Razboaiele L30

DeletedUser

Ready@


Nu inteleg de ce insisti, cand Leg sau Sr pierd sate, se numesc cedate.
Cand MD, Thor sau oricare alt trib pierde sate, se numesc cucerite.
 

DeletedUser39475

Pai pentru ca am fost eu promt si am facut curatenie in ogradă. De asta nu mai vezi nimic.. :D

Pai stiu foarte bine ce s-a scris. S-a "elucidat" misterul in legatura cu problema desbatuta. Ma refer ca nu consider ca s-a jignit in posturile ce le-ai sters tu (al meu si al lui publicbet).


Ready@


Nu inteleg de ce insisti, cand Leg sau Sr pierd sate, se numesc cedate.
Cand MD, Thor sau oricare alt trib pierde sate, se numesc cucerite.

Cine sa va mai inteleaga? Daca titularul contului, tomas hancila, alias Forget me a zis ca a cedat satele, de ce tot aberezi? Lasa frustrarile.
 

DeletedUser37982

Pai stiu foarte bine ce s-a scris. S-a "elucidat" misterul in legatura cu problema desbatuta. Ma refer ca nu consider ca s-a jignit in posturile ce le-ai sters tu (al meu si al lui publicbet).



Cine sa va mai inteleaga? Daca titularul contului, tomas hancila, alias Forget me a zis ca a cedat satele, de ce tot aberezi? Lasa frustrarile.


acuma ce putea sa zica, doar nu recunostea ca a fost atacat si pierdea sate?
a cedat cateva sate , in rest vroia sa intre in md si n-a fost primit, stiu de la frati-miu, si nu mai avea ce sa faca, asa ca a lasat contul si a plecat. nu stiu daca asta se poate numi ceda, innobilat, si altele.
si da tomas revenise pe cont, insa cei din md nu mai aveau incredere in elpt ca pe cont putea intra oricine, inclusiv pro warrior
stiu asta de la frati-miu, ca de altfel eu pe l 30 nu mai joc de mult
 

DeletedUser13059

Nu chiar, cand a ”decis” el sa cedeze satele deja ramasese fara trupe si pierdea sate la greu, fiind atacat de 15 jucatori si urma sa inceapa organizat adevarat pe el. Nu l-am primit in trib, am atacat si a fost ”obligat” sa se lase de joc. Nu vorbi daca nu stii.

lasa tinere fie cum zici tu , aveti 1000 sate peste LEG , so ?

MD - Simo Hayha astăzi la ora 00:21
Mulţumesc Citat Prelucrare
Buna seara !
Am obosit sa mai caut o echipa care se fie capabila sa joace si sa faca totul CA UN TRIB.
Incepand de acum contul meu v-a fi lasat conducerii pe sitter sa faca ce vor ei cu el.Nu ma intereseaza cine ia satele,daca va folositi de cont sau alte chestii.
Am crezut ca in al 12 lea ceas s-a desteptat lumea si nu mai umbla cu pisica pe sub pat.Dar uite ca nu e asa.Prefer sa ma duc unde sunt dorit ca jucator si unde am o echipa demna de invidiat.
Sper sa faceti fata cu brio acestor razboaie si ne auzim pe ro33.

Spor la joc !

Simo Hayha



in LEG nu apare asa ceva :) deci dute tare ca nu faceti fata pe granita si vi aici sa te lauzi cu o statistica care oricum la final conteaza

MD - Ovidius Maximus în data de 12.04.2013 la ora 11:58
Mulţumesc Citat Prelucrare
-Capitane, suntem incercuiti!
- Nu-i nimic, ii atacam in toate directiile.


Cam asa arata harta noastra.
Parerea mea umila este ca ar fi ideal sa inchidem niste granite pentru ca sa ne putem concentra intr-o singura directie.

In conditiile actuale, sprijinul e cam risipit.
Eu unul a trebuit sa-mi retrag sprijin in momentul in care am fost ataca


uite aici ce trib maret , eu cred ca nu mai o sa postezi in curand statistici de genul

MD - .oops în data de 13.04.2013 la ora 21:45
Mulţumesc Citat Prelucrare
Baieti noi pierdem granita cum sar zice eu daca nu primesc sprijin nu mai are rost ca continui aicea ....sincer sa fiu sunt 5 jucatori pe unu cat de on as fi nu as rezista...daca nu mi se trimite sprijin sa am pe sate...chiar nu mai are rost sa joc sincer...imi pierd timpu degeaba,,,, astept mesaje PM sa mi se ofere sprijin,,,sau ajutor
P,S, S-a



mai vrei ?
 

DeletedUser39475

acuma ce putea sa zica, doar nu recunostea ca a fost atacat si pierdea sate?
a cedat cateva sate , in rest vroia sa intre in md si n-a fost primit, stiu de la frati-miu, si nu mai avea ce sa faca, asa ca a lasat contul si a plecat. nu stiu daca asta se poate numi ceda, innobilat, si altele.
si da tomas revenise pe cont, insa cei din md nu mai aveau incredere in elpt ca pe cont putea intra oricine, inclusiv pro warrior
stiu asta de la frati-miu, ca de altfel eu pe l 30 nu mai joc de mult

Iulian, de un lucru sunt sigur: Tomas nu a ripostat cu absolut nimic la atacurile celor din MD ( chiar daca a cedat sau i-au fost luate ). Eu am vorbit cu el ceva inainte sa dea stergere. Stiu foarte bine ce decizie a luat, deci... Cred ca nu ma insel. :)

lasa tinere fie cum zici tu , aveti 1000 sate peste LEG , so ?

MD - Simo Hayha astăzi la ora 00:21
Mulţumesc Citat Prelucrare
Buna seara !
Am obosit sa mai caut o echipa care se fie capabila sa joace si sa faca totul CA UN TRIB.
Incepand de acum contul meu v-a fi lasat conducerii pe sitter sa faca ce vor ei cu el.Nu ma intereseaza cine ia satele,daca va folositi de cont sau alte chestii.
Am crezut ca in al 12 lea ceas s-a desteptat lumea si nu mai umbla cu pisica pe sub pat.Dar uite ca nu e asa.Prefer sa ma duc unde sunt dorit ca jucator si unde am o echipa demna de invidiat.
Sper sa faceti fata cu brio acestor razboaie si ne auzim pe ro33.

Spor la joc !

Simo Hayha



in LEG nu apare asa ceva :) deci dute tare ca nu faceti fata pe granita si vi aici sa te lauzi cu o statistica care oricum la final conteaza

MD - Ovidius Maximus în data de 12.04.2013 la ora 11:58
Mulţumesc Citat Prelucrare
-Capitane, suntem incercuiti!
- Nu-i nimic, ii atacam in toate directiile.


Cam asa arata harta noastra.
Parerea mea umila este ca ar fi ideal sa inchidem niste granite pentru ca sa ne putem concentra intr-o singura directie.

In conditiile actuale, sprijinul e cam risipit.
Eu unul a trebuit sa-mi retrag sprijin in momentul in care am fost ataca


uite aici ce trib maret , eu cred ca nu mai o sa postezi in curand statistici de genul

MD - .oops în data de 13.04.2013 la ora 21:45
Mulţumesc Citat Prelucrare
Baieti noi pierdem granita cum sar zice eu daca nu primesc sprijin nu mai are rost ca continui aicea ....sincer sa fiu sunt 5 jucatori pe unu cat de on as fi nu as rezista...daca nu mi se trimite sprijin sa am pe sate...chiar nu mai are rost sa joc sincer...imi pierd timpu degeaba,,,, astept mesaje PM sa mi se ofere sprijin,,,sau ajutor
P,S, S-a



mai vrei ?

Sti care e treaba Raul? Asa se intampla la triburile formate recent, fara sa se cunoasca foarte bine, fara sa se constituie un asa zis nucleu. Nu vreau sa tin predica triburilor, dar unele lucruri sunt de bun simt si unii nici macar pe astea nu le respecta. Nu am nimic cu nimeni, dar alianta ca S R si LEG, e greu sa mai vezi. :)
 

DeletedUser37982

cristi, nu te contrazic, si nu-l contrazic nici pe hancila. ca a ripostat sau nu e treaba lui. poate a vrut sa incheie pe aceasta lume cu contul lasat pe maini gresite, poate a vrut sa-si rascumpere pacatele facute de pro warrior, poate poate poate, numai el stie ce a vrut. cert e ca satele de la el de pe cont au plecat , ca pana la urma la asta se refera jocul la a lua sate.
iar in legatura cu simo hayha, n-am prea avut de a face cu el/ea, insa fiecare face ce vrea cu contul sau, si fiecare decide daca continua pe o lume sau nu, cum s-a intamplat cu mine, cu tomas, cu hayha si multi altii. fortati sau nu de imprejurari e alta treaba, fiecare isi are motivele proprii, fiecare cunoaste cat timp poate dedica acestui joc, fiecare se plictiseste poate de rutina de zi cu zi. mie personal imi place mai mult startul unei lumi, si nu perioada de inceput, dar deja o dam in spam
cert e ca e un joc si trebuie tratat ca atare, iar inainte sa judecati pe cineva ganditi-va mai intai la voi
 

DeletedUser37982

Nu am zis ca nu, dar nu le intalnesti la orce colt, cum s-ar spune.


cert e ca au fost perversi si i-au lucrat pe la spate pe altii. eu intotdeauna am stiut ca lucrurile vor sta asa, insa nu credeam ca niste fosti colegi de pe alta lume si prieteni sa te trateze in asemenea fe, insa Caracterul omenesc te lasa des fara cuvinte
 

DeletedUser43688

Iulian, de un lucru sunt sigur: Tomas nu a ripostat cu absolut nimic la atacurile celor din MD ( chiar daca a cedat sau i-au fost luate ). Eu am vorbit cu el ceva inainte sa dea stergere. Stiu foarte bine ce decizie a luat, deci... Cred ca nu ma insel. :)



Sti care e treaba Raul? Asa se intampla la triburile formate recent, fara sa se cunoasca foarte bine, fara sa se constituie un asa zis nucleu. Nu vreau sa tin predica triburilor, dar unele lucruri sunt de bun simt si unii nici macar pe astea nu le respecta. Nu am nimic cu nimeni, dar alianta ca S R si LEG, e greu sa mai vezi. :)


Siiii dc nu inchideti lumea atunci?:)) aveti toate secretele
 

DeletedUser13059

Alooo pamanatul catre MD ... de ce oare in saptamana asta sfanta este ultima oara cand o sa vad vedem pe multi din voi aici pe L30 ? chiar este adevarata ? adica nah .. ati vorbit intre voi acolo cativa iar restu care nu stiu nimic vor ramane surprinsi placut cand au vazut ca ati intors spatele unor colegi ....


adrianulx - mi-ar fi rusine in locul tau ;) tu esti capul aici :D
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Alooo pamanatul catre MD ... de ce oare in saptamana asta sfanta este ultima oara cand o sa vad vedem pe multi din voi aici pe L30 ? chiar este adevarata ? adica nah .. ati vorbit intre voi acolo cativa iar restu care nu stiu nimic vor ramane surprinsi placut cand au vazut ca ati intors spatele unor colegi ....

adrianulx - mi-ar fi rusine in locul tau ;) tu esti capul aici :D

Ce-ti mai place sa te vezi scris (auzi vorbind)... Pacat ca nu faci un efort sa te exprimi cum trebuie. Face parte cred din strategia ta de joc, sa-ti obosesti adversarii incercand sa-ti descifreze frazele lungi, dezacordurile termporale, punctuatia inexistenta.
Era o discutie interesanta inceputa de cunex si continuata de HuleR, dar ti-ai dat tu seama ca trecusera deja prea multe postari fara sa-ti apara si tie numele pe aici... Pacat...
 

DeletedUser42487

Ce sa faca dragule si ei acum?
Cica doar la altii apare inactivitatea, plictiseala si greata fata de colegi... ei sunt un grup unit, toti pentru unul, bla-bla, cel mai tare din parcare, stii tu, noi suntem ultimii noobi ramasi pe 30.
 

DeletedUser20436

Nu am zis ca nu, dar nu le intalnesti la orce colt, cum s-ar spune.

Asa este.Noi am mai avut pe lumea 18 un asa aliat alias tribul AVALON

Cati nu au incercat si la noi sa dam razboi la S R cati nu au incercat si la S R ca sa ne dea razboi noua,totul a fost transperent si am fost oameni de cuvant si LEG si S R:cool:
 
Sus