Razboaiele L30

DeletedUser20436

Ce rea esti draga:)
Intrebam si eu,caci prea multe mesaje in care era vorba despre noi s-au trimis intre voi:)
Plus ca toate postarile mele ajung pe forumul vostru comun :d

La dracu lulu acum cateva luni te iubea mangotaru,ce i-ai facut?:)

ARESS20 nu te mai ascunde dupa deget ,oricum stiu ca tot tu joci pe cont,dar ti-am dat pace sa iti faci de cap

Pacat insa de niste lucruri,ai tinut cu dntii sa faci totul impotriva mea ca nu am vrut sa atacam pe simo si heroes:)) ofof pacat mare

In timp ce ready for fight chiar a facut ceva pt MD,la initiativa lui s-a facut singurul organizat mai serios..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18409

Asa este.Noi am mai avut pe lumea 18 un asa aliat alias tribul AVALON

Cati nu au incercat si la noi sa dam razboi la S R cati nu au incercat si la S R ca sa ne dea razboi noua,totul a fost transperent si am fost oameni de cuvant si LEG si S R:cool:

ete-l pe borzesti...
pe 18 ti-am batut tribul doar eu si redempti0n
de fapt v-am desfintat
pacat ca ai dat stergere si nu ai asistat la macel pana la capat :))
 

DeletedUser20436

ete-l pe borzesti...
pe 18 ti-am batut tribul doar eu si redempti0n
de fapt v-am desfintat
pacat ca ai dat stergere si nu ai asistat la macel pana la capat :))

Cand eu m-am lasat pe 18 nimeni nu ne batuse din contra am dat bataie la toti noi si AVALON

si pe 23 tribul vi l-am desfintat noi sau ai uitat...oricum nu am ce sa ** cu tine
 

DeletedUser20436

TRIBUL Circus a facut-o si nu ma rusinez fiind chiar bine organizati ,iar cu Matzz ulterior am si jucat impreuna pt ca e om de caracter ,plus mai multi d ela noi au plecat acolo,noi v-am distrus tribul si voi ati fugit in CIRCUS,oricum nu ma intereseaza trecutul desi niciunde nu am de ce sa ma rusinez:)bafta.
 

DeletedUser37123

nu prea inteleg..dar cum oare..fiecare jucator atacat organizat..se lasa?..sau e doar pura coincidenta:p
 

DeletedUser43293

Uite ca pica si MD-ul la fel cum a picat si AIUREA ! De ce oare ? Conducerea a fost schimbata ! Si in plus aceasi intrebare ca dark ..." de ce fiecare jucator atacat organizat se lasa ?" ....
 

DeletedUser42932

asemenea cazului cu Aiurea, mi-am bagat eu coada. MD-ul a trecut pe langa o ocazie mare de a restabili egalitatea pe harta, pacat ca nu au stiut sa profite. prima lor greseala a fost cand l-au blindat pe simo, integral cu cate 30-40.000 de fiecare sat, astfel toata zona din sud a ramas descoperita si leg putea inainta fara probleme, de aici au inceput certurile si alte ruperi de relatii intre jucatori. si da, are si conducerea partea ei de vina fiindca unde nu-i cap, vai de picioare.

un tip de pe granita care a disparut recent, prefer sa nu-i fac public numele avea 1,2kk puncte
sincer nu sincer m-am saturat eu boul pamantului sa sprijin pe toti ..iar eu cand cer sa mi se zica nu avem nu avem sa ma trezesc ca imi trimite unu...:)) plus ca multi din md sunt niste nesimtiti oameni fara onoare decat intr-un tirb fara onoare mai bine la inamici asta daca ma primesc (sau lupt pana la ultimul sat):)) si sti prea bine ca nu mie frica...sau altceva ca sti ca stiu sa joc cel putin foarte bine :))
...eu pur si simplu vreu sa continui jocul dar cu md nu se mai poate si pot fi de folos in zona asta...daca pot sa intru in trib la voi...si am inteles ca decizia finala e la tine...


lucrurile astea nu s-au intamplat din senin, a avut cineva grija sa impinga de la spate demersul lucrurilor sa se ajunga la un astfel de deznodamant. de asemenea decand am parasit aiurea am spus un lucru, atat tribul cat si membrii vor ajunge istorie pe l30, si nu scapati niciunul. indiferent ce trib va cazeaza peste noapte. spor la aparat sate!
 

DeletedUser13059

o parte din ei vad ca au facut un trib nou CIRCARII , ei vor supravietuii ? in filme cam asa se intampla , cei care au cap si pleaca din groapa cu noroi o sa scape
 

DeletedUser13059

doar un razboi nou

Titlu Tribul Tribe of Legend a declarat război tribului Circ!
Expediat apr 23, 2013 18:37:22
Tribul este acum în război cu Tribe of Legend!

Nume război: Declaratie de dragoste de la ~LEG~

Declaraţie:
Dumnezeu a zis sa se faca lumina...
Si atunci in viata mea ai aparut TU!
Am inceput sa ma trezesc in fiecare dimineata pentru tine.
Am inceput sa visez in fiecare noapte pentru tine
Am zambit cu tine... Am ras cu tine!...
Am alergat cu tine de mana!...
Am calcat impreuna pe yarbaverde primavara!...
:))


 

DeletedUser43688

Totusi asta e declaratia care mi-a placut cel mai mult de cand joc :))

Daca azi sunt zero grade si maine e de doua ori mai frig,cat de frig va fi maine?

Chiar m-a pus pe ganduri :)) nsh cine a facut-o S R sau THOR, dar e chiar tare :)) (raspunsul e -8,66 parca)
 

DeletedUser42896

lulu e responsabilul cu temperaturile...ii era putin frig si nu stia sigur cate grade sunt afara...
 

DeletedUser43293

o parte din ei vad ca au facut un trib nou CIRCARII , ei vor supravietuii ? in filme cam asa se intampla , cei care au cap si pleaca din groapa cu noroi o sa scape


Sunt oamenii cu cap ! Felictari lor !

Circari ? :confused:

O sa fie bine nu o sa mai aveti multe granite in curand ! :))
 
Sus