razboaiele 3-SLA

  • Autor subiect DeletedUser15488
  • Data de început

DeletedUser14300

rugayah iar minti de ingheata apele? discutia de pe contul lui king a fost cu cateva zile inainte de atacurile pe care le-am dat pe rainn.

si cine te-a contrazis?


si da, n-am inceput eu atacurile pe el, ci sitterul, eu le-am continuat de la ora 11 incolo.
eu stau noaptea pe joc pt. ca nu pot sa adorm devreme, insa nu m-as trezi dimineata nici daca ar fi sa inghete iadul dar sa o fac pentru un amarat de joc.

app..ai postat aici la 4 DIMINEATZA....dar aruncati cu noroi in altii ca stau si ataca noaptea, cand sunteti exact la fel...dar cum era vorba aia e mai udor sa vezi aschia din ochiul altuia decat busteanul din ochiul tau!

asa cum voi asigurati supraveghere 24 din 24 lui rainn tot la fel mi se asigura si mie pe cont, ce-i asa o mare mirare ca beneficiez de acelasi tratament ca si liderul vostru?

la cum atacati voi...o privire pe cont dimineatza pe la 9 si alta seara inainte de culcare imi sunt suficiente...motiv pentru care rainn isi vede linistit de examene fara sa piarda vre-un sat;)

si apoi, tu vorbesti care stai non stop cu megara pe contul lui rainn? ala doarme sau se distreaza si voi il sunati ca disperatele ca are atacuri si nu stiti ce sa mai faceti. va lasati balta plozii, jobul doar ca sa-i salvati satele lui fiul ploii. penibil
de cate ori n-am fost in oras cu rainn, noi ne distram si voi stateati lipite de monitor sa-i aparati satele.
de abolirea sclaviei nu s-a auzit in unique?

vorbe goale...nu am pierdut niciodat anoaptea pe contul lui rainn...mai ales ca sotul meu nu pierde vremea pe la sprit ca sa ma apuce pe mine 4 dimineatza pe joc;)

te mananca sa te iei de mine, nu lasi nicio postare fara sa nu arunci venin inspre mine. chiar crezi ca ma ting vorbele uneia ca tine? uita-te in oglinda si poate iti vei da seama ca pavone nici nu se sinchiseste de una ca tine.
iti raspund doar ca-mi place sa te enervez...ma distreaza cum face closca infuriata...

ba se pare ca te cam ating daca iti pierzi noptile dandu-mi mie replici pe extern in loc sa faci ceva mai constructiv, mai util sau macar placut...sau am ajuns sa fiu singura ta satisfactie din timpul noptii?...si cum faceai la 4 dimineatza cand scriai aceste randuri..."ooo...da!ce placere, ce extaz...i-am mai zis una lui rugayah...in sfarsit orgasmul"....:))))
 

DeletedUser

propun infiintarea unui topic special pentru schimb de impresii si de placeri.:D
dumnezeule ! nici nu mai stiti sa va balacariti cum trebuie.parca altadata erau replici mai acide, mai nostime, mai pline de haz

on topic-
hectore ce faci? iarasi o joci la grupa mica cu adras si luiggi????:eek:
ne-ai demonstrat ca in grupa mare nu faci fata.:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

da mai dar pe vremea aia nu aveam 3 moderatori care stau cu ochii me noi:p...acum ce sa facem...ne adaptam vremurilor...nu mai folosim replici acide, vorbim doar cu te rog frumos si multumesc...
deci multumesc pavone pentru ca pereferi sa iti petreci noaptea cu mine:rolleyes:...pardon:D vroiam sa zic...dandu-mi mie replici pe forum...multumesc ca ma gasesti atat de satisfacatoare si am preferi in locul iubitului tau plecat la sprit:cool:
si in final da-mi voie sa ma scuz ca in timp ce tu tanjeai dupa replica mea eu **** in pat cu atata indiferentza...promit ca data viitoare sa nu mai fiu atat de insensibila si sa ma abtin macar de la ****:sad:
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa revenim un pic la topic :) ca pana la urma tema se numeste "razboaiele 3-sla":D:D
pt certuri va rugam sa va faceti tema separata

Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: R~W newage Crazy
Players:

Timeframe: 01/01/2010 00:00:00la27/01/2010 21:13:35

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,072
Tabăra 2: 1,203
Diferență: 131

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,607,345
Tabăra 2: 12,225,468
Diferență: 1,618,123

image.php



suntem in pierdere asa ca hai la harta sa recuperam
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: newage Crazy R~W
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,118
Tabăra 2: 1,887
Diferență: 2,231

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42,458,596
Tabăra 2: 18,641,767
Diferență: 23,816,829

image.php


mai e mult pana departe...
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: newage Crazy R~W
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,118
Tabăra 2: 1,887
Diferență: 2,231

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42,458,596
Tabăra 2: 18,641,767
Diferență: 23,816,829

image.php


mai e mult pana departe...

aza ei au cistigat sate ca am primit noi niste baieti care aveau sate in mijlocul lor si era greu sa ii sprijini(ex:sorinachio).ca la granita,3-sla pierde incet si sigur :)

----------
3-sla fugiti cit mai puteti,valul newage vine peste voi
 

DeletedUser

da mai dar pe vremea aia nu aveam 3 moderatori care stau cu ochii me noi:p...acum ce sa facem...ne adaptam vremurilor...nu mai folosim replici acide, vorbim doar cu te rog frumos si multumesc...
deci multumesc pavone pentru ca pereferi sa iti petreci noaptea cu mine:rolleyes:...pardon:D vroiam sa zic...dandu-mi mie replici pe forum...multumesc ca ma gasesti atat de satisfacatoare si am preferi in locul iubitului tau plecat la sprit:cool:
si in final da-mi voie sa ma scuz ca in timp ce tu tanjeai dupa replica mea eu **** in pat cu atata indiferentza...promit ca data viitoare sa nu mai fiu atat de insensibila si sa ma abtin macar de la ****:sad:

cu placere rugayah

si daca tot suntem la ora politeturilor, te rog frumos lasa-mi viata personala in pace, vrei sa te iei de mine o poti face legat de joc...nick-ul pavone a dovedit aici destule, al tau ce-a aratat? sluga lui rainn, omul care-i apara satele si cam atat.
este forumul triburile l5 si nu piata unde iti faci tu veacul rugayah.

nu este un lucru rau sa fii casnica si sa torni plozi, probabil, insa putina lectura, putina scoala si un job sa stii ca nu ti-ar strica.
si nici sa iesi la un sprit in loc sa stai pe triburile nu-i un lucru rau.
satisfacatoare? tu? haide ruga, cred ca glumesti...ce naiba, mai priveste-te in oglinda si mai fa-ti un test de inteligenta...pana si un urs ar fugi de tine.

hai noroc rugayah, tocmai beau un campari ...vino la moeciu si iti dau si tie...ca tot plangeai dupa sticla aia de vin din pariul meu cu marin meister.
desi sunt de principiul "la munca, nu la intins mana" inca imi permit sa dau pomana altora.


si ca sa fiu si eu on topic, caci am stat destul in piata cu rugzila, am auzit ca rainn s-a suparat rau pe un jucator 3-SLA si a dat liber la atacuri pe voi, cica pana acu a tinut haita departe de 3-SLA dar de acum inainte a intarcat balaia...sa inteleg ca se profileaza al patrulea razboi pentru 3-SLA?

stirea mi-a dat-o rainn cu gurita lui la o partida de bowling, sambata noaptea ....evident, in timp ce rugzila doar arunca un ochi pe contul lui...nu-mi dau seama unde se incadreaza aruncatul ochiului, dimineata sau seara?
prietenul meu, de care a carui viata este atat de interesata rugzila, poate confima informatia
2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".



1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

barfa de noapte?...draga pavone...nu m-am luat de viatza ta si nici nu ma intereseaza ce faci cu ea...nu am facut decat sa citez ce faci tu public...si apoi cine te pune sa-ti faci publica viatza privata?...si mai ales la "toti necunoscutii"...ast adac aimi da voie megara sa o citez...pt ca asa a si fost...ai turnat tot, sitterului lui king, far asa stii cu cine vorbesti si probabil de plictiseala...intarzia iubitel:))))
iar acum...tu te bagi in viatza mea privata fara sa stii nimic despre mine...si tragi alte concluzii eronate desprinse probabil din prea multa gandire si o logica 'aparte' ca sa nu fiu rautacioasa...pai draga mea...femeile, dupa o anumita varsta mai ales...trebuie sa se mai gandeasca si la facut copii...ca apoi nu prea mai pot face si vor sta singurele toata viatza in asteptarea iubitelului sa vina de la sprit...de studiat...slava domnului am avut destul timp sa o fac pana acum si inca o mai fac, iar caznica...iar te dezamagesc dar nici in post natal nu am stat desi aveam tot dreptul...si nici acum nu voi sta pt ca nu e stilul meu sa pierd vremea in asteptarea iubitelului sa vina de la sprit;)

cat despre week-end....nu vreau sa te dezamagesc dar in timp ce voi ma barfeati al bowling...si comentati faptul ca i-am dat lui dondonel niste fake-uri...eu imi vedeam de RL...triburile se joaca, la mine, doar in timpul serviciului...si cum nu platesc astia ore suplimentare la birou...in concluzie... pe contul lui rainn ori era altcineva ori...cel mai probabil...nu era nimeni:)))) dar voua si daca va dau programul de lucru tot nu sunteti cababili sa luati un sat..scriu mare pe forum ca nu intru pe joc inainte de 8.30-9...si voi nu puteti sa-i luati un sat gol de aseara:))))care pe deasupra mai e si in mijlocul vostru:))))))trist! sa ii transmiti baiatului care se chinuie acum cu 4 atacuri de pe acelasi sat ...condoleante pentru nobili!


si daca te-a lasat memoria...uite aici...poate asa iti amintesti si de vin;) sa fie rosu ca imi place fiert cu scortisoara:))))


KingArturArmy în data de 13.01. la ora 00:12
valoare mea este una destul de mare, :) rareori iau sittere, nu prea ma chinui cu restu

KingArturArmy în data de 13.01. la ora 00:14
hai ca ies, ma voi intoarce :)

pavone în data de 13.01. la ora 00:16
cine esti tu valorosule?

singurii buni in aparare sunt c.razvan, david si mafia cand are timp. s-ar putea si aikon insa nu am avut tangente cu el.
restul praf. si sa nu-mi spui de frustratele alea 2 care stau pe cont la rainn. faptul ca nu ai viata decat pt. triburi nu te face jucator bun ci doar unul cu timp de joc.

KingArturArmy în data de 13.01. la ora 00:21
nu sunt ofiterul de serviciu, doar suplinitorul;)
dar nu fi trista ca revine imediat, cat despre "frustrate" nu vreau sa te dezamagesc dar au ceva mult mai important de facut in acest moment! plangi de ciuda ca doar tu pierzi vremea pe aici;)

pavone în data de 13.01. la ora 00:27
n-ai sa ma vezi plangand de ciuda :))

avand in vedere ca-i singurul moment al zilei cand nu am ce face si ca imi astept prietenul sa vina de la sprit nu prea cred ca pierd vremea.

pavone în data de 13.01. la ora 00:28
daca ai de gand sa spui numai prostii nu-mi mai scrie, vreau sa ma distrez nu sa ascult toate tampeniile.

KingArturArmy în data de 13.01. la ora 00:30
ferice de cei care au ce face;)

pavone în data de 13.01. la ora 00:51
ce au ce face cand nu stau ca disperatii pe triburi?
sau tu intri doar 5 minute pe zi? vezi ipocrizia asta a ta nu-mi place.

KingArturArmy în data de 13.01. la ora 00:54
eu intru cand am chef si cat am chef, cat sa nu fie pierdere de vreme si nici obsesie:D

pavone în data de 13.01. la ora 01:09
si faptul ca eu stau acum 2-3 ore ca sa dau atacuri crezi ca inseamna pierdere sau oboseala?

mie imi pari destul de obosita din moment ce si ochii te inseala...si din 'obsesie' faci 'oboseala'

chiar imi face placere sa ma joc, sa atac si nu neaparat sa iau sate, sa mai rad cu unul si cu altul.
si cum eu nu pot sa adorm devreme atunci imi petrec timpul pe joc.
mi-a facut placere sa schimb cate o vorba cu razvan si daniel, n-as putea sa zic insa acelasi lucru si referitor la discutia cu tine.
nu esti amuzant iar ironiile tale denota prea multa implicare in joc.

KingArturArmy în data de 13.01. la ora 01:19
mie nu imi pare ca razi si te distrezi, imi pari chiar destul de frustrata si de interesata de parerea celorlalti despre tine!
crisparea ta denota nesiguranta si teama mai degraba decat placere si prea multa stradanie in a demonstra ca esti altfel decat rezulta din actiunile tale:)
ironia mea zici? denota interes pentru joc? nu are nici o logica mai!
mai degraba, ironia denota flegmatism si nepasare!

pavone în data de 13.01. la ora 01:41
ei na

pavone în data de 13.01. la ora 01:44
am facut un pariu acum cu marin meister. eu am zis ca esti megara insa el a zis ca nu pentru ca esti prea articulat :))
cine a castigat?

KingArturArmy în data de 13.01. la ora 01:47
marin:D
sa ii zici ca astept jumatate din castig:))))

pavone în data de 13.01. la ora 01:47
ufff
ai juma de lada de vin fata in iarba

KingArturArmy în data de 13.01. la ora 01:51
hahaha! sa o parchezi la mircea! ce vom mai chefui:D
si zi-i lui marin ca imi pare rau de alea 52 de ferme ale lui de i le-a trimis lui mircea:D

pavone în data de 13.01. la ora 01:56
deja ii sunt datoare 2 lazi de bere..voi ajunge sa-mi vand contul sa-mi platesc datoria :))

raspunsul lui marin
marin meister: spune-i ca mie nu-mi pare rau de ei
marin meister: is soldati si stiu ca trebuie sa se sacrifice
marin meister: si ca ma bucura ca le-a numarat ma simt flatat
marin meister: nici eu nu stiam cate am trimis

pavone în data de 13.01. la ora 01:59
marin meister: nu stiu oricum multumeste-i ca mi-a numarat atacurile )
marin meister: si ca am facut-o doar pentru inamicii invinsi ai lui rainn sa-l mai cresc in rang )

:))))))))))))

KingArturArmy în data de 13.01. la ora 02:00
nu le-am numarat eu, ci sitterul lui mircea!
si e rau ca nu-si jaleste soldatii pe ultimul drum, il vor bantui spiritele lor!

pavone în data de 13.01. la ora 02:10
ii jeleste insa in tacere....e barbat si nu muiere

KingArturArmy în data de 13.01. la ora 02:14
nici nu aveam pretentii mai mari:D

pavone în data de 13.01. la ora 02:21
gata cu posta intre tine si marin ca m-am plictisit si nici nu fac fata sa scriu la prea multi deodata.

si sincer nici nu esti prea distractiva. ii vreau pe razvan si daniel inapoi.

asa ca noapte buna

KingArturArmy în data de 13.01. la ora 02:24
pai distractia nu prea am cum sa fiu! sau crezi ca te-am mintit in legatura cu pariul?

hehe...ai vrea tu sa scapi, sa nu dai vinul:D

KingArturArmy în data de 13.01. la ora 02:25
dar mariusmishu ai putea crede ca e distractiva
mai ales cu nobilii aia de ii tot baga:D

pavone în data de 13.01. la ora 02:30
stiu ca nu m-ai mintit, incepusei destul de agresiv dialogul cu mine insa daca erai megara ai fi fost mult mai nervos si aruncai mai mult venin, tu te-ai oprit la un moment dat.
am crezut apoi ca esti rugayah pentru ca tocmai am schimbat resurse la targ cu ea si am continuat dialogul ca sa te enervez dar degeaba.

inca o dovada a oboselii...si logica iti scartaia al ora aia, cel putin;) resursele bagat ela targ nu sunt o dovada a faptului ca cineva e on...ofertele pot zace acolo de saptamani...iar rapoartele pot fi filtrate...in traducere libera ...nici sa nu ii apara respectivului cine face schimb de resurse cu el! dar tu te poti ghida mai departe dupa asta....o sa ajungi departe in concluzii;) poate o sa scrii si o "teoria conspiratiei triburilor" cand stai si iti astepti prietenul sa vina de la sprit...

adevarul este ca imi place tare mult sa le enervez pe alea 2, nu stiu de ce, ma distreaza chestia asta.

tu nici nu te enervezi, nici nu ma amuzi asa ca la ce sa mai continuam discutia. mai bine ma hlizesc pe mess cu marin si nu mai pierd timpul pe aici.

pavone în data de 13.01. la ora 02:32
n-ai sa ajungi tu vreodata la valoarea lui mariusmishu...oricine ai fi.

ti-am zis cine sunt buni din unique si tu nu esti unul dintre ei. si nici nu-mi bat capul sa aflu cine esti ca nu merita efortul.

KingArturArmy în data de 13.01. la ora 02:35
:))))poate ca as fi continuat la fel de agresiv dar ma atrage mai mult filmul la care ma uit decat acest dialog:)))
ti-am raspuns doar ca sa iti satisfac curiozitatea de a sti daca mai sunt inca on:D
macar cu atat sa te alegi daca iubitul nu ti s-a intors inca de la spritzuiala, sa nu adormi nesatisfacuta!

KingArturArmy în data de 13.01. la ora 02:38
regret dar nu am avut curiozitatea sa citesc ce ai vorbit cu predecesorul meu, ca sa iti stiu preferintele din unique...mult prea neinteresant!


p.s. si daca chiar vrei sa te las in pace...nu mai pierde pretiosul timp in care iti astepti iubitul sa vina de la sprit dandu-mi mie atata atentie...gaseste-ti altceva care sa iti produca placere...poate un bowling cu rainn ca tot nu are net:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15488

cand am facut aceasta tema erau sigur ca se ajunge la asa ceva dar totusi.......chiar asa.....spam-ero, tu crezi ca are cineva rabdare sa citeasca mizeria aia irelevanta?

si in alte razboaie am plecat pe minus si am iesit la final pe plus....oricum finalul e departe si e loc de orice pana atunci
 

DeletedUser

For heavens sake. Femeilor ce dracu aveti de va tot certati? Presupun ca e perioada aia din... an la cat tine cearta asta la voi...
cat despre vinu ala, e al meu si nu-l impart cu nimeni :)) degeaba da irina jumatate daca nu vreau eu :))
despre texte: devine obositoare repetarea expresiei "in asteptarea iubitelului sa vina de la sprit" cu variatiile ei. incearca de la crasma, birt, beute, dar schimba ceva ca e mult prea plictisitor :)

si inca o chestie rugayah, te aperi de parca a fi casnica e ceva rau. Din perspectiva mea, sotia casnica e un lucru foarte bun, in special pentru copil. Dar poate sunt prea traditionalist nu-i asa?

cat despre razboi, nu stiu ce va faceti atatea probleme... de fiecare data parca e ultimul razboi al lumii asa de disproportionat le tratati. razboaie au fost, sunt si vor mai fi pentru ca altfel lumea se plictiseste...
 

DeletedUser

marine marine, nici eu nu reusesc sa inteleg de ce noi barbatii vedem lucrurile atat de diferit... sunt perfect de acord cu tine. atat de perfect de acord incat data viitoare cand sosesc la timisoara dai tu berea :)
 

DeletedUser

ei, probabil e pentru ca noua "ne place sa le asuprim" :)) cat despre bere, ok dar o sa am si o lada de vin daca citesti mesajele de mai sus poate ne bagam pe ea :))
 

DeletedUser14300

dar cine ti-a spus ca am ceva cu femeile casnice...bravo lor ca pot sa stea s-o frece...
daca citeai mai bine vedeai ca pavone are ceva cu casnicele...iar eu nu m-am aparat ci doar i-am spus ca logica prin care a ajuns ea la aceasta concluzie e eronata:) iar daca faptul ca-mi permit in timpul serviciului sa stau si pe joc sau daca imi permit sa nu merg zilnic al birou si sa lucrez de acasa e doar pt ca am mers destul la scoala cat sa imi permit acum sa imi fac singura programul...asta e...nu toti muncim la norma:) unii mai au si noroc in viatza, cariera, dragoste...bla bla...si altii au noroc in toate:) inclusiv la triburi:)
si nu sunt in acea perioada ...din an...sunt doar rautacioasa:)...si asta tot timpul nu doar ocazional;)


Vorbiti frumos
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16415

hectore ce faci? iarasi o joci la grupa mica cu adras si luiggi????:eek:
ne-ai demonstrat ca in grupa mare nu faci fata.:D

nicule imi pare rau dar nu am timp sa studiez carti de specialitate pentru a ma intelege cu tine sau pentru a te face sa pricepi unele lucruri elementare, dar am totusi am o veste buna pentru tine si te rog foloseste aceste date cu incredere ;)


si in final da-mi voie sa ma scuz ca in timp ce tu tanjeai dupa replica mea eu **** in pat cu atata indiferentza...promit ca data viitoare sa nu mai fiu atat de insensibila si sa ma abtin macar de la ****:sad:

te rog frumos de acum sa inlocuiesti fiecare litera cu o steluta sa fie mai ilustrativ pentru lume! deci cuvantul *****se inlocuie cu ****** iar *****" cu ********. Multumesc!

aza ei au cistigat sate ca am primit noi niste baieti care aveau sate in mijlocul lor si era greu sa ii sprijini(ex:sorinachio).ca la granita,3-sla pierde incet si sigur :)[/B]

eu zic sa puneti si tradatori care au plecat ca fiind tot ale voastre satele... deci cu vreo 12000 de sate aveti 15000 de sate castigate nu? si cu asta cred ca sunteti primul trib din istoria acestui joc de pe toate lumile si servarele care reuseste performanta asta intr-un singur razboi nu?
pai eu zic sa va lasati de joc deja ca nu mai aveti ce demonstra. :D ati demonstrat tot ce se putea :)

Fara informatii de genul ala pe forum si ai grija la limbaj.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

legend care este diferenta intre tradatori si nobii care au ramas in trib ?? te intreb tu cand ai venit in 3 SLA cum ai fost, sau de ce ai venit ??
 

DeletedUser

marine ai de luat 2 lazi de vin, nu una...ai uitat?
nu fi calic, da-i naibii si lui rugzila o sticla ca m-a astenizat cat imi plange de pe toate conturile de sitter dupa sticla aia.

dar s-o bea in afara jobului pe triburile, sa nu gaseasca scuze apoi in fata 3-SLA ca era beata cand i-au dat atacurile. ca la scuze si justificari n-o intrece nimeni.

neata rugzila, imi beau cafeaua si mai vorbim pe seara...mai improsca ceva noroi pana atunci.
 

DeletedUser14300

te rog frumos de acum sa inlocuiesti fiecare litera cu o steluta sa fie mai ilustrativ pentru lume! deci cuvantul "sugeam" se inlocuie cu ****** iar "inchitit" cu ********. Multumesc!

dragul meu...**** au fost puse de Jackass20...
Last edited by Jackass20; Ieri at 11:15:26.
il poti intreba pe el ce reprezinta din punctul lui de vedere...eu mi-am spus punctul de vedere ieri cand am fost cat se poate de directa...si am refeream la cu totul altceva...
dar daca tu preferi punctul tau de vedere...ce pot spune...tu stii mai bine ce faci in pat la ora aia si noi nu putem decat sa iti respectam placerile...sa ai spor;)
 

DeletedUser

slab rau ai ramas legend,tot un juc slab esti.nici nu ma asteptam la altceva de la tine.poate doar asa o sa cistigati si voi razboiul cu noi si restul triburilor :))))) daca o sa ne lasam noi sau o sa dam stergere de cont :))
 

DeletedUser16415

slab rau ai ramas legend,tot un juc slab esti.nici nu ma asteptam la altceva de la tine.poate doar asa o sa cistigati si voi razboiul cu noi si restul triburilor :))))) daca o sa ne lasam noi sau o sa dam stergere de cont :))

ca sa pricepi postarea roaga-l pe moderator sa pana la loc ce a sters de la vestea pentru nicu ;)

vai de mihai vrei sa iti arat cat de slab esti? incepem pe o lume noua amandoi si vedem care pierde fara interferente din exterior ce zici? esti capabil?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus