Razboaiele L30

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Parte 1:
Triburi: S R, S R-A, S R-Aa, S R-Ab
Parte 2:
Triburi: Patria, PatryA, Patr1a, Patr1@, Patri@, Patryo

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 365
Tabăra 2: 285
Diferență: 80

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 11
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,213,729
Tabăra 2: 689,936
Diferență: 523,793

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71,914
Tabăra 2: 68,521
Diferență: 3,393

chart

Sper sa nu se supere nimeni...Dar pare ceva activitate in zona
 

DeletedUser41917

11-13 cuceriri dintotdeuna , sunt pur intamplatoare , nu semnifica o anumita activitate deosebita :p
 

DeletedUser

Daca va intrebati ce s-a intamplat cu Familia GN, mai jos este o parte din raspuns, dupa ce ne-au trecut la dusmani:

Parte 1:
Triburi: ~LEG~, LEG-Ac, LEG-A, LEG-B, LEG-T
Parte 2:
Triburi: GN, GN-A, GN-B, GN-D

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 0
Diferență: 25

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71,285
Tabăra 2: 0
Diferență: 71,285

chart


----------------------------------------------------------------------------------------------

Parte 1:
Jucători: Artemis and Addy
Parte 2:
Triburi: GN, GN-A, GN-B, GN-D

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,445
Tabăra 2: 0
Diferență: 20,445

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: TWL, TWL D, TWL B, TWL A, TWL E
Parte 2:
Triburi: INQ~A, ~INQ-, ~INQ~, INQ-A, INQ~B, INQ~C, INQ~C1, ~INQ~C, ~INQ~y, ~INQ~Z, -INQ-

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 425
Tabăra 2: 469
Diferență: 44

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 7
Diferență: 18

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,280,415
Tabăra 2: 951,678
Diferență: 328,737

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 96,981
Tabăra 2: 36,526
Diferență: 60,455

chart
 

DeletedUser41917

Sincer sa fiu nici nu iam observat pe GN pe harta , era un trib important ? :)

Daca da , imi pare rau ca nu le-am acordat atentia mea .
 

DeletedUser

Nu era un trib important, era si el un trib de mijloc cu "n" academii.
Asa-i la inceputul lumii, ne mandrim cu victorii mai marunte ca sa ajungem la cele mari.
 
Scor reacție
209
Inamici invinsi ca aparator
1 Tarabostessss [~INQ~] 1,84 Mio.
2 Planton schimbul doi [N-JOY] 692.501

Oare cate fulluri si cati nobili s-au lovit de zidurile lui tarabostes?
 

DeletedUser41917

Destui :)

A fost un organizat destul de serios din partea tribului TWL , felicitari TWL-ului pentru initiati-va si felicitari si INQ-ului pentru mobilitatea de care a dat dovada sprijinandul pe Tarabostes in timp util .
 
Scor reacție
209
Numai OR si RS nu stiu ce e ala atac organizat :)).
Poate am sa postez niste rapoarte. Planton trebuia sa ia aparatorul zilei si pe 5 dar s-a dus prea tare Tarabostes iar triburile de mai sus nu mai aveau decat apararea la dispozitie :rolleyes:.
 

DeletedUser41917

RS imi pare un trib destul de ok la prima vedere , ingenios e baiat bun si are diferite experiente pe triburile , bune sau rele .

Nu cred ca ar fi de subestimat :p

Argumentul pe care l-ai adus imi da de inteles ca sunteti in razboi cu RS si OR :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15249

Destui :)

A fost un organizat destul de serios din partea tribului TWL , felicitari TWL-ului pentru initiati-va si felicitari si INQ-ului pentru mobilitatea de care a dat dovada sprijinandul pe Tarabostes in timp util .



Acum sincer, daca vezi un sat blindat, de ce sa te chinui sa-l mai iei?
Unde exista 1 sat blindat exista 3-10 alte sate goale.

( o sa-mi aud comentarii ca sprijinul s-a trimis pe atacurile reale etc, etc, etc.)
 
Scor reacție
209
R.S. ne-au declarat razboi cand Natasha s-a certat cu giubilan pe skype legat de cine e mai bun. Mai mult a fost PNA decat razboi.
Iaca am gasit si declaratia marelui razboinic :
giubilancamataru aug 05,2012 16:24
Intemeietoarea voastra nu a vrut sa arate un pic de recunostinta k vam acordat o alianta sa va ajut sa cresteti mari si sa crezut cu sacii in caruta cam devreme...prostia ei de a ma ameninta de a se bate cu mine va costa si membrii tribului ei care cred k nu au o vina,,,,care vreti sa continuati pe lumea asta si sa jucati cu cineva care joaca in echipa,socializeaza, prietenii noi s.a.m.d. contactati-ma si va invit la noi.Cu respect [player]giubilancamataru[/player]

Legat de OR, numai 3 jucatori au plecat la ei in urma acestui mesaj :
Mesagerul. oct 03,2012 10:04
In ideea de mai sus,deoarece dorim sa colaboram cu dumneavoastra,iar o colaborare eficienta se face fiind in acelasi trib si de regula tribul cu organizarea mai buna si cu jucatori mai activi se ocupa de organizarea zonei,sesizand ca dumneavoastra ati intrat intr-un mic declin si aveti o pozitionare in clasament mai slabuta ca a noastra.
Lansez oficial,invitatia de-a fi prieteni si colabora impreuna,iar cei care vor dori sa faca parte din familia noastra sant rugati sa ia legatura cu [player]InaltimeaSa[/player] in decursul zilei de azi.Refuzul dumneavoastra de-a fi in aceasi echipa cu noi,inseamna ca doriti sa fiti parteneri nostri de intrecere si vom fi onorati sa ne batem cu voi,nemaifiind posibila o colaborare in viitor sub nici o forma.
Cu respect [player]Mesagerul.[/player]

Cei 3 nu vroiau sa fie deranjati cu atacuri.
 
Scor reacție
209
RS imi pare un trib destul de ok la prima vedere , ingenios e baiat bun si are diferite experiente pe triburile , bune sau rele .

Nu cred ca ar fi de subestimat :p

Argumentul pe care l-ai adus imi da de inteles ca sunteti in razboi cu RS si OR :D

Ia incearca sa-l ataci acum si vezi ce e cu el. Toti par buni la prima vedere, sau doar vor sa "arate" cat de buni sunt.
giubilancamataru = ilduce92 alias KARATE2010
tantiNina = mesagerul.(nr.1 la inamici invinsi :rolleyes:)

Si va mai mirati de ce a scazut interesul pentru acest joc, cel putin pentru varianta romaneasca a lui.
 

DeletedUser42708

1. Florinandrei a gasit externul :)
2. Nu va apucati sa credeti minciunile lui :D
3. Nu stiu care dintre noi are dreptate...razboiul nu va dovedi cine are dreptate, ci doar cine baga bani ca disperatul (florinandrei e adeptul a tot ce inseamna marirea productiei minelor de resurse...) , e on foooooarte mult asta neavand familie, prieteni, prietena (ca mine :p)...etc....la 13 ani ma consider mai relizat decat el la 20 , asa ca bft!

ma tu vorbesti serios?:))
eu muncesc de acasa daca esti asa interesat si pe calculator, si nu cred ca are de a face viata mea personala cu cea virtuala! stiu unde sa fac diferenta si unde sa pun limite!
si ps: mai exista si optiunea sitter daca te intereseaza atat de mult de mn:))
Poate te indragostesti de mn:))=))
 

DeletedUser42708

Crucificatorule,nu stiu cum ai ajuns tu la concluzia ca ai "realizat" mai multe.
florinandrei2004 -- fondator Angels ,loc 16(un trib care se mentine de la inceputul lumii in top10-20),60k pct.

Crucificatorul*** -- 20k pct,membru al tribului NoEnd,locul 40.

Niciunu nu a-ti realizat momentan nimic. Hai sa terminam "telenovela" asta Crucificatorul-Angels,ca deja e plictisitoare.

ai dreptate , insa asa cum am spus in reply de mai devreme unii stiu unde sa puna limita intre viata reala si cea virtuala! NU TOTI!...
:))
 
Sus