razboaiele 3-SLA

  • Autor subiect DeletedUser15488
  • Data de început

DeletedUser15488

in mod normal aici ar trebuii sa purtam discutii destinse pe marginea acestui subiect, statistici, declaratii oficiale..............

dar

sunt convins ca cei catva indivizi(de) care improasca cu mizerii la adresa noastra toate temele existente se vor concentra aici, totusi partea buna va fi ca probabil va scadea spamul pe celelalte topicuri

SA INCEAPA BALACAREALA (poate totusi vi se strica tastatura pt ca restul sa putem discuta civilizat) :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pentru inceput ai putea sa spui care sunt razboaiele 3-SLA si o statistica sa ne facem o idee.
 

DeletedUser

si noi... si noi...

Side 1:
Tribes: Crazy
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,358
Tabăra 2: 402
Diferență: 956

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14,251,904
Tabăra 2: 4,026,916
Diferență: 10,224,988

image.php


bafta mai departe ambelor tabere!
 

DeletedUser

..

Felicitari Crazy vad ca o duceti bine..insa mai e mult din acest razboi,e doar inceputul :d:d
 

DeletedUser

asa ne amenintati si pe noi acum vreo 3 - 4 luni. si mare lucru nu s-a intamplat...
 

DeletedUser

asa ne amenintati si pe noi acum vreo 3 - 4 luni. si mare lucru nu s-a intamplat...

asa ameninta 3-sla.noroc ca au gura mare ca restul....:)).eu cred ca sunt vreo 8 luni de amenintari si se pare ca tot ei pierd sate :).Asta e un lucru constructiv pentru restul triburilor care lupta cu ei :smile:

3-sla fugiti cit mai puteti.Valul newage vine peste voi
 

DeletedUser9618

offffffffffff, cred ca imi lipsea balacareala asta :smile:

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 733
Tabăra 2: 558
Diferență: 175

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,581,846
Tabăra 2: 5,562,984
Diferență: 2,018,862

image.php



trebuie sa recunosc ca stati mai bine decat noi, desi ultimele 3 luni au cuprins si o perioada de pna. razboiul a fost reluat destul de curand si am toata increderea ca statistica se va imbunatati simtitor in perioada urmatoare.

bafta newage! bafta r~w! bafta crazy! bafta 3-sla!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Felicitari Crazy vad ca o duceti bine..insa mai e mult din acest razboi,e doar inceputul :d:d



aaa si gabytzu te rog eu lasane cu astea asa ziceai si cand erai in Wanted...si tu si alti colegi deai tai ca vedem ce ne rezerva viitorul si alea,alea
lasane cu deastea cand in statistica aia sunteti cu 1.000 sate in fata noastra stam si mai vorbim pana atunci dati tare:D:D
 

DeletedUser

aaa si gabytzu te rog eu lasane cu astea asa ziceai si cand erai in Wanted...si tu si alti colegi deai tai ca vedem ce ne rezerva viitorul si alea,alea
lasane cu deastea cand in statistica aia sunteti cu 1.000 sate in fata noastra stam si mai vorbim pana atunci dati tare:D:D

Daca stai si citesti forum care era cu mt vs 3-sla...tot asa erau toti mari si tari...nu erau sanse nu mai era nimic care sa tina cu 3-sla...acum e la fel...sa vedem ce jocuri de culise o sa apara :D
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: newage Crazy R~W
Players:

Timeframe: 01/01/2010 00:00:00la19/01/2010 09:00:52

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 731
Tabăra 2: 699
Diferență: 32

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,320,802
Tabăra 2: 7,059,399
Diferență: 261,403

image.php




cred cai buna si asta :smile:
 

DeletedUser

buna si asta... daca cineva a crezut sau a zis ca sunteti slabi inseamna ca are serioase probleme de intelegere a jocului si deja l-a cam pierdut :) felicitari si spor!
 

DeletedUser14300

felicitari intradevar...dar poate ne pui o statistica de la incetarea pna-ului cu newage si rw...pt ca al 1.01.2010 inca aveati pna cu ambele triburi;)
 

DeletedUser14300

eu sunt in unique daca nu stiai...dar oricum nu la 01.01.2010:)
 

DeletedUser

aaaaa credeam ca sti tu cand au inceput atacurile din newage si r~w :)))
 

DeletedUser15488

ce frumos era inainte sa vii tu sa faci mizerie p'aci
te punem arhivar sef pe L5 ca noi cei care mai si jucam nu avem timp de prostii dinastea
 

DeletedUser

Daca stai si citesti forum care era cu mt vs 3-sla...tot asa erau toti mari si tari...nu erau sanse nu mai era nimic care sa tina cu 3-sla...acum e la fel...sa vedem ce jocuri de culise o sa apara :D

Da corect nimeni nu va dadea sanse ... dar din cate imi amintesc eu a sarit si waroom pe ei .. si sas deci acum cine o sa va sara in ajutor ?
 
Sus