Razboaiele L30

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Ce stiti voi ,poate chiar sunt uniti si ink folosesc ,,toti ptr unul si unul ptr el,,:D

Esti printre putinii dusmani de care chiar imi pare rau ca nu mai joaca... Pacat ca nu ai continuat... Poate in timp ii invatai si pe colegii tai ce inseamna onoare si fair-play, fie si pe un amarat de joc ca asta...
 

DeletedUser

Nu imi place sa ** despre altii,fiecare stie sau va descoperi la un moment dat ca este un amarat de joc,,,faceam putin spam sa fie contul activ poate e ceva concurs la paste si sa pot da un vot :))))))))
 

DeletedUser42487

Se poate dragule si sa ai admiratie fata de dusmani?
Uite ca se poate, un om de cuvant ramane om de cuvant, indiferent de culoarea pe harta si prefer sa joc inconjurata de asa dusmani si sa pierd toate satele, decat sa am alaturi "asa aliati".
 

DeletedUser

Cum e posibil ca borzesti, un jucator din joc, sa aiba acces la mesajele date intre jucatori, la transferurile de pp facute, la ceea ce practic doar un admin poate vedea si care se presupune ca nu ar trebui sa aiba contact cu jocul?!
 

DeletedUser20436

Cum e posibil ca borzesti, un jucator din joc, sa aiba acces la mesajele date intre jucatori, la transferurile de pp facute, la ceea ce practic doar un admin poate vedea si care se presupune ca nu ar trebui sa aiba contact cu jocul?!

Mai e putin si ma acuzi ca sunt admin:(

Voi ati avut spion la noi si nu ati stiut ce sa faceti cu el, si ma zici de mine ca sunt la serviciile secrete...

Ma bucur ca simo hayha sa desteptat in al 13-lea ceas si si-a dat seama ca nu poate face echipa cu voi si el si heroes sunt jucatori de clasa...ce e de recunoscut e de recunoscut
 

DeletedUser13059

Ce-ti mai place sa te vezi scris (auzi vorbind)... Pacat ca nu faci un efort sa te exprimi cum trebuie. Face parte cred din strategia ta de joc, sa-ti obosesti adversarii incercand sa-ti descifreze frazele lungi, dezacordurile termporale, punctuatia inexistenta.
Era o discutie interesanta inceputa de cunex si continuata de HuleR, dar ti-ai dat tu seama ca trecusera deja prea multe postari fara sa-ti apara si tie numele pe aici... Pacat...


suferinta este mare ... stai linistit in privinta mea si a celor care obosesc citind ceea ce scriu ... dar cel mai umilitor este cand niste genii pe cale de disparitie ca voi pierd in fata unora ca mine , restul este can can
 

DeletedUser42505

Se poate dragule si sa ai admiratie fata de dusmani?
Uite ca se poate, un om de cuvant ramane om de cuvant, indiferent de culoarea pe harta si prefer sa joc inconjurata de asa dusmani si sa pierd toate satele, decat sa am alaturi "asa aliati".

Draga,maniac vroia sa-ti comunice ceva,dar are contul blocat,asa ca-l ajut eu:)
Citez:"Cu dragoste si cu lacrimi in ochi de bucurie iti zic... sa ma pupi!"
 

DeletedUser

Ce ti-e si cu lumea asta:)))
A ajuns si borzesti sa vorbeasca despre cuvant, onoare sau demnitate:|
Nu cumva esti Cartonel?
Comportamentul e acelasi, nu m-as mira......

PS:I-ai ma si pe symo si pe heroes, ce o dai atat.....
 

DeletedUser

Cum e posibil ca un jucator dintr-un trib dusman sa afle cum s-au transferat 10pp-uri dp un cont pe altul la 2 minute dupa schimb?!
 

DeletedUser

Nu prea e cazul de asa ceva.
Jucatorul era logat din momentul cand s-a facut transferul pana l-a intrebat borzesti ce e cu pp-urile. Si de vorbit sau anuntat de la vreo una din cele 2 parti nici vorba.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43331

Se poate dragule si sa ai admiratie fata de dusmani?
Uite ca se poate, un om de cuvant ramane om de cuvant, indiferent de culoarea pe harta si prefer sa joc inconjurata de asa dusmani si sa pierd toate satele, decat sa am alaturi "asa aliati".

Asa cum cuvintele sunt extensia caracterului, asa ma inclin cu respect in fata lor.
 

DeletedUser43331

cert e ca au fost perversi si i-au lucrat pe la spate pe altii. eu intotdeauna am stiut ca lucrurile vor sta asa, insa nu credeam ca niste fosti colegi de pe alta lume si prieteni sa te trateze in asemenea fe, insa Caracterul omenesc te lasa des fara cuvinte

Ai desfiintat un trib cu tot cu academie fara a consulta jucatorii, cu aprobarea nimanui, cu de la sine putere in numele caracterului de care faci atata caz si totusi ai cuvinte.

De fapt suntem suma faptelor ce ne reprezinta
 
Sus