17 ar trebui s-apara (cat de cat) corect familiile pe-acolo. Daca`mi dai un mesaj cu greselile pe care le vezi tu, o sa le corectez eu, Gangster Ray nu prea e pasionat in ultima vreme.

edit: @lucianttt: Ghimes vs AtL, Ghimes vs Leon, Dbd vs Toons... :)
esti istet foc...cum poate cineva sa "modifice din gresheala" atat de mutle triburi....doar nu sunt triburi de 10 mil de puncte :D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

n-ai decat sa`l acuzi tu c-a facut`o intentionat, eu n-am avut chef sa`l arat cu degetul ;)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus