razboaiele 3-SLA

  • Autor subiect DeletedUser15488
  • Data de început

DeletedUser

statistica e irelevanta dupa parerea mea..ceea ce conteaza e cum ai luat acele sate..hmm daca ma gandesc asa numai la prima vedere..voi ati luat cam 500-600 de sate de la mvaly cand acesta era in 3-sla (acesta avand satele intre voi)..deci ce altceva mai vrei..
+ ca voi cand e sa piarda unu sate il da-ti afara din trib..cazu zidevara cel mai recent..sau vmihai
eu am vazut ce puteti marea majoritate pe granita la o lupta adevarata si concluzia a fost clara si fara comentarii ca marea majoritate is praf si habar n-au sa joace.. si cand am vazut ca va mai aparati si cu atacul muream de ras:):):D:D:D:D

ai vazut un *****... ia mai baga un ochi sa vezi de la cine am luat sate.

cat despre ce sate am luat si de la cine am luat un lucru e clar: le-am luat din sla. stiu ca unora nu le place sa se uite la o astfel de statistica, dar... asta-i viata :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca tot detine mai multe conturi la voi decat va puteti voi imagina oare de ce nu o luati in trib?? stim cu totii si stie si ea ca nu o mai vrea nimeni dar e un fel de raie, se scapa greu de ea! vine sprijin pe satele ei de la sute de ore de la jucatori pe care voi nici nu stiati ca-s activi sau ca-s la voi in trib :D. pentru o mai buna colaborare cu ea va rugam sa ii trimiteti invitatie! a distrus pana acum vreo 4 triburi in care a fost, ne-ar ajuta enorm sa o luati si in tribul vostru, din nou iarasi inca odata pentru ultima oara :p... va multumesc ca cititi balivernele mele adevarate totusi. nu pot dezvalui numele celor care trimit sprijin ca e multi! cereti de la RUGZILA DETALII...
 

DeletedUser29985

:) Interesante rezbele pe lumea 5, cine castiga pana la urma :confused:

Am impresia eu sau sunt jucatori nesprijiniti perioada asta :rolleyes: .O fi din cauza schimbatii de fuss orar sau :(.

Totusi prevad nopti albe ale 3-STEListilor :p.

Bafta Newage in a baga deff pe ziduri 0 :D

Cel mai bun dinte voi(sau noi), sau ai de sus sa castige :cool::cool:
 

DeletedUser

ai vazut un *****... ia mai baga un ochi sa vezi de la cine am luat sate.

cat despre ce sate am luat si de la cine am luat un lucru e clar: le-am luat din sla. stiu ca unora nu le place sa se uite la o astfel de statistica, dar... asta-i viata :D

din punctul meu de vedere oarecum un fiasco actiunea voastra...intr-adevar au fost luate o gramada de sate de pe un cont cam nepazit, dar marea lor majoritate au fost recuperate...cu mici exceptii..oricum ati pierdut o gramada de sprijin, fara un rezultat notabil...

LE: cat despre statistici eu astept inca sa recuperati asta:



Parte 1:
Jucători: madfalcon81
Parte 2:
Triburi: Newage

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53
Tabăra 2: 40
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 592,047
Tabăra 2: 416,825
Diferență: 175,222

chart
 

DeletedUser

intradevar e un fiasco total actiunea noastra:

Parte 1:
Triburi: Newage
Parte 2:
Triburi: 3-SLA

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 212
Tabăra 2: 68
Diferență: 144

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,030,647
Tabăra 2: 662,891
Diferență: 1,367,756

chart



aia cu contul nepazit sa i-o spui lu' mutu' :))

PS: inca n-ai realizat ca e vorba de un joc de echipa? sunt jucatori care au statistici favorabile in ambele tabere, dar important e grupul si acolo nu prea mai are rost sa va mai spun multe. cifrele vorbeste singure :D
 

DeletedUser

intradevar e un fiasco total actiunea noastra:


PS: inca n-ai realizat ca e vorba de un joc de echipa? sunt jucatori care au statistici favorabile in ambele tabere, dar important e grupul si acolo nu prea mai are rost sa va mai spun multe. cifrele vorbeste singure :D

aici nu te contrazic, asta e, voiam sa va sucaresc un pic :p

uite inca o statistica:

Parte 1:
Triburi: Newage
Parte 2:
Jucători: cla71ta, Krash Slayer

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 162
Tabăra 2: 36
Diferență: 126

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,528,615
Tabăra 2: 334,682
Diferență: 1,193,933

chart


Dupa cum observi marea majoritate a satelor au fost luate de pe 2 conturi..... din care 1 (krash slayer) deja recupereaza o gramada de sate (de cand e cineva pe cont).


LE: cu 2-3 exceptii restul de sate pana la statistica ta provin de la luxes, un cont de care nu stiu decat ca e foarte departe de 3-sla, dar care, din motive care imi scapa a fost primit la noi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18437

Parte 1:
Triburi: Newage
Parte 2:
Triburi: 3-SLA

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 77
Tabăra 2: 27
Diferență: 50

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 697,623
Tabăra 2: 255,722
Diferență: 441,901

chart


acceptabil :D
 

DeletedUser

intradevar e un fiasco total actiunea noastra:

Parte 1:
Triburi: Newage
Parte 2:
Triburi: 3-SLA

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 212
Tabăra 2: 68
Diferență: 144

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,030,647
Tabăra 2: 662,891
Diferență: 1,367,756

chart



aia cu contul nepazit sa i-o spui lu' mutu' :))

PS: inca n-ai realizat ca e vorba de un joc de echipa? sunt jucatori care au statistici favorabile in ambele tabere, dar important e grupul si acolo nu prea mai are rost sa va mai spun multe. cifrele vorbeste singure :D


Iar fabulezi mister azahboot
 

DeletedUser

vezi ca iar te autosuspenzi din magic si dupa 2 zile te intorci cu coada intre picioare :D
 

DeletedUser

Am mai intrat si eu pe aici sa vad ce se mai intimpla,insa....nimic nou sub soare :D
 

DeletedUser

avand in vedere cat de praf era contul lui krash, faptul ca are f multe sate pe granita, faptul ca tarziu s-a intrat sitter si oricum nu a stat tot timpul cineva pe cont, precum si faptul ca o luna de zile a stat sub atacurile voastre, pierderile sunt nesemnificative.

chiar ma asteptam sa luati mult mai multe sate
 

DeletedUser

:))
Sunt varza ei:))
Nu au stiut nici sate sa ia:p
Ne refacem noi atunci sa vedeti:X
 

DeletedUser

na ca ai ajuns in 3sla

newage nu-s deloc varza...nu si-au dat interesul sa speculeze momentul si sa-l toace pe krash, bafta celor din 3sla )

Sper sa faca treaba buna :)
Si poate nu sunt varza dar daca nu au stiut ce sa faka ce sa le faci:p
Nu au gandit;)
 

DeletedUser22814

@Thor68: Varsta afisata la profilul tau e cea reala?

Sper sa faca treaba buna :)
Si poate nu sunt varza dar daca nu au stiut ce sa faka ce sa le faci:p
Nu au gandit;)
Mai mucea, tu gandesti inainte de a posta? Ai interactionat cu new age exact cat am interactionat si noi cu tine, adica deloc.
La inceput aveam impresia ca esti Monica Tatoiu sub acoperire, aia isi da cu parerea despre orice. Apoi mi-am dat seama ca nu esti decat un lingerica (lingerică s. invar. (deț.) 2. persoană lingușitoare.), presupun ca intelegi unde bat. Nu stiu ce iti inchipui tu, mare expert, ca o sa realizezi. Esti copil, am inteles, dar asta nu-ti da dreptul sa fi nesimtit, sa nu zic altcumva. Copii avem si noi in trib, dar nu cred ca a vazut cineva de la vreunul postari de genul asta. N-ai decat sa-ti bati joc in continuare de aia 7 ani de acasa daca altceva mai bun n-ai de facut. Insa, sa nu omiti faptul ca s-ar putea sa ti se raspunda cu aceeasi moneda.

Dondon, ai dreptate, e vacanta. Dar tu, ca sef de trib, ar trebui sa-l iei de urechi, si nu pentru ca e vacanta... parerea mea. Sau trimite-l la mine, am un colt gol si niste coji de nuci. :D

Craciun fericit tuturor, sa va aduca mosul tot ce va doriti. Ho Ho Ho!
Multa sanatate, un an nou mai bun decat acesta! LA MULTI ANI!
Sa ne vedem la anul sanatosi, voiosi, voinici! :)
 

DeletedUser

@Thor68: Varsta afisata la profilul tau e cea reala?


Mai mucea, tu gandesti inainte de a posta? Ai interactionat cu new age exact cat am interactionat si noi cu tine, adica deloc.
La inceput aveam impresia ca esti Monica Tatoiu sub acoperire, aia isi da cu parerea despre orice. Apoi mi-am dat seama ca nu esti decat un lingerica (lingerică s. invar. (deț.) 2. persoană lingușitoare.), presupun ca intelegi unde bat. Nu stiu ce iti inchipui tu, mare expert, ca o sa realizezi. Esti copil, am inteles, dar asta nu-ti da dreptul sa fi nesimtit, sa nu zic altcumva. Copii avem si noi in trib, dar nu cred ca a vazut cineva de la vreunul postari de genul asta. N-ai decat sa-ti bati joc in continuare de aia 7 ani de acasa daca altceva mai bun n-ai de facut. Insa, sa nu omiti faptul ca s-ar putea sa ti se raspunda cu aceeasi moneda.

Dondon, ai dreptate, e vacanta. Dar tu, ca sef de trib, ar trebui sa-l iei de urechi, si nu pentru ca e vacanta... parerea mea. Sau trimite-l la mine, am un colt gol si niste coji de nuci. :D

Craciun fericit tuturor, sa va aduca mosul tot ce va doriti. Ho Ho Ho!
Multa sanatate, un an nou mai bun decat acesta! LA MULTI ANI!
Sa ne vedem la anul sanatosi, voiosi, voinici! :)

muha ! stii tu, cainele moare de drum lung :)),ai inceput si tu sa faci gura ! ca pana acum nici macar nu stiam ca existi !dar am uitat tu esti cu aza'toth ala :D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser22814

M-am convins. Multa minte iti mai trebuie si tie. Poate anul asta trece mosul si pe la stana si iti aduce ceea ce iti lipseste.

P.S. Stai planton pe forumul extern in continuare. :))) Adio si ramai cu bine!
 

DeletedUser

M-am convins. Multa minte iti mai trebuie si tie. Poate anul asta trece mosul si pe la stana si iti aduce ceea ce iti lipseste.

P.S. Stai planton pe forumul extern in continuare. :))) Adio si ramai cu bine!

Esti varza :eek::eek: scuze ,deranjez planta !:p:p:p
 
Sus