Razboaiele L30

DeletedUser

chiar nu vreti sa postez eu rapoarte de super jucatori...cu atacuri.. :)) Mare iti e gradina ta Doamne!!:rolleyes:
 

DeletedUser4838

Nu stiu cum ataca,dar are 8 milioane de inamici invinsi ca agresor,si e in top10.Mie mi se pare foarte bun.
Dar de EL(CLICK) ce ziceti ? Are doar 1 milion de inamici invinsi....
- daca se vorbeste de hancila:

Cel care a jucat initial pe cont, da. era jucator bun si facea multe.
Cel care a luat contul era un treanca fleanca, caruia in Undecided/Aiurea i s-au retras drepturile pentru ca vorbea mult is prost.
Pana si pe mine ma ametise cu strategiile lui.
Si confirm ca nici macar un atac nu stia sa dea.
Cand era de cucerit sau aparat, imediat dadea sitter mie sau altcuiva din trib care stia sa faca un snipe.


In ceea ce il priveste pe Alex, el a avut o strategie de apatrid. Nu a reusit cu INQ, asa ca s-a mutat unde i-a fost mai cald si in functie de context. Coechipierii lui l-au urmat orbeste si nu o sa aiba un trib in care poti sa zici ca a stat pentru trib, ci a stat pentru el.

Ca jucator il admir pentru anumite calitati ale lui, insa unele dintre miscarile lui nu au fost tocmai onorabile.
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: ~LEG~, LEG-A, LEG-Ac, LEG-B, LEG-C, LEG-D
Parte 2:
Triburi: MD, MD., MD2, MD3, MD4

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 361
Tabăra 2: 159
Diferență: 202

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,182,426
Tabăra 2: 1,429,000
Diferență: 1,753,426

chart
 

DeletedUser

Ia uite aici statistica reala, cu jucatorii concediati de la voi.

Parte 1:
Triburi: MD, MD3, MD., MD2
Parte 2:
Triburi: ~LEG~, LEG-A, LEG-Ac, LEG-B, LEG-C, LEG-D
Jucători: SUSYY, hancila

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 9,961
Tabăra 2: 9,763
Diferență: 198

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 389
Tabăra 2: 481
Diferență: 92

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 48,755,550
Tabăra 2: 57,980,164
Diferență: 9,224,614

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,583,209
Tabăra 2: 4,148,134
Diferență: 564,925

chart
 

DeletedUser42505

hai ca esti chiar penibil bre ready
toata harta stie ca hancila a decis sa cedeze satele,asa ca nu mai dramatiza pe aici :D
 

DeletedUser

Nu chiar, cand a ”decis” el sa cedeze satele deja ramasese fara trupe si pierdea sate la greu, fiind atacat de 15 jucatori si urma sa inceapa organizat adevarat pe el. Nu l-am primit in trib, am atacat si a fost ”obligat” sa se lase de joc. Nu vorbi daca nu stii.
 

DeletedUser

hai ca poate lulu nu stie...dar eu stiu.

el nu a primit invite la voi din cauza jucatorilor carora le promisese sate, mai pe scurt, il primeati, plecau 3-4 jucatori , nu mai abera..(din ce spune twstats, el a pierdut prima runda de sate fara inamici ca aparatori)...


de unde pana unde 15 jucatori? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

organizat adevarat??? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



bre...numai eu vad ca celor 15 jucatori, le ia sate Respectul si IMMO?:cool:

hai..te invit sa nu o mai aberezi atat, tu abia ai drepturi de conducere, dupa ce te-ai milogit la Adrian 5 zile, si ai amenintat sa iti iei bagajele si pleci....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu esti si mai pe langa. Hancila nu a fost primit in trib pentru ca eu si mai multi ati colegi am dorit sa il inobilam pana la capat. Ce zici tu cu adrian, etc, e de-a dreptul tembel, probabil sursele tale sunt aia de la can-can. Si da, pana si cei din leg discutau inainte sa-l de-a afara de faptul ca il atacau foarte multi jucatori si nu il mai pot apara. Hancila si cine mai era pe cont se dadea rotund ca el nu o sa piarda in fata noastra pana au inceput si altii sa trimita zeci de atacuri. Atunci a renuntat pur si simplu si a incercat sa ne pacaleasca zicand ca ii lasa satele unui coleg. Prin urmare peste 10 jucatori a luat sate de la el, ca exemplu pentru ceilalti tradatori dp aceasta lume.

PS: Inca un jucator din leg care era inobilat de noi a fost concediat :D
 

DeletedUser

Si da, pana si cei din leg discutau inainte sa-l de-a afara de faptul ca il atacau foarte multi jucatori si nu il mai pot apara.

Hai ca deja o dam in nesimtire .... Hancila a fost dat afara deoarece a cerut invitatie lui simo hayha... spunei sa iti dea mesajele cand zicea hancila ca vrea sprijin pe granita si sa apere secretul dintre leg :)))


PS: Inca un jucator din leg care era inobilat de noi a fost concediat :D

Probabil te referi la countdown , spionul vostru la noi in trib care VA CEDAT satele in mijlocul nostru ... :))))))))
 

DeletedUser

Ala nu a cedat sate, pur si simplu nu a primit trupe intrucat borzesti a bagat tot sprijinul la voi :D
 

DeletedUser20436

hai ca poate lulu nu stie...dar eu stiu.

el nu a primit invite la voi din cauza jucatorilor carora le promisese sate, mai pe scurt, il primeati, plecau 3-4 jucatori , nu mai abera..(din ce spune twstats, el a pierdut prima runda de sate fara inamici ca aparatori)...


de unde pana unde 15 jucatori? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

organizat adevarat??? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



bre...numai eu vad ca celor 15 jucatori, le ia sate Respectul si IMMO?:cool:

hai..te invit sa nu o mai aberezi atat, tu abia ai drepturi de conducere, dupa ce te-ai milogit la Adrian 5 zile, si ai amenintat sa iti iei bagajele si pleci....

Hancila sa rugat de mine 2 zile sa i dau 2 sittere pe mana si l-am refuzat .Apoi am primit un mesaj despre mica intelegere dintre el si MD,doar ca daca nu a mai avut sittere sa ia cu el,MD-istii care se cred cei mai corecti jucatori:D nu l-au mai vrut in trib si asa hancila a cazut la mijloc...normal ca l-am dat afara

PS: Hancila[pro warrior] cat a fost la noi in trib si a jucat pt noi a demonstrat ca se implica pt trib[statea sitter,ataca,etc] pe cand voi il blamati pe unde apucati.
 

DeletedUser20436

Ala nu a cedat sate, pur si simplu nu a primit trupe intrucat borzesti a bagat tot sprijinul la voi :D

Scuze pt dublu post dar nu pot sa ma abtin

Countdown a avut intentia sa mearga la voi totul era aranjat a dat mesaje chiar prin academia din care facea parte sa mearga jucatori in MD,acele mesaje au ajuns la mine fiindu-mi date de un coleg din academie pe nume ghiuju,Dracula73 a vorbit cu countdown sa il faca ori sa ramana, ori sa plece alesese sa ramana,apoi in 3 zile el pierde 18 sate si nu cere sprijin nimanui...SCUZAMA READY FOR FIGHT sau cum te cheama [ca nu-mi pasa catusi de putin] crezi ca joc de ieri? pe trib era activ cerere de sprijin niciuna,sate pierdute pe rand si tu vi sa aberezi aici ca nu stiu ce ...:eek:

Adrianulx unde l-ai gasit frate pe asta ca te stiam un bun cunoscator al oamenilor dar te cred daca si tie ti-a pierit cheful de joc ca si mie orice e posibil.

Atat am avut de zis..daca mai alte nelamuriri READY iti raspunde ALEXUTZUE
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca noi voiam sa il aducem la noi, era demult :D
A fost atacat din scurt si prins cu satele goale pt ca stim cu totii unde e sprijinul. Devine amuzant cum toti jucatorii atacati de noi ne cedeaza satele :)
 

DeletedUser39475

Dar chiar v-a cedat satele. Se promisese unui jucator, SIRCC parca. Iti dau si detalii daca vrei. Asta a facut tomas, un bun prieten si daca era treaba, treaba, il puteam lua in trib inapoi, daca dezbateam putin cu el si nu va mai ceda voua sate.
Serios, aberezi aici, spui minciuni.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Pai pentru ca am fost eu promt si am facut curatenie in ogradă. De asta nu mai vezi nimic.. :D
 
Sus