Razboaie

  • Autor subiect DeletedUser42160
  • Data de început

DeletedUser38225

Voi atacati mai multi, ca 1v1 nu ati face niciunu fata avalonului :))
 

DeletedUser

:)) ce tot spui u akolo cataline,am fost in avalone,e harababura totala acolo,15-20 de circulare sprijin pe zi,10-15 topicuri deschise ptr sprijin pe zi,nimeni nu acorda sprijin dkt *** aia atacati au cel putin 2 sate..conducatori sunt execrabili..nu stiu cu ce se mananca asa ceva..daka esti cu ei e **,*** nu iti spun sa pleci din trib..daka scrii pe forum ceva contra lor sterg,*** le zici ca nu-i ** ce fac te dau afara:))au fkt 100 de razboaie pe care akm nu le pot duce...:))
 

DeletedUser42201

Voi atacati mai multi, ca 1v1 nu ati face niciunu fata avalonului :))

1 vs 1 se joaca table, nu triburile
sau tu joci singur, fara trib? ca nu inteleg logica

si intrebare de baraj: tu joci in avalon? spune-mi si mie nickul, ca poate suntem vecini si o punem de 1 vs 1 :D
 

DeletedUser17308

Voi atacati mai multi, ca 1v1 nu ati face niciunu fata avalonului :))

faza ca daca atacam mai multi odata va zboara jumate de trib la un organizat, acum ce vedeti voi e fiecare innobileaza ce prinde, si cum avalon sunt crescatori de sate mari a iesit statistica aia asa negativa pentru voi:)
 

DeletedUser

Sa va fie rusine cum sa atacati mai multi ? :D Cate unu pe zi in ordinea alfabetica :rolleyes: .
 

DeletedUser38225

1 vs 1 se joaca table, nu triburile
sau tu joci singur, fara trib? ca nu inteleg logica

si intrebare de baraj: tu joci in avalon? spune-mi si mie nickul, ca poate suntem vecini si o punem de 1 vs 1 :D

Nu sunt in avalon, sunt in alt trib, cat despre replica.. e cea care mi-a dato un conducator/intemietor, cand i-am adus aminte ce a patit cu mine pe o lume mai veche ;)

Mai ce sa zic ;)) , eu nu prea am incredere in tine dupa cele intamplate pe 27 ...ati sarit pe mine mai multi ;)) ca 1 vs 1 va scoteam pe toti din joc ....

Asta in conditiile in care el isi declarase tribu ca academie personala a mea si a inca unui jucator din acelas trib cu mine. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42201

Nu sunt in avalon, sunt in alt trib, cat despre replica.. e cea care mi-a dato un conducator/intemietor, cand i-am adus aminte ce a patit cu mine pe o lume mai veche ;)

Hai te rog eu mult, spune-ne si noua nickul, ca doar nu ti-e rusine cu el, nu? Daca tot o dam in 'care o are mai mare', hai sa o dam macar pe fata.
Lumile vechi... hai sa nu dezgropam mortii. Stiu destule 'vedete' care au prins o lume buna pt ei si care pe o alta au fost facuti muci, ca de fapt asta le e adevarata valoare. Nu mai traiti in trecut, ca nu va ajuta aici.
 

DeletedUser38225

Stai linistit ca e distanta mare intre noi,ce bine ca sunt in siguranta:eek:, iar daca ai fi avut ceva inteligenta, ti-ai fi dat seama ca bannerul de la semnatura mea inseamna mai mult si ca reprezinta numele cu care joc pe aceasta lume -Full Metal Alchemist-
vezi-ti de innobilarile tale, ca paote la un moment dat ne vom intalni si pe harta si imi arati atunci cat de grozav esti ;)
 

DeletedUser42201

Stai linistit ca e distanta mare intre noi,ce bine ca sunt in siguranta:eek:, iar daca ai fi avut ceva inteligenta, ti-ai fi dat seama ca bannerul de la semnatura mea inseamna mai mult si ca reprezinta numele cu care joc pe aceasta lume -Full Metal Alchemist-
vezi-ti de innobilarile tale, ca paote la un moment dat ne vom intalni si pe harta si imi arati atunci cat de grozav esti ;)

mdap... chiar imi e frica de un jucator care in mai bine de 2 ani a ajuns la sublima performanta de a avea putin peste 2 mil de puncte
esti de admirat, maestre!
si imi cer scuze ca nu ti-am admirat semnatura, dar sunt o fire selectiva si nu ma intereseaza chestii neimportante
 

PRADA

member
Scor reacție
6
sublima performanta de a avea putin peste 2 mil de puncte
esti de admirat, maestre!

sunt jucatori foarte foarte buni care prefera sa nu treca milionul de puncte, sau suta de sate.. înnobileaza spre granita si cedeaza în spate. De când fac milioanele jucatorul ? Eu pe ultima lumea am ajuns la 15milioane ce-i drept, dar mai admirabile erau cele 300 si ceva milioane de inamici invinsi.. in 3-4 luni de joc. Acolo-i baza. Când vad jucatori cu milioane si zeci de milioane de puncte dar nici pe jumate inamici invinsi.. mi-e clara treaba (:
 

DeletedUser42201

sunt jucatori foarte foarte buni care prefera sa nu treca milionul de puncte, sau suta de sate.. înnobileaza spre granita si cedeaza în spate. De când fac milioanele jucatorul ? Eu pe ultima lumea am ajuns la 15milioane ce-i drept, dar mai admirabile erau cele 300 si ceva milioane de inamici invinsi.. in 3-4 luni de joc. Acolo-i baza. Când vad jucatori cu milioane si zeci de milioane de puncte dar nici pe jumate inamici invinsi.. mi-e clara treaba (:

crede-ma ca m-am uitat si la performantele lui ca atacator/aparator si la satele 'cedate' altor triburi. nu mai stiu ce e pe 19 de un car de vreme... dar cand apari pe extern si te lauzi ca ii dai clasa lui X sau Y, trebuie sa ai ceva material in spate, sa zicem macar un rang 50 la ceva, orice.
 

DeletedUser38225

Numai joc pe lumea 19 de foarte multa vreme, insa e irelevant pt mine ce gandeste un "selectiv" ca tine.:rolleyes:
Iar eu nu ziceam nimic amenintator si nici nu vroiam sa sune ca o amenintare.. vorbele de genu sunt pt "oameni selectivi" ca tine, eu ma rezum la alte metode, oricum nu inteleg motivu pt care insisti sa te bagi in seama cu mine, dar te las in pace, fiindca esti "player" :D

Poti sa zici ce vrei, de acum o as imi fie frica de tine si o sa ignor mesajele tale, lipsite de vreo activitate cerebrala. te pup :eek:
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Adica i-a batut soarele in cap...ciudat, ca in ultima perioada au fost numai nori si ploi :D
 

DeletedUser

crede-ma ca m-am uitat si la performantele lui ca atacator/aparator si la satele 'cedate' altor triburi. nu mai stiu ce e pe 19 de un car de vreme... dar cand apari pe extern si te lauzi ca ii dai clasa lui X sau Y, trebuie sa ai ceva material in spate, sa zicem macar un rang 50 la ceva, orice.

hmmmm....
 
Sus