Razboaie

  • Autor subiect DeletedUser42160
  • Data de început

DeletedUser42160

Ce razboaie preconizati ca or sa inceapa? dupa pozitia pe harta,orgolii,interese,etc
 

DeletedUser42160

Eu cred ca multi au boala pe diablo..deci s-ar putea sa fie destul de vanati:))
 

DeletedUser20252

DIABLO nu e acelasi trib de pe lumea 7,sunt doar cateva exceptii si cativa din ei oricum nu vor juca.

Oricum le doresc succes actualilor diabolici.
 

DeletedUser35829

:)) oricum, numele Diablo nu va sta pe harta, sunt sigur de asta... 1000% :p primii care dispar sunt Diablo.. (bine, in afara de primele 5-10 triburi care nu vor avea nici un viitor pt ca.. nu vor avea.. - hai sa zic maxim 2 -3 sa reziste fara sa fie sparte..din top 10 )
 

DeletedUser20252

:)) oricum, numele Diablo nu va sta pe harta, sunt sigur de asta... 1000% :p primii care dispar sunt Diablo.. (bine, in afara de primele 5-10 triburi care nu vor avea nici un viitor pt ca.. nu vor avea.. - hai sa zic maxim 2 -3 sa reziste fara sa fie sparte..din top 10 )

Ce mult iubesti tu diablo,ai vreo feblete pentru ei ceva?


Daca nu cumva vor face alianta mi s-ar parea interesant un razboi intre Pensia si Clasic,dar cum am inteles ca multi se cunosc intre ei,e foarte impobabil sa se ajunga la razboi,da nu se stie niciodata.
 

DeletedUser35829

Ce mult iubesti tu diablo,ai vreo feblete pentru ei ceva?


Daca nu cumva vor face alianta mi s-ar parea interesant un razboi intre Pensia si Clasic,dar cum am inteles ca multi se cunosc intre ei,e foarte impobabil sa se ajunga la razboi,da nu se stie niciodata.

da.. sunteti flebetea mea inca de pe L 7 :p :( imi pare rau ca nu sunteti aceeasi sa "ma razbun" :)) da` totusi.. tot diablo se numeste, so "PE EI, PE MAMA LOR! "

intre noi si clasic... ar fi cam urat razboiul pt k noi suntem mai mici.. :) la punctaj mare, da, poate ar fi interesant... dar... vom vedea... speram sa nu va aratam cat de interesanti suntem...
 

DeletedUser

Eu cred ca multi au boala pe diablo..deci s-ar putea sa fie destul de vanati:))

da asa se cheama calculatorul meu ,de aia am boala pe ei :)

in plus farmez cativa din diablo de pe langa mine care si-au ridicat minele si fermele dar au uitat de zid

orice razboi pana se ajunge la nobili e un razboi fals,un razboi al spadelor si lancilor
 

DeletedUser

:)

Quote: Text original dr. Hannibal Lecter
Eu cred ca multi au boala pe diablo..deci s-ar putea sa fie destul de vanati)

da asa se cheama calculatorul meu ,de aia am boala pe ei

in plus farmez cativa din diablo de pe langa mine care si-au ridicat minele si fermele dar au uitat de zid

orice razboi pana se ajunge la nobili e un razboi fals,un razboi al spadelor si lancilor

defapt e un razboi al farmingului:p
 

DeletedUser42160

da asa se cheama calculatorul meu ,de aia am boala pe ei :)

in plus farmez cativa din diablo de pe langa mine care si-au ridicat minele si fermele dar au uitat de zid

orice razboi pana se ajunge la nobili e un razboi fals,un razboi al spadelor si lancilor

cand ajungi la catapulte..devine serios:))
 

DeletedUser35829

nici la catapulte nu`i un razboi asa serios.. :)

razboiul cel mai bun e cel unde se innobileaza sate si unde granita e tinuta de oameni buni, acolo unde intradevar se lupta toata lumea pe sate si dupa ce dam atacurile sa ramanem tot prieteni si sa iesim undeva toti ;) ala`i cel mai frumos razboi ;)
 

DeletedUser

bagam un organizat pe tine si te chemam la o bere? :) ce zici iesi? :)
 

DeletedUser42160

nici la catapulte nu`i un razboi asa serios.. :)

razboiul cel mai bun e cel unde se innobileaza sate si unde granita e tinuta de oameni buni, acolo unde intradevar se lupta toata lumea pe sate si dupa ce dam atacurile sa ramanem tot prieteni si sa iesim undeva toti ;) ala`i cel mai frumos razboi ;)

cand iti duc aia toate cladirile la nivel 1...nu mai prinzi tu nicio granita:p
 
Sus