razboaiele lumii 10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

deci ca sa raspund la toate ca am fost plecat si abia ce am apucat sa citesc

deci ca sa il iau pe cel mai nesimtit de pe aici
try daca tu ma consideri femeie inseamna ca esti un dobitoc mare si ceva sigur e in neregula cu tine
ps: la viitoarele posturi daca ai ceva serios de spus o sa ai un raspuns altfel nu ma obosesc sa bag idiotii ca tine in seama care in definitiv nu stiu cum ai delimitat viata reala de joc dupa ce ca ma cunoscusesi doar pe joc ma amenintai cu bataia pe mess si te rog nu nega ca am si martori

danvera nu stiu de unde dracu va vin ideile alea cum ca eu vorbeam cu th9one. Poate chiar si el sa confirme ca pana in momentul in care am ajuns in IMMO eu ma certam cu el si ne iubeam ca si soarecele si pisica
iar barsi daca era atat de sigur ca sunt spionul IMMO de ce am fost singura persoana din 13 cu care vorbea despre razboi vs IMMO si de ce mi-a lasat de atatea ori contul sa il apar . oare ??????

anne intr-adevar poate ca am venit intr-un mo0ment in care 13 era solid dar nu uita ca aparare exista mai multa decat era nevoie in trib doar ca erau multi care dormeau si putin le pasa de cei din granita , deoarece nu eram singurul care plangea dupa deffence ci gigionas si mai era un player ceva cu crysty care erau langa mine si erau membrii 13 si adu-ti aminte ca au renuntat tot din cauza nesustinerii colegilor
iar la mine pe cont stii destul de bine cat deffence eram ca ai stat de destule ori sitter si sigura speranta era sa joc la split altfel eram un om pierdut de multa vreme
la partea cu momentul bun in care se afla tribul nu uita ca un foarte mare merit il avea kristian78, care in momentul acela cand am venit eu deja nu se mai prea ocupa , si Bigpanda care a plecat chiar inaintea venirii mele in GM din cate stiu tot din cauza unei certe cu try

si da try a gresit la fuziunea cu stars deoarece in momentul cand am discutat cu el despre fuziune eu mi-am permis sa cer destul de multe pt ca sa am de unde scoate , dar mi-au fost acceptate toate cererile fara nici o conditie. dar in definitiv stii cum e vorba nu e prost cel care cere e prost cel care da ;)

iar partea mea cu mesajele cu danyboy imi pare tare rau ca nu mai am acele mesaje si chiar il rog pe dany daca citeste externul si are acele mesaje sa le posteze sa se vada ce era scris in ele

acele mesaje erau dobicei date pt a vedea daca celalalt e online si daca era ceva voi chiar credeti ca as fi vorbit pe joc si as fi lasat mesajele stiind ca mai las sitter ??????

si anne da cu tine o perioada chiar am colaborat bine si stii bine ca nu cu tine aveam treaba din conducere ci cu altii care erau doar cu numele deoarece tu de bine de rau te-ai straduit sa faci bine acelui trib

iar la partea cu inobilarile interne nu ma deranja faptul ca try lua din ele ma deranja foarte mult ca la un momenta dat nu se oprea si erau oameni care chiar ar fi luat dar nu aveau loc de dansul

si da poate intr-adevar am avut un rol destul de important in anumite chestiuni pe aceasta lume lucru pe care nu il credeam din moment ce incepusem sa joc acest joc cu aceasta lume dar stii foarte bine ca credinta pt 13 am acut totdeauna altfel nu as fi ales la inceput 13 in dauna IMMO (tu stii ca aveam invitatie din IMMO in momentul in care intrasem in 13) iar de vointa cu atat mai putin deoarece la fel tu stii cate nopti pierdute am avut la un moment dat impreuna pt acest joc si pt acest trib
 

DeletedUser34781

uff, e naspa...iti doresc numai bine in toate felurile)
oricum, eu nu va mai stresez, dex, doar ca, repet, m-a enervat sa vad ca exista interpretari de aiurea, iar, tu, mai mult ca oricine, stii cit ne-am muncit pentru a fi ceea ce am fost...

sa stii ca kristian78, doggod, adrianam, si try... inca nu au murit de tot, asa ca inca mai putem da peste nas unora care nu isi stiu nr. cm. (de la nas:p)

nu de alta. sigur ca toti am renuntat, deci... pa:D (din pnct de vedere al lumii 10)
dar pe de alta parte, sincer m-a amuzat , cind acum vreo citeva luni, erati super fericiti ca luati sate de la tryszpe sau pe la kristian78...
astea au ramas... in memorie...
si e ok, dar daca erati asa fericiti pt niste jucatori care dadusera parasire cont, (cum ati putut constata ulterior), eu zic ca nu era asa o mare scofala...

eu va zic...
NE-ATI INVINS DIN VORBE, PROFITIND DE O SITUATIE SLABA PSIHIC IN TRIB, si de kk-atii de spioni pe care i-ati avut mereu:))))))

brava, oricum, m-am speriat cind am vazut harta voastra:)

dex, pls, NU e vorba de tine, eu am spus doar la modul general ce cred...
oricum si eu sint out, asa ca n-am ce pierde, nu?
 

DeletedUser34781

uff, poda, iau o pauza, si-ti raspund:p
oricum, pina una alta, buna, si bie te-am gasit:)
 

DeletedUser34781

nu mai scriu citat, ca ocup mult spatiu, dar e raspuns pt poda...
- esti frustrat, bre, try n-are nimic cu tine, face glume, pe seama mea, si eu ma amuz, cind am timp sa le citesc... ce te face sa crezi ca esti nr one in atentia lui???
- ma indoiesc ca l-ai putea intelege acum, daca nu l-ai inteles cind ti-a dat drepturi din prima clipa , din ce .. S... trib ai venit tu..
- in acest sens , ma intreb, cine iti da dreptul sa il judeci (si aici revin de unde am plecat)... tu habar ai de evolutia jucatorilor si etc...?????
in alta ordine de idei
- mie mi-a facut placere sa colaborez cu tine, atit cit mi-a fost in putinta, dar, nu imi place altceva..., observ ca iti place sa vorbesti doar ca sa sustii noul trib (vechiul):p:p:p:p
 

DeletedUser34781

si app, inainte de iminentul dezastru:p... aveau drepturi de conducere in 13 si dex, si poda si miha...
intreb si eu ca prostul
daca restul am fost ....incompetenti... ,
EI CE AU FACUT?
AU ASTEPTAT MOMENTUL SLAB, CA SA FACA CE AU FACUT?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34781

s
i da poate intr-adevar am avut un rol destul de important in anumite chestiuni pe aceasta lume lucru pe care nu il credeam din moment ce incepusem sa joc acest joc cu aceasta lume dar stii foarte bine ca credinta pt 13 am acut totdeauna altfel nu as fi ales la inceput 13 in dauna IMMO (tu stii ca aveam invitatie din IMMO in momentul in care intrasem in 13) iar de vointa cu atat mai putin deoarece la fel tu stii cate nopti pierdute am avut la un moment dat impreuna pt acest joc si pt acest trib
STIU ASTA, CHIAR O STIU...
Dar mai stiu ca faptul ca ai avut de ales intre noi si o asa varianta de buna... ... crde-ma, sint sigura ca nu prea te-a ambitionat pt noi, corect?
Stiu jucatori care au salvat granita , pt simplul fapt ca au spus asta, tu nu, imi spuneai doar mie , sau la altii din conducere, care eram oricum cu capu'in sapte luntrii...

nu zau, poda, zi acum? ai dat vreo data pe forum o cerere de sprijin pt tine?
__________________
 

DeletedUser34781

app. mai tii minte cind am facut apel la piry, si a incercat el sa mobilizeze?
nu stiu daca s-a realizat, nu stiu nici acum, ... tin minte ca faceai misto ca ti-au trimis 500 lanci, dar...

erau vechii nostri aliati, si noii vostri colegi, nu???

ne-ati facut din vorbe, asta e:(

ati avut noroc ca adevarul pyry avea 2 proleme
- boala pe try
- lene de joc (ca are alte treburi mai importate de rezolvat)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dex, si poda si miha si-au dat examenul ca IMMO-rali... prin ceea ce au facut ...Urat gest, sa iei decizii peste capul intemeietorului si restul conducerii si sa pui tribul la picioarele IMMO. Si iata ca ce n-au reusit dusmanii pe harta ati reusit voi 3 ... (oricum cum esti un immo-ral in adevaratul sens al cuvantului nu ma astept sa ai remuscari).

Poda la barsi ai stat pentru ca eu ii ziceam tot timpul lui ca esti de incredere....si oricum el niciodata nu a zis de tine ca tu ai dat informatii ci doar de niste "fete" care ii dadeau informatii lui th9one.
 

DeletedUser15358

remuscari pentru un joc ?
....ar trebui sa faci diferenta dintr joc si realitate .
 

DeletedUser

lol, este din ce in ce mai amuzant :))))
poda, daca ai martori ca team amenintat cu bataia...de ce nu ma dai in judecata...???, castigi si u 1 ban de paine
satele ce le luam eu, nu erau toate de la innobilari interne, multe erau conturi primite cum au primit si alti, si pt ca eu iam ajutat in "trecut" sa creasca contu, normal ca se merita sa iau si eu din sate, desi am dat si la alti ex: doggod,kristian78 chiar si la tottot de care stiam ca are o legatura puternica cu immo, dar care nu a tradat + multi alti
iar de bataie...veniti pe L21, va asteptam cei din 13, care dupa cum a zis poda erau prieteni mei cu drepturi si care nui bagam la innobilari interne....desi ei erau pe granitza si luau mai multe sate ca u de la immo :)))

in rest, respect pt cine ma respecta, si cel mai destept cedeaza primul...asa ca eu cedez si las pe alti sa ** cat vor ei !!!
:p:p:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dex, si poda si miha si-au dat examenul ca IMMO-rali... prin ceea ce au facut ...Urat gest, sa iei decizii peste capul intemeietorului si restul conducerii si sa pui tribul la picioarele IMMO. Si iata ca ce n-au reusit dusmanii pe harta ati reusit voi 3 ... (oricum cum esti un immo-ral in adevaratul sens al cuvantului nu ma astept sa ai remuscari).

Poda la barsi ai stat pentru ca eu ii ziceam tot timpul lui ca esti de incredere....si oricum el niciodata nu a zis de tine ca tu ai dat informatii ci doar de niste "fete" care ii dadeau informatii lui th9one.

Eu spion IMMO? :)))) Sau poda :)))) Of, of, sebi draga habar nu ai ce inseamna un joc de strategie. Nu am facut noi trei decat sa ne salvam colegii activi si care nu erau sprijiniti nici de trib, nici de maretii aliati!

Dar asta este ancient history! Si ha ha, eu incercam sa aflu informatii, nu sa dau :))

Mutati-va va rog frustarile personale in alta parte ca deja faceti prea mult off topic!

Vreti sa aratati ceva, faceti-o pe joc. Colegii vostri care au ramas pe harta asta fac. Si nu ii vad plangadu-se pe aici.
 

DeletedUser

Vreti sa aratati ceva, faceti-o pe joc. Colegii vostri care au ramas pe harta asta fac. Si nu ii vad plangadu-se pe aici.
:))))))))))

Intr-adevar, nu puteam sa adorm fara sa citesc o gluma buna :))))))
Sorry miha, dar neai aratat u pe joc, in special strategia, cand ai luat cu 1 nobil 10 sate :))))
 

DeletedUser34781

Eu spion IMMO? :)))) Sau poda :)))) Of, of, sebi draga habar nu ai ce inseamna un joc de strategie. Nu am facut noi trei decat sa ne salvam colegii activi si care nu erau sprijiniti nici de trib, nici de maretii aliati!

Dar asta este ancient history! Si ha ha, eu incercam sa aflu informatii, nu sa dau :))

Mutati-va va rog frustarile personale in alta parte ca deja faceti prea mult off topic!

Vreti sa aratati ceva, faceti-o pe joc. Colegii vostri care au ramas pe harta asta fac. Si nu ii vad plangadu-se pe aici.

fataaaaaa... chiar mi-era dor de tineeeeee....
zau, chiar am o frustrare, dar nu stiu cum sa o gasesec, oare pe gugle sau pe iutub scrie de "frustrarea" asta????
oricum, miine dimineata te astept la o apa cu lamiieeeeeee
si gheataaaaaa, la pachet:)
 

DeletedUser

OFFTOPIC:Try,am si eu o curiozitate (si rog moderatorii daca o considera neregula sa o sanctioneze), ai la semnatura "Proud to be Romanian", am intalnit acest slogan in nenumarate randuri, dar nu am avut niciodata ocazia sa intreb...De ce esti mandru,pentru ca traiesti intr-o tara care are ca cele mai mari realizari in epoca "neagra" comunista o "Casa a Poporului" in care isi duc viata "alesii" pe care nu ii intereseaza de tine?Pentru mitul "Dracula" care e defapt un mit atribuit unui domnitor roman despre care s-a scris prin sec. XIX?Pentru berea romaneasca care se face dupa retete germane?Pentru importurile de la vecinii ungari si bulgari, deoarece tara nu mai produce mare lucru?Pentru marca de masini vanduta de un grup francez?Pentru democratia in care se alege impozitarea celor "multi si prosti" in schimbul celei graduate de "putini dar bogati"?Pentru "Revolutia" la care au murit mii de oameni, totul fiind defapt o mascarada pentru schimbarea puterii?
Sper sa nu o iei personal, te respect si chiar am avut ocazia sa vorbim de cateva ori,dar sun curios...

ONTOPIC:Si pentru ca vroiam defapt sa raspund mesajului lui Miha, eu cred, acum ca au realizat mai multe ei (nr. Miha,Poda,Dex) pentru ca au ales schimbarea taberei pentru cei activi si putini, si imi argumentez alegerea prin faptul ca voi, Try, ANNE, Kristyan, nu ati facut nimic mai mult prin faptul ca ati ramas alaturi de aliati si ati dat stergere.

Si eu, cel care la momentul respectiv incercam sa va conving sa alegeti RF in defavoarea IMMO, am ajus sa fac la fel, si culmea in exact situatiile precizate de poda si Miha.Doarca Sudul, e fie mai orgolios (si unele persoane care citesc pe aici se stiu), fie face alegeri gresite, pe care mai apoi le regreta (avand sansa IMMO si refuzand-o).

Bafta tuturor!Poate vom vorbi si de razboaiele L10 existente candva.
 

DeletedUser34781

ONTOPIC:Si pentru ca vroiam defapt sa raspund mesajului lui Miha, eu cred, acum ca au realizat mai multe ei (nr. Miha,Poda,Dex) pentru ca au ales schimbarea taberei pentru cei activi si putini, si imi argumentez alegerea prin faptul ca voi, Try, ANNE, Kristyan, nu ati facut nimic mai mult prin faptul ca ati ramas alaturi de aliati si ati dat stergere.

Si eu, cel care la momentul respectiv incercam sa va conving sa alegeti RF in defavoarea IMMO, am ajus sa fac la fel, si culmea in exact situatiile precizate de poda si Miha.Doarca Sudul, e fie mai orgolios (si unele persoane care citesc pe aici se stiu), fie face alegeri gresite, pe care mai apoi le regreta (avand sansa IMMO si refuzand-o).

scuze naercis, dar sincer, din pacate, parerea ta conteaza mai putin (tocmai pt ce ai spus mai sus)... uneori un cuvint dat si respectat este mai important decit o cariera pe triburile, si chiar un loc 1 pe o lume...
O seara buna.
 

DeletedUser

scuze naercis, dar sincer, din pacate, parerea ta conteaza mai putin (tocmai pt ce ai spus mai sus)... uneori un cuvint dat si respectat este mai important decit o cariera pe triburile, si chiar un loc 1 pe o lume...
O seara buna.

Daca este vorba despre cuvantul vostru fata de alti e ok, si respect ca vi l-ati tinut, insa eu cred ca mi-am indeplinit promisiunile fata de voi la momentul acela, si totul putea decurge ok, dar ati renuntat, si nu 2-3 ci toti....:)
 

DeletedUser

OFF:Narcis, de ce sa nu fiu mandru ca sunt roman...????
iti raspund cu o intrebare :
Esti patriot..???
1 adevarat patriot este alaturi de tara lui si la bine si la rau si ca sa facem o aluzie la acest joc...u lupti pt tribul tau, sati aperi colegi,sati aperi tribul...???

On:
Try, ANNE, Kristyan, nu ati facut nimic mai mult prin faptul ca ati ramas alaturi de aliati si ati dat stergere.
...ca sa stie toata lumea sa nu mai aud atatea comentari, fara nici o noima...eu kristian si doggod am vrut de mult sa renuntam la L10, inainte sa apara probleme si alte chestii, iar eu cand a murit mama primul lucru care lam facut pe joc a fost sa dau stergere cont, dar aveam activat CP pana in data de 28.02.2010 fapt care ducea ca dupa expirarea CP-ului sa se sterga contu. Cei care nu cred le pot dovedi prin mesajul meu trimis adminilor prin care cer stergerea contului inainte de de termen si am si martor Flo78 care a fost sitter la mine,si care a activat CP pe atata timp, asa ca...don`t worry....be happy
 

DeletedUser

iar ma bag si eu pe unde nu trebuie dar...chiar nu ma pot abtine :D

try:tu cresteai numai din inobilari interne.ai ajuns rang1 din inobilari interne

cand ati fuzionat cu rf teau mancat fostii tai colegi care sau dus in immo si rtals...

anne:tu zbierai in stanga si in dreapta dupa sprijin ca si kristian ala...si cand nu ati mai suportat sutele de atacuri ati renuntat


off:chiar sunteti ....va certati ca, chiorii pe forum.daca sunteti in stare de ceva dovediti pe joc.dar de la zis pana la facut e mult nu?:)

dupa ce ca numai jucati comentati si voi aiurea ca sa nu adormiti prea devreme


si acum iar incepeti toti cu gura ca sunt **** si ca voi sunteti mai destepti.....bafta:)ne intalnim prin zona VM-EC:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Esti patriot..???
1 adevarat patriot este alaturi de tara lui si la bine si la rau si ca sa facem o aluzie la acest joc...u lupti pt tribul tau, sati aperi colegi,sati aperi tribul...???

Da, pot spune ca sunt chiar foarte patriot,dar nu aleg sa afisez asta publi (in afara faptului ca o fac acum), dar eram curios si asteptam sa argumentezi faptul ca alegi sa iti expui acest slogan "Proud to be Romanian" prin ceva mai special.Oricum era o curiozitate si atat.
Da pot spune ca lupt pentru tribul meu, pentru viitorul meu trib, etc... insa nu pot spune ca o mai fac in aceasi masura ca si pana acum, deoarece in trecut luptam doar pentru trib, si la un moment dat am realizat ca si contul propriu e important, dar pot spune ca in mai mare masura joc pentru trib sau pentru ce va urma decat pentru contul propriu, care la mine a fost mai mereu pe planul 2.

.....bafta:)ne intalnim prin zona VM-EC:)

Inseamna ca ti-ai facut rost de un cont nou.:)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus