Razboaie

  • Autor subiect DeletedUser42160
  • Data de început

DeletedUser40439

La final de lume tot 2-3-4 triburi vor ramane in picioare , astea mici vor disparea asa ca lasati razboaiele acum
 

DeletedUser33777

Rugam persoanele "influiente" sa nu se mai implice. Lasati "jocurile de culise" si aplicati regulile in mod echidistant.
 

DeletedUser40439

Rugam persoanele "influiente" sa nu se mai implice. Lasati "jocurile de culise" si aplicati regulile in mod echidistant.

da ?serios:))?


H.A - adrianulx. în data de 11.05.2012 la ora 00:08
Mulţumesc Citat
Multi probabil va intrebati cum a reusit acest jucator uon tupecni iaD sa se dezvolte atat de rapid!?! ei bine foloseste un programel care trimite singur atacurile... mai pe scurt ( farmeaza la secunda ) acest programel se numeste Auto Clicker un program interzis care se pare ca alti jucatori profita la maxim! ( curand va scoate nobili )
Daca se vor trimite 30-50 de tikete este imposibil sa nu bage de seama adminii.
Author a scris:
Typer Auto Clicker este un instrument, complet gratuit, direcţionate către mouse-ul, care permite să înregistreze mişcările şi clicuri sunt efectuate cu mouse-ul ca ar fi o animaţie dată de înregistrare este salvată ca un script. Aveţi posibilitatea să salvaţi pe Auto Clicker multe scenarii typer după cum doriţi. Pentru a reda oricare dintre script-urile, apoi selectaţi pur şi simplu prin nume şi indică viteza doriţi să se afişeze, precum şi întârzierile între acţiune şi de acţiune. Prin urmare, Auto Clicker Typer este un bun instrument pentru a face prezentări şi tutoriale care va arăta utilizarea unui anumit program, precum şi să automatizeze anumite acţiuni care tind să repete mouse-ul pe tot parcursul zilei.



Toti jucatorii tribului H.A sunt rugati sa faca un tiket la admini, este o nedreptat care ni se face in acest moment! noi jucam cinsit iar altii triseaza cu tot felul de programe.. haideti in grup =))))))))))))))) sa reclamam aceasta ,,nelegiuire,,


Toti jucatorii care au trimis tiket sa posteze mesajul ,,Trimis,,

Multumesc.



Trebuia sa postez la mesaje amuzante dar postez aici findca voi aveti pretentii la top dar veniti (vii) cu niste aberatii ca imd mor de ras , in plus zorro sunt N autoclickere nu musai acelasi pe care il ai tu

LE:dupa N tickete nu e banat , deci incearca ca pe viitor sa nu mai aberezi/deraiezi asa , mai ales aflandu-te in necunostinta de cauza.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20561

Foloseste asistentu de farmare dar si daca ar avea scripturi,daca le are in bookmarks niciun admin nu poate verifica daca are sau nu auto clicker.
 

DeletedUser33777

bravepaladin eu nu obisnuiesc ca matale sa vin cu 7000 de conturi si sa postez pe forum(ma refer la joc). Ceea ce am afirmat eu am si dovedit. Din pacate nimeni nu ma baga in seama deoarece sunt alte interese. Eu fac si o incercare aici.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
unde scrie ca e ilegal sa folosesti auto click?
auto farm, da e ilegal :) si e detectabil
 

DeletedUser19202

PAI autofarm si foloseste..ce naiba
e banat cam pe fiecare lume unde joaca pentru asa ceva..ce naiba

culmea ca vad ca se zice ca e aberatie


mult tupeu mai au unii! in loc sa le fie rusine
 

DeletedUser17308

PAI autofarm si foloseste..ce naiba
e banat cam pe fiecare lume unde joaca pentru asa ceva..ce naiba

culmea ca vad ca se zice ca e aberatie


mult tupeu mai au unii! in loc sa le fie rusine

bre de cand cu asistentul de farmare nimeni nu mai foloseste autofarmul:)
 

DeletedUser20561

Ma da ce e auto farmu?Bot sau cum ?
Ca am tot auzit in ultimul timp.
Si auto clickerul degeaba ar fi ilegal,ca nu te prinde nimeni ca il folosesti.
 

DeletedUser

bravepaladin eu nu obisnuiesc ca matale sa vin cu 7000 de conturi si sa postez pe forum(ma refer la joc). Ceea ce am afirmat eu am si dovedit. Din pacate nimeni nu ma baga in seama deoarece sunt alte interese. Eu fac si o incercare aici.

a trecut vremea jucatorilor care joaca cu un cont :) daca vrei sa joci asa, obisnuieste-te de butonul de inceput nou =))
 

DeletedUser523

a trecut vremea jucatorilor care joaca cu un cont :) daca vrei sa joci asa, obisnuieste-te de butonul de inceput nou =))

Inca de pe L1 au existat si inca destui jucatori cu multiaccount... ;) Mai ales atunci ca era doar o lume si cu vit. 1 si jucatorii dornici de actiune se plictiseau de moarte...:)
 

DeletedUser40439

bravepaladin eu nu obisnuiesc ca matale sa vin cu 7000 de conturi si sa postez pe forum(ma refer la joc). Ceea ce am afirmat eu am si dovedit. Din pacate nimeni nu ma baga in seama deoarece sunt alte interese. Eu fac si o incercare aici.

Un singur cont am spre mirarea ta , dar mai am si cunostinte.Si faza cu multicontul nu mai merge findca acum se baneaza chiar si utilizatorii de proxy(desii credeam ca nu se va intampla vreodata).
Hai , mergeti sa depuneti oua in grup.Scria unul pe acolo ca daca ataca la secunda sa ii faceti toti ticket =))
 

DeletedUser20561

Cine e banat ma ?Cine ii baneaza pe aia de pe proxy ?Daca gasesti proxy putin cunoscut si nu il mai gasesc si altii nu te baneaza nimeni.Desi eu unul nu mai gasesc proxy pe calculator.Pe telefon merg toate ca intra cu versiunea mobila si nu iti trebuie pop-upul activ,ceea ce e lucru mare ca mai niciun proxy nu il are activ.
 

DeletedUser40439

Cine e banat ma ?Cine ii baneaza pe aia de pe proxy ?Daca gasesti proxy putin cunoscut si nu il mai gasesc si altii nu te baneaza nimeni.Desi eu unul nu mai gasesc proxy pe calculator.Pe telefon merg toate ca intra cu versiunea mobila si nu iti trebuie pop-upul activ,ceea ce e lucru mare ca mai niciun proxy nu il are activ.

Pe tine nu te mai baga lumea in seama la mesaje amuzante si ai intrat pe aici poate ai vreo sansa?
 

DeletedUser20561

Ma,sa stii ca din 5 mesaje,la 2 sau 3 mi s-a raspuns la mesaje amuzante.Deci ori ma confunzi,ori nu vezi bine.

Dar nu conteaza,ca nu are rost sa ma cert cu cineva care nu accepta si parerile altora care poate(sau sigur) au dreptate.

Bafta !
 

DeletedUser26839

Ma da ce e auto farmu?Bot sau cum ?
Ca am tot auzit in ultimul timp.
Si auto clickerul degeaba ar fi ilegal,ca nu te prinde nimeni ca il folosesti.

eu iti dau un autoclik-er..sa te vad cum il folosesti :))))

@pandev : stai cuminte (in afirmatii) ca ai ramas in urma cu unele stiri.
 
Sus