Razboaiele L30

DeletedUser42487

Crucificatorul*** sep 17,2012 16:00
buna! am un plan foarte bun cu care am putea rupe toata zona. Ati putea innobila sate gata goale. Vrei sa ma asculti? Vrei sa vorbim mai mult, sa sporim comunicarea?

mangotaru sep 17,2012 16:26
Le spargi tu sa le luam noi?

Crucificatorul*** sep 17,2012 16:26
nu :)

le iau sitter...facem un PNA (ca sa aiba motiv sa vina in trib)

si pe noapte cand lasa sitterul de noapte, le spargem trupele proprii tot in ei :))))

ce zici de asta?

Crucificatorul*** sep 17,2012 16:27
si apoi mai vedem :D

mangotaru sep 17,2012 16:30
Imi faci scarba!


Sincer, chiar mi-e greata de modul in care unii vad acest joc. Am luat sitter la 90% din cei invitati in familia THOR, plus cateva zeci de jucatori pe care i-am refuzat, dar asa ceva nu mi-a trecut prin minte sa fac.
E bataie de joc si o lipsa totala de moralitate si respect pentru munca si timpul alora. Crucificatorule, te rog sa nu mai cauti pe joc sub nici o forma familia Thor.
 

DeletedUser

dap..mai nou e plin de copiii corigenti la 50% din materii pe'aici...

ce treaba are ce voia sa faca el cu materiile de la scoala?


Cruficatorule,2 luni sa nu mai intri pe extern,pls.

de ce sa nu intre?e o tara democratica in care libertatea conduce(sau ar trebui)

@mangotaru:
nu cred ca e singurul care s-a gandit la o asemenea manevra si nicidecum singurul care a recurs la ea...

Imi faci scarba!
cand i-ai dat raspunsul asta,stiai deja ca vei posta mesajul pe extern,nu?

p.s...arata si restul conversatiei,daca exista
 

DeletedUser42487

Crucificatorul*** sep 17,2012 16:00
buna! am un plan foarte bun cu care am putea rupe toata zona. Ati putea innobila sate gata goale. Vrei sa ma asculti? Vrei sa vorbim mai mult, sa sporim comunicarea?

mangotaru sep 17,2012 16:26
Le spargi tu sa le luam noi?

Crucificatorul*** sep 17,2012 16:26
nu :)

le iau sitter...facem un PNA (ca sa aiba motiv sa vina in trib)

si pe noapte cand lasa sitterul de noapte, le spargem trupele proprii tot in ei :))))

ce zici de asta?

Crucificatorul*** sep 17,2012 16:27
si apoi mai vedem :D

mangotaru sep 17,2012 16:30
Imi faci scarba!

Crucificatorul*** sep 17,2012 16:40
pai vreti sa va ajutam ? u pe L asta nu vreau decat sa cada [ally]Angels[/ally] si ultimul sat al lui [player]florinandrei2004[/player] sa-l innobilez eu :)

Crucificatorul*** sep 17,2012 16:40
eu*

mangotaru sep 17,2012 16:41
Te rog sa nu mai contactezi THor-ul sub nici o forma, daca o vei mai face iti vom raspunde cu o declarate de razboi.

Crucificatorul*** sep 17,2012 16:42
daca voi refuzati sate moca...ok...

Crucificatorul*** sep 17,2012 16:51
stii ca am 13 ani , nu? ma duce mintea la tot felul de tampenii...caut si eu solutii....


De postat il postam oricum, nu accept ca numele Thor sa fie tarat in asa ceva.
Stiu ca multi procedeaza asa, dar sa o faca fara sa ne implice pe noi.
 

DeletedUser

"Misto" Plan , cred ca a luat lectii de la NoManele si Nustiucine.... bravo!
 

DeletedUser42593

Pace mondiala?
Sunt zeci de triburi mici care trebuie rase...
Razboaiele mari o sa apara mai incolo zic eu.
Plus ca se mai sparg triburi,incepe azi lume noua si se lasa multi de lumea 30...
 

DeletedUser38023

De postat il postam oricum, nu accept ca numele Thor sa fie tarat in asa ceva.
Stiu ca multi procedeaza asa, dar sa o faca fara sa ne implice pe noi.

Imi aduci aminte de Corleone cand nu a vrut sa se implice cu Sollozo in afacerile cu droguri.. :D
 

DeletedUser42297

mai nou cruci invita tot tribul nostru in no end
dar ma distreaza ca zici ca face reclama la bere
 
Scor reacție
209
Gata Cruci, nu mai sunt fanul tau :rolleyes:. Joci murdar. Urat, foarte urat!
Pai ce ar insemna ca toti conducatorii de triburi sa goleasca satele celor care cer invitatie?
Trebuia sa il lasi s-o faca, sa-l vedem putin banat.
 

DeletedUser

Am ajuns sa joc murdar din cauza lui florinandrei2004 :D
Ei joaca murdar, noi o sa-i tratam la fel! Mangotaru...sincer nu ma asteptam sa postezi mesaje pe aici...cat de n00b poti sa fii sa nu iei sate gata goale...cat despre THOR...saracilor membri de la tine nu le-ai putut oferi sate mari si goale fara sa-si mai piarda timpul curatand, organizand atacuri etc...:(
 

DeletedUser

Baietas fara rusine, e vorba de obraz postezi degeaba ca teai facut de ras:)
 

DeletedUser

Am ajuns sa joc murdar din cauza lui florinandrei2004 :D
Ei joaca murdar, noi o sa-i tratam la fel! Mangotaru...sincer nu ma asteptam sa postezi mesaje pe aici...cat de n00b poti sa fii sa nu iei sate gata goale...cat despre THOR...saracilor membri de la tine nu le-ai putut oferi sate mari si goale fara sa-si mai piarda timpul curatand, organizand atacuri etc...:(

dacă vor mai apărea cu păreri ca ale tale mă las de tburile :))
aşa e plictisitor , ce adrenalină ?
 

DeletedUser42487

Sate gratis?
Daca prind vreunul de-al meu ca face asta il mananc. Ne razboim , dar ne respectam si respectam munca, timpul si banii altora.
SAte gratis sa iei tu si oricare mai vreti, mie asa ceva nu-mi trebuie.
Sincer, aveam o impresia ca esti un copil prima data, apoi dupa mesajele alea am zis ca esti prost crescut, dupa mesajul asta mi-e mila de tine, esti un neadaptat si nu reusesti sa te faci remarcat decat prin mizerii.
 

DeletedUser42297

Loc Nume Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 Inamic 6 14 197.729 451.786
2 Alianţă 14 6 357.907 266.868

crucificatorule nu mai ai cu ce sa te mandresti
in plus mai dati si afara pe cei caare urmeaza sa fie inobilati
eu acuma iau al 3-lea sat de la voi si nu-mi dati satisfactia sa fac 15-6 pentru noi

de mentionat de 4 zile n-ati mai luat niciun sat
 
Sus