razboaiele 3-SLA

  • Autor subiect DeletedUser15488
  • Data de început

DeletedUser

Hectore nu iti mai bate mintea cu ei,ca nu merita,mai bine o lasi sa mai posteze ceva rugy ca se pare a pus monopol pe toate temele de forum .;)
 

DeletedUser

ca sa pricepi postarea roaga-l pe moderator sa pana la loc ce a sters de la vestea pentru nicu ;)

vai de mihai vrei sa iti arat cat de slab esti? incepem pe o lume noua amandoi si vedem care pierde fara interferente din exterior ce zici? esti capabil?

deja mi-ai dovedit ca esti slab rau.ai ajuns sa cedezi sate la juc mici(probabil conturi de-ale tale) numai sa nu lupti.daca ai fi asa bun pe cit te crezi,ai continua sa lupti cu cei care te ataca.macar incearca sa fii barbat adevarat,asta ca sa nu mai zic altceva aici pe forum :).
Iar cu interferentele incearca sa fii mai explicit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deja mi-ai dovedit ca esti slab rau.ai ajuns sa cedezi sate la juc mici(probabil conturi de-ale tale) numai sa nu lupti.daca ai fi asa bun pe cit te crezi,ai continua sa lupti cu cei care te ataca.macar incearca sa fii barbat adevarat,asta ca sa nu mai zic altceva aici pe forum :).
Iar cu interferentele incearca sa fii mai explicit

tu vorbisi mai, ca dadeai si moca satele numai sa nu mai ai tu atatea sate in granita ai uitat cate circulare dadeai dupa sprijin, inainte de pacea cu 3-SLA, esti amuzant pe bune. mai bine ai pleca capul, ca esti la fel. app am fost si eu in newage daca nu stiai si ma rugam de multi sa ia sate de la 3-sla goale si toti veneau cu diverse scuze :)), doar conducerea lupta in tribul ala, mai sunt si prin conducere unui care introc capul. vezi ca legend stie ca am fost prin newage ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tu vorbisi mai, ca dadeai si moca satele numai sa nu mai ai tu atatea sate in granita ai uitat cate circulare dadeai dupa sprijin, inainte de pacea cu 3-SLA, esti amuzant pe bune. mai bine ai pleca capul, ca esti la fel. app am fost si eu in newage daca nu stiai si ma rugam de multi sa ia sate de la 3-sla goale si toti veneau cu diverse scuze :)), doar conducerea lupta in tribul ala, mai sunt si prin conducere unui care introc capul. vezi ca legend stie ca am fost prin newage ;)

normal ca ceream sprijin cind veneau peste 6-700 de atacuri reale non stop,iar eu aveam 3/4 din sate pe granita,de fapt eram incercuit de 3-sla.Iar de cedat, mi se pare normal sa mai cedez din ele,dar unii ca ei care au citeva sate si le cedeaza si pe alea..........
Mai bine mai cerceteaza un pic harta si apoi sa vorbesti.
Apropo cine esti tu pe L5????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu conteaza cine sunt, ajunge sa stii ca sunt shinobi66, ideea era sa nu te mai umfli in pene ce destept sunt eu si ce prosti sunt alti. da cedai sate pt iti era frica, daca erai asa viteaz ramaneai acolo cu totul, eu nu am cedat niciodata sate sa stau la caldurica. ba din contra aveam sate pe 3 granite ;). lasa-ne ca esti stilul lui rugayah, departe de joc.
 

DeletedUser

nu conteaza cine sunt, ajunge sa stii ca sunt shinobi66, ideea era sa nu te mai umfli in pene ce destept sunt eu si ce prosti sunt alti. da cedai sate pt iti era frica, daca erai asa viteaz ramaneai acolo cu totul, eu nu am cedat niciodata sate sa stau la caldurica. ba din contra aveam sate pe 3 granite ;). lasa-ne ca esti stilul lui rugayah, departe de joc.

oricum nu am ce sa discut cu tine,mai ales ca nu existi.cind vei avea un nume atunci sa te bagi in seama cu mine.probabil esti un juc de 116 pct si de dai mare viteaz.oricum mai uita-te pe harti,statistici si altele si apoi sa deschizi gura.
iar daca erai asa bun precum zici poate mai erai pe harta,asta daca ai fost vreodata.Eu inca sunt si sunt bine :))).Asa ca intre noi e o diferenta MAREEEEEEEEEE :))
Si cred ca unii din voi au problema cu Rugayah,nu vad legatura cu mine.Cei din 3-sla au o problema mare si nu inteleg niciodata legatura dintre mine si ea.Nu stiu de unde obsesia asta ca sunt sprijinit de ea sau mai rau,ca e ea pe cont.
 

DeletedUser

propun infiintarea unui topic special pentru schimb de impresii si de placeri.:D
dumnezeule ! nici nu mai stiti sa va balacariti cum trebuie.parca altadata erau replici mai acide, mai nostime, mai pline de haz

on topic-
hectore ce faci? iarasi o joci la grupa mica cu adras si luiggi????:eek:
ne-ai demonstrat ca in grupa mare nu faci fata.:D

Hopa,preafericitul nicugurzun cu Red Bull langa el:).
Am si eu o intrebare:
Respectivu care acum cateva luni era "super erou" pe extern ,iar la primele atacuri din partea newage curgeau circularele in 3-sla de parca sa dadea alcool pe gratis,(cred ca in proportie de 70% din circularele trimise in 24 de ore in 3-sla erau lacrimi de la nicugurzun)erai tu?:D sau era doar o fantezie de a mea:D?
De acord sunt toti cei care aveau atacuri asupra ta,in perioada respectiva;)Asta e!Se mai intampla.:)

Ce face Red Bull-ulul din oameni:D:D:D:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

oricum nu am ce sa discut cu tine,mai ales ca nu existi.cind vei avea un nume atunci sa te bagi in seama cu mine.probabil esti un juc de 116 pct si de dai mare viteaz.oricum mai uita-te pe harti,statistici si altele si apoi sa deschizi gura.
iar daca erai asa bun precum zici poate mai erai pe harta,asta daca ai fost vreodata.Eu inca sunt si sunt bine :))).Asa ca intre noi e o diferenta MAREEEEEEEEEE :))
Si cred ca unii din voi au problema cu Rugayah,nu vad legatura cu mine.Cei din 3-sla au o problema mare si nu inteleg niciodata legatura dintre mine si ea.Nu stiu de unde obsesia asta ca sunt sprijinit de ea sau mai rau,ca e ea pe cont.

Cine te-a adus in top nene?Nu cumva bububo si compania?:)
Unde sunt acestia acum?De partea cui?:)
 

DeletedUser

oricum nu am ce sa discut cu tine,mai ales ca nu existi.cind vei avea un nume atunci sa te bagi in seama cu mine.probabil esti un juc de 116 pct si de dai mare viteaz.oricum mai uita-te pe harti,statistici si altele si apoi sa deschizi gura.
iar daca erai asa bun precum zici poate mai erai pe harta,asta daca ai fost vreodata.Eu inca sunt si sunt bine :))).Asa ca intre noi e o diferenta MAREEEEEEEEEE :))
Si cred ca unii din voi au problema cu Rugayah,nu vad legatura cu mine.Cei din 3-sla au o problema mare si nu inteleg niciodata legatura dintre mine si ea.Nu stiu de unde obsesia asta ca sunt sprijinit de ea sau mai rau,ca e ea pe cont.

mai stateam pe harta daca era cat vroia muschiuletul meu pt ca ma tine, cat am fost eu pe harta nimeni nu mi-a pus probleme vreodata, cand vei jongla si tu cu trupele de pe un sat pe altul in 1000 de atacuri si eu ca sitter sa pierd un sat si proprietarul un sat, mai vorbim. cand vei da si tu peste 2000 de atacuri iar mai putem vorbi pana atunci, ciocul mic ;) ca iti cedai satele si moca pt ca nu mai faceai fara si nu era zi sa nu se dea circulara sa primesti sprijin. sa iti mai spun odata ca am fost in newage, pot intra iar dar ma plictisesc cu mari jucatori ca mine care le arat sate goale pe granita cu 3-SLA si se fac ca ploua de frica. faza cu rugayah si cu tine este ca amandoi sunteti noobi rau de tot, stiti doar sa plangeti unul pe umarul celuilalt si sa jigniti, nimic altceva. ai uitat ce mesaje ii dedeai lui nicugurzun si il jigneai ? mie mi-ar fi rusine sa ies pe forum si sa ma dau zmeu. era sa palang dupa puncte eram si acum pe harta sau nr 1 in top, pe mine ma distra ca un noob ca mine sa ii invete pe nr1 agresori pe atunci si nr. 1 in top lasate cum se joaca jocul asta si cu ce se mananca.
eu am renuntat, pt ca nu imi place sa fiu jignit atata timp cat nu jignesc pe nimeni, alt motiv e ca uni chiar nu puteau traii fara conducere desi nu era nimic de capul lor. asta sa vazut dupa ce am plecat eu ca tribul sa dus in jos rau de tot, ba chiar a disparut. Asta dovedeste ca eu cu matrix duceam tribul in spate. Mai are rost sa iti spun ca inainte sa ma las datorita mie in ultima saptamana dominam Unique in statistici ? R~W a luptat in potriva a 4 triburi si al cincilea trib sprijinea Unique, e vorba de UFO.
Sa iti mai zis ca newage are un razboi si jumate ? cu 3-SLA si R.C.G.


Cine te-a adus in top nene?Nu cumva bububo si compania?:)
Unde sunt acestia acum?De partea cui?:)

scuza-ma ca ma bag si eu ca musca in lapte, dar bububo asta nu e ala de ia scos pe uni din 3-SLA si dupa a renuntat la joc ? adica ia lasat de izbeliste pe toti, na doar e amicul lui rugayah, trebuia sa cotizeze si ei cu sate ceva pe la uni, ca na doar de asta a fost infintat tribul New~U
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cine te-a adus in top nene?Nu cumva bububo si compania?:)
Unde sunt acestia acum?De partea cui?:)

eu zic sa te mai uiti si la atacuri si apoi sa vorbesti si tu in plus.se para ca mai si atac,nu doar ma apar :).dar nu am ce sa ii cer unui jucator de 135 de pct.realizeaza si tu ceva pe lumea asta si apoi vorbesti sau este un nou cont creat de unul din 3-sla caruia nu ii ajunge doar un cont pe lume.:)).Nu inteleg de ce va bagati in discutii aiurea,probabil ca va credeti mai interesanti :).
oricum valul vine peste voi si o sa dispareti la fel cum ati si aparut,ca ciupercile dupa ploaie :))))))))))))))))))))))))


3-sla fugiti cit mai puteti,valul newage vine peste voi
 

DeletedUser

mai stateam pe harta daca era cat vroia muschiuletul meu pt ca ma tine, cat am fost eu pe harta nimeni nu mi-a pus probleme vreodata, cand vei jongla si tu cu trupele de pe un sat pe altul in 1000 de atacuri si eu ca sitter sa pierd un sat si proprietarul un sat, mai vorbim. cand vei da si tu peste 2000 de atacuri iar mai putem vorbi pana atunci, ciocul mic ;) ca iti cedai satele si moca pt ca nu mai faceai fara si nu era zi sa nu se dea circulara sa primesti sprijin. sa iti mai spun odata ca am fost in newage, pot intra iar dar ma plictisesc cu mari jucatori ca mine care le arat sate goale pe granita cu 3-SLA si se fac ca ploua de frica. faza cu rugayah si cu tine este ca amandoi sunteti noobi rau de tot, stiti doar sa plangeti unul pe umarul celuilalt si sa jigniti, nimic altceva. ai uitat ce mesaje ii dedeai lui nicugurzun si il jigneai ? mie mi-ar fi rusine sa ies pe forum si sa ma dau zmeu. era sa palang dupa puncte eram si acum pe harta sau nr 1 in top, pe mine ma distra ca un noob ca mine sa ii invete pe nr1 agresori pe atunci si nr. 1 in top lasate cum se joaca jocul asta si cu ce se mananca.
eu am renuntat, pt ca nu imi place sa fiu jignit atata timp cat nu jignesc pe nimeni, alt motiv e ca uni chiar nu puteau traii fara conducere desi nu era nimic de capul lor. asta sa vazut dupa ce am plecat eu ca tribul sa dus in jos rau de tot, ba chiar a disparut. Asta dovedeste ca eu cu matrix duceam tribul in spate. Mai are rost sa iti spun ca inainte sa ma las datorita mie in ultima saptamana dominam Unique in statistici ? R~W a luptat in potriva a 4 triburi si al cincilea trib sprijinea Unique, e vorba de UFO.
Sa iti mai zis ca newage are un razboi si jumate ? cu 3-SLA si R.C.G.




scuza-ma ca ma bag si eu ca musca in lapte, dar bububo asta nu e ala de ia scos pe uni din 3-SLA si dupa a renuntat la joc ? adica ia lasat de izbeliste pe toti, na doar e amicul lui rugayah, trebuia sa cotizeze si ei cu sate ceva pe la uni, ca na doar de asta a fost infintat tribul New~U
ce scuze penibile gasesti ca esti slab.iar spre cunostinta ta,am avut mai mult de 1000 de atacuri si nu am pierdut nici un sat.Si eu aveam atacuri non stop si am rezistat.nu inteleg de ce unii se dau mari si tari(ca tine) iar acum gasesc scuze penibile(gen jigniri) ca nu sunt in stare sa joace.hahaha,ma faci sa rad.se pare ca in mintea ta ai fost cel mai bun,doar acolo.schimba mai bine lumea si lasa-ne pe noi astia care inca mai rezistam pe harta si nu cedam.
Iar ca ai dat 2000 de atacuri,mai bine plimba ursul in alta parte.probabil ca aveai 50 de sate si dadeai 2000 de atacuri :)),bun asa,cu asa juc as fi vrut sa ma lupt si eu.
Iar cu sprijinul cerut,am cerut si voi mai cere atit timp cit eu eram granita si ma atacau 2 triburi.cit de zmei va dati voi astia cu satele la caldura si cind primiti 20 de atacuri dati circulare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu zic sa te mai uiti si la atacuri si apoi sa vorbesti si tu in plus.se para ca mai si atac,nu doar ma apar :).dar nu am ce sa ii cer unui jucator de 135 de pct.realizeaza si tu ceva pe lumea asta si apoi vorbesti sau este un nou cont creat de unul din 3-sla caruia nu ii ajunge doar un cont pe lume.:)).Nu inteleg de ce va bagati in discutii aiurea,probabil ca va credeti mai interesanti :).
oricum valul vine peste voi si o sa dispareti la fel cum ati si aparut,ca ciupercile dupa ploaie :))))))))))))))))))))))))


3-sla fugiti cit mai puteti,valul newage vine peste voi


Nene cate sate ai luat tu de la bububo si gasca ,de ce restu care nu erau in autocaru lor erau tinte?De ce se organizau acestia cu atacuri doar pe sate blindate sau ferite?:)raspuns?:D.La venirea pe granita a jucatorilor cat de cat buni din 3-sla, de ce s-au revoltat?deranjau acestia miscarile lor?:)

Iar cu 3-sla nu mai nimerit:)

Ce face filmul din oameni:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce scuze penibile gasesti ca esti slab.iar spre cunostinta ta,am avut mai mult de 1000 de atacuri si nu am pierdut nici un sat.Si eu aveam atacuri non stop si am rezistat.nu inteleg de ce unii se dau mari si tari(ca tine) iar acum gasesc scuze penibile(gen jigniri) ca nu sunt in stare sa joace.hahaha,ma faci sa rad.se pare ca in mintea ta ai fost cel mai bun,doar acolo.schimba mai bine lumea si lasa-ne pe noi astia care inca mai rezistam pe harta si nu cedam.
Iar ca ai dat 2000 de atacuri,mai bine plimba ursul in alta parte.probabil ca aveai 50 de sate si dadeai 2000 de atacuri :)),bun asa,cu asa juc as fi vrut sa ma lupt si eu.
Iar cu sprijinul cerut,am cerut si voi mai cere atit timp cit eu eram granita si ma atacau 2 triburi.cit de zmei va dati voi astia cu satele la caldura si cind primiti 20 de atacuri dati circulare.

sa inteleg ca nu stii sa citesti, eu jonglam cu trupele nu eram blindat ca tine pe sate, nu era contul meu, iar cand am dat peste 2000 de atacuri aveam mai multe sate de cat crezi tu, ti-am zis ca eram in newage si am atacat 3-SLA. da acum eu ce sa iti fac daca tu nu intelegi.
ce scuze caut eu ma rog ? cred ca ma confunzi cu persoana ta, daca e sa rasfoi acest forum, voi gasi doar jigniri din partea ta. care doua triburi cand acolo era doar 3-SLA, aaaa scuze ai dreptate S~LW si 3-A. ai dreptate 2 triburi. aici cu 20 de sate pe granita la mine ai cam dat-o in bara de cand joc pe L5, am fost numai pe granita cu 70 % din sate.
am tinut o granita cu Unique, New~U si newage. ;) asa ca nu prea le nimeresti, ia vezi nu gasesti pe nimeni prin trib prin afara sa te ajute pe extern, ca nu prea le ai, dai pe langa hai cheama ajutoare, va fi simplu pt tine ca doar asta stii sa faci ;)

P.S. mai are rost sa iti zic ca am jucat de pe sitter si pe granita cu LOD si Dark ? nea eu sunt prea slab pt asa ceva nu :D nu ma pot compara cu tine, rugayah sau rainn21.

LE : app mihai daca vrei te invat eu cum sa iti faci semnatura, sa nu mai stai de fiecare data sa scrii " 3-sla fugiti cit mai puteti,valul newage vine peste voi" da naspa la un jucator asa mare ca tine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da:D
Bububo e acela care nu stia cei ala script:):):)

Lasa mihai ca voi sunteti tari:).Sa dea toti stergere?mai are rost sa joace ?:D:D:D
Ar trebuii sa o mai lasi pe rugayah sati mai dea umpic de sprijin,sau rezisti cu propriile trupe,pe greenmagic umpic sa stea sitter ca are tot timpul din lume.Te rog eu mai laso pe rugayah sa mai faca umpic fata de nevinovata:),nu strica inca o serie de linguseli pe langa rainn:)nu?.Perfect de acord:)
 

DeletedUser

ce atata fuga nici nu au granita cu noi ,macar jumatate de continent:D de aveau mai ziceam ca era razboi,mai bine zis ii ajuta pe cei din rw
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

oupps
Junior Member

Hopa,preafericitul nicugurzun cu Red Bull langa el.
Am si eu o intrebare:
Respectivu care acum cateva luni era "super erou" pe extern ,iar la primele atacuri din partea newage curgeau circularele in 3-sla de parca sa dadea alcool pe gratis,(cred ca in proportie de 70% din circularele trimise in 24 de ore in 3-sla erau lacrimi de la nicugurzun)erai tu? sau era doar o fantezie de a mea?
De acord sunt toti cei care aveau atacuri asupra ta,in perioada respectivaAsta e!Se mai intampla.


opssss. nume noi, ascunse dupa paravane, cu ,,fantezii"
nene oupss, din cite imi amintesc, nu erau ,,lacrimi" , iar circularele au avut rolul de a mobiliza oamenii.dar circularele cu hector? ele cu ce sunt? cu lapte si miere?sa postam citeva?
sa nu uitam un lucru -am avut 4000 de atacuri intr-o saptamina, si nu am pierdut sate.cu sau fara circulare.Am reusit ceea ce voi nu ati reusit si nu veti reusi vreodata.sa mobilzez oamenii!
dar eroul vostru cu tot cu circulare la o salva de 2000 de atacuri , a fost facut vraiste,si nici acum nu-si revine, joaca cum stie el mai bine, cu jucatori sau conturi mici, pe sate blindate.cica la moral....si-mi demonstreaza lucruri elementare ....nu este nevoie , mi-a demonstrat.
cu sau fara circulare , cu sau fara lacrimi, dusmanii nu au reusit sa treaca de grupa noastra , in sus.Pe cind acolo unde sunteti voi somitatile, si jucatorii grozavi, un singur jucator, asa cum este el-vmihai-...v-a macelarit.voi atacati cite 2 saptamini , si ati atacat vreo 2 ani pe el, si luati 2 sate-el va lua intr-o zi 20.grozav.
imi placeau conferintele voaatre de pe skype.toti adunati gramada si erati in stare sa va taiati venele, cind v mihai sau cine era pe cont, lua vreun sat.apropo-nu sunt prieten cu vmihai, nici macar nu comunicam.
pe cei din sla , nu-i intereseaza decit un lucru.pe ei nu-i intereseaza razboiul.nu-i intereseaza dusmanii.pe ei ii intereseaza doar zona lor si zona de margine , sa fie cistigatori la concursul-cine are cel mai mare numar de sate:):):))
atunci cind v-am solicitat sa atacati pe granita , in new age, mi-a placut reactia voastra.ati trimis atacuri in profunzime, unde nu erau sate aparate, si ati demolat citeva cotete! mi-a placut, vi s-au intors satele inapoi.va temeati ca le rupeti.imi paceau rapoartele trimise mai departe.,,asa arata un sat de 2000 de puncte..dar trupele din satele respective erau pe granita, blindau satele din fata noastra.grozava strategie aveti.dar nu va contrazic.eu sunt un jucator care se joaca de placere,nu sunt un jucator ,,ultradotat"-joc si eu cum pot.
dupa cum am spus in 3 sla sunt 3 jucatori , care-i stimez-poate or fi mai multi , dar eu nu am avut ocazia sa-i intilnesc.


iar cu zmeul de pe forum de acum citeva luni , cu tristete iti spun ca atunci aveam cu cine polemiza si cu cine face sicane,acum cu cine? cu unul ca hector, care la 2 vorbe scoate 2 sudalme si 3 jigniri? nu merci!:D:D
cu unul ca oupss, care mai da citeva chestii refulate din strabuni? sub protectia unui cont fictiv creat pe extern?
nu...nu prea am chef.mai arunc cite o privire pe aici , din cind in cind.

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22814

@Shinobi, impresionant. ai dreptate in tot ce zici. altceva? mai e de spus ceva sau o dam cu aceeasi placa mereu?

@ZaMaster, spor la interne draga. trimit niste resurse pentru taleri sa mearga treaba mai repede?
 

DeletedUser

Intreaba fostii atacatori .Sa vezi parerea lor despre tine:)
Pot fi chiar :The God(intemeietorul M.i.t.),Stranuletu,Martian,Aliat,cla71ta,Cerbul Capitan,pot fi Shinobby sau legend of hector,sau poate chiar un admin:)"ce zici de asta?".Curios de fel?:):D
 

DeletedUser

@Shinobi, impresionant. ai dreptate in tot ce zici. altceva? mai e de spus ceva sau o dam cu aceeasi placa mereu?

@ZaMaster, spor la interne draga. trimit niste resurse pentru taleri sa mearga treaba mai repede?

Nene':)
Cand apari pe granita cu 3-Sla?
Wow,am ajuns la concluzia ca va molipsiti de la rugayah:).Numai sa nu prindeti paianjeni de la vinclu.:)
 
Sus