Razboaiele L30

DeletedUser42505

Cred ca am inceput noul an cu stangul.
Vreau sa le multumesc celor din Titans ca m-au ajutat sa obtin mult ravnitul trofeu ''Aparatorul zilei'' !
La urmatorul organizat,va rog sa ma anuntati si va fac eu planificatorul. :D
 

DeletedUser42487

Cata rautate domnule... Nici macar atata respect pentru oamenii aia ca s-au muncit si au stat cu orele nedormiti sa te atace...
Macar mesaje cu injuraturi le-ai dat?
Ca asa se practica acum, sa le fi umplut si tu frigiderele de carne de revelion...
 

DeletedUser42505

Doar mesaje de incurajare le-am trimis
Ar fii fost pacat sa inceapa noul an tristi :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42505

Offf...scuzele mele
Cred ca am preluat putin din ''starea voastra pacifista'' :D
 

DeletedUser42487

Te-am molipsit si pe tine :|
Offf...

Deci e clar, dai o cafea :p
 

DeletedUser42487

Cum de au plecat din tribul de pe locul 1 si s-au dus in TWL?
 

DeletedUser32745

Simplu: unii au descoperit optiunea " paraseste tribul", altii au fost concediati... erau pe acolo in trecere, au vrut sa fie perversi.
 

DeletedUser42487

Asta e dezavantajul major al tribului de pe locul 1, mai ales daca inviti doar de dragul punctajului.
 

DeletedUser42505

Cand ziceam ca anul asta facem dragoste,nu razboi,voi incepeti sa va bateti cu pumnii in piept :D
 

DeletedUser

lllAlexlll, oameni ca tine ar trebui sa se arunce in primul canal. De asta incep sa urasc jocul asta, s-a umplut de copii perversi. Onoarea este un lucru strain pentru tine si cei ca tine.
 

DeletedUser42932

vorbe mari de la cei mici, daca ai adus vorba de canale... ma arunc eu te trag si pe tine dar te asigur ca pici la fund pentru ca esti plin de atata ,,onoare'' lucru care ma amuza enorm la tine si la tribul tau. in rest, tu urasti jocul de mult timp, dar nu jocul este problema ta, problema ta esti tu ca nici macar pe tine nu te mai suporti. cred ca ii a N oara cand spui ca te lasi, ba nu ma reapuc, nimeni nu-mi da 50 euro pe cont :(, intrii mai iei 2 interne, si istoria se repeta... atitudine de mare jucator ;) apreciez
 

DeletedUser

Te faci de ras...si tu si gasca ta de tradatori. cate din conturile care le-ai scos din trib, sunt ale tale cu tot cu parola?
 
Sus