Razboaiele L30

DeletedUser11848

Ti-am zis, daca oferi meditatii pentru triburile, platesc oricat, te platesc si in natura daca vrei.
 

DeletedUser40616

eu citesc, dar se generalizeaza :) nu cred ca harta a fost asa generoasa si a impartit pe cei buni, simpatici si ok intr-o parte si pe cei ticalosi, prosti si nesimtiti in alta parte =))
 

DeletedUser

Ce-mi plac certurile! Niste popcorn ar fii splendid, ma intreb cand intervine si moderatoru aici?
 

DeletedUser

Planetele se aliniaza ca la armata si voi va certati?!!! Mai mare rusinea spre deliciul meu :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
V-am inchis putin subiectul, cred ca se lasa cu ceva vacante aici.
Dupa ce il voi redeschide am rugamintea sa va comportati decent si conform regulamentelor.
 

DeletedUser20436

Chiar multumesc raka ,vorbeam pe skype cu lemn tanase si ne intrebam unde sunt moderatorii.

Suntem oameni cu totii si mai ales in perioada asta ar trebui sa fim mai buni:)
 

DeletedUser11848

Mai buni, ai dreptate.
Chiar azi, am gasit un portofel pe strada am luat banii din el si m-am gandit sa fac o fapta buna si am dus portofelul la sectia de politie nr. 69, politistii mi-au multumit.
 

DeletedUser42505

Lasa draga,ca vine pacea si venim cu colindul la tine.
Ne primesti?
 

DeletedUser

Daca nu mai vorbiti despre razboaie, eu propun sa discutam despre politica . Scrie clar acolo sus: POLITICA SI PROPAGANDA,nu? Vedeti ca romanii au mare incredere in Ceak Noris?!! De-asta l-au si votat la parlamentare :D
El reprezinta Comunitatea Negrilor ....hahaha

2uhqxbc.jpg
 

DeletedUser42487

Intotdeauna dragule :)
Un vin fiert si chec e bun daca am pe masa? Cozonacul nu-mi prea iese :p
 

DeletedUser

Intotdeauna dragule :)
Un vin fiert si chec e bun daca am pe masa? Cozonacul nu-mi prea iese :p

Tu esti purtatoare legala de sani?!!! Si eu pana acum aveam impresia ca doar baietii isi trag conturi de fete !!!! Se pare ca fetele isi trag conturi de baieti. Nu am vazut pana acum niciun barbat cu sort si manusi de-alea de scos tavitele de cozonaci din cuptor ...hahaha
 
Sus