razboaiele 3-SLA

  • Autor subiect DeletedUser15488
  • Data de început

DeletedUser

nu o sa mai fiu nici pe harta :). bafa in continuare la joc,m-am retras de tot. :)
 

DeletedUser

nu o sa mai fiu nici pe harta :). bafa in continuare la joc,m-am retras de tot. :)

nu stiu daca sa ma bucur sau nu, pe undeva fireste ca ma bucur, dar nu vad care ar fi aportul nostru la renuntarea ta, deci din partea noastra e o victorie fara "surle si trambite". Oricum, de cand am inceput L5 am o vorba: "cand ma mut si eu pe o granita, dispare granita"... asta a fost valabila pe cam toate granitele unde m-am mutat.
 

DeletedUser38312

haide mai..vin si eu pe granita si pleaca vmihai..ce lume..macar prietenu meu canibalu inca mai e prin preajma pt niste surprize:)))
 

DeletedUser38312

ces cu atacurile astea lesinate care le tot dati pe mine sau alti colegi/prieteni..parca na-ti fi trib de rang 2:D:D:D:D
 

DeletedUser38312

mda..asta face mai toata lumea in ziua de azi..dar las ca o sa vina si vremea cand o sa va ciondaniti din nou:)))))
 

DeletedUser

vine si ziua aia fii fara grija. numai sa nu mai dea si altii stergere ca atunci iar o luam de la capat :D
 

DeletedUser21711

scuzati ca va intreb si eu... daa atacurile astea.. care au fost pe mine... ce au fost de fapt? :D
 

DeletedUser21711

nu .. sprijin nu a venit de nicaieri :(

dar, credeam ca sunt fake-uri :)
de aia am intrebat....
 

DeletedUser25671

cred ca s-au decis sa taca si sa faca....

Parte 1:
Triburi: 3-SLA
Parte 2:
Triburi: Newage

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44
Tabăra 2: 211
Diferență: 167

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 433,105
Tabăra 2: 2,022,125
Diferență: 1,589,020

chart
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Newage
Parte 2:
Triburi: 3-SLA

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,116
Tabăra 2: 2,212
Diferență: 2,904

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 52,108,153
Tabăra 2: 22,502,555
Diferență: 29,605,598

chart




cu siguranta o sa-si revina :D
 

DeletedUser38312

statistica e irelevanta dupa parerea mea..ceea ce conteaza e cum ai luat acele sate..hmm daca ma gandesc asa numai la prima vedere..voi ati luat cam 500-600 de sate de la mvaly cand acesta era in 3-sla (acesta avand satele intre voi)..deci ce altceva mai vrei..
+ ca voi cand e sa piarda unu sate il da-ti afara din trib..cazu zidevara cel mai recent..sau vmihai
eu am vazut ce puteti marea majoritate pe granita la o lupta adevarata si concluzia a fost clara si fara comentarii ca marea majoritate is praf si habar n-au sa joace.. si cand am vazut ca va mai aparati si cu atacul muream de ras:):):D:D:D:D
 
Sus