razboaiele lumii 10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

try:tu cresteai numai din inobilari interne.ai ajuns rang1 din inobilari interne
cresteam ca luam contu lui anne fratica, si pe mine nu ma deranjat ca pierd satele ca oricum eu miam atins scopul acolo pe L10, adica...sa duc tribul in top 10, si sal intrec pe unicul dexteriade, lucru care lam reusit, si care ma fc sa nu mai am chef de jc :p:p:p
 

DeletedUser

cresteam ca luam contu lui anne fratica, si pe mine nu ma deranjat ca pierd satele ca oricum eu miam atins scopul acolo pe L10, adica...sa duc tribul in top 10, si sal intrec pe unicul dexteriade, lucru care lam reusit, si care ma fc sa nu mai am chef de jc :p:p:p

nu stiam ca asta iti era dorinta :) dar adevarul e ca ti-ai indeplinit-o...

oricum datorita tie sunt pe harta acum - pentru ca daca atunci cand a fost balul intre ww si 13 in loc sa fim pretini am fi fost dusmani inca din acel moment as fi iesit de pe harta - 13 era mult mai bun...
 

DeletedUser34781

iar ma bag si eu pe unde nu trebuie dar...chiar nu ma pot abtine :D

try:tu cresteai numai din inobilari interne.ai ajuns rang1 din inobilari interne

cand ati fuzionat cu rf teau mancat fostii tai colegi care sau dus in immo si rtals...

anne:tu zbierai in stanga si in dreapta dupa sprijin ca si kristian ala...si cand nu ati mai suportat sutele de atacuri ati renuntat


off:chiar sunteti ....va certati ca, chiorii pe forum.daca sunteti in stare de ceva dovediti pe joc.dar de la zis pana la facut e mult nu?:)

dupa ce ca numai jucati comentati si voi aiurea ca sa nu adormiti prea devreme


si acum iar incepeti toti cu gura ca sunt **** si ca voi sunteti mai destepti.....bafta:)ne intalnim prin zona VM-EC:)

1. nu am cerut nici macar 1 lance sprijin pt mine sau pt try. Deci nu numai ca NU AM ZBIERAT , NU AM SCOS O VORBA.. pt ca nu mi s-a parut corect sa cer sprijin pt o decizie luata personal... daca tu stii altceva, mai documenteaza-te!!!!
2. kristian era responsabil oarecum cu noua granita, dar pot garanta ca nu a cerut nici el nimic pt el.
3. eu aveam contul pregatit sa cedez satele la try, si toata armata mea era in granita... TOATA, asa ca a fost floare la ureche sa mi se ia satele, si, cel putin cit am ramas on, nu mi le-au luat fostii colegi din 13, ci fostii aliati din GMA (de bine ce eu am tinut la tribul lor, integral, la toti membrii tribului, si am incercat sa-i sustin pe toti la un moment dat, dar na... "lucru manual de cheama")...si bigpanda, (in masura in care erau sate preluate de try, dar aici nu ma bag, ca ei mereu au fost in certuri extreme:))

la try la fel, cam toata apararea era in granita cu IMMO, asa ca... mai terminati-va si voi cu speculatiile....


oricum, ma enerveaza ca nu ma pot abtine sa nu intru si sa citesc pe aici, (si inevitabil sa raspund la provocari), dar o sa-mi dau silinta :p:)
 

DeletedUser34781

cresteam ca luam contu lui anne fratica, si pe mine nu ma deranjat ca pierd satele ca oricum eu miam atins scopul acolo pe L10, adica...sa duc tribul in top 10, si sal intrec pe unicul dexteriade, lucru care lam reusit, si care ma fc sa nu mai am chef de jc :p:p:p

try, mai ai o dorinta neindeplinita:rolleyes: pssssstttttt;)
 

DeletedUser

nu stiam ca asta iti era dorinta :) dar adevarul e ca ti-ai indeplinit-o...

oricum datorita tie sunt pe harta acum - pentru ca daca atunci cand a fost balul intre ww si 13 in loc sa fim pretini am fi fost dusmani inca din acel moment as fi iesit de pe harta - 13 era mult mai bun...

de cand erai in ww am vrut sa te intrec, daca tii minte atacam cu dragos si kristi la greu si luam sate impreuna sa crestem mari si sa te intrecem, iar cand a fost razboiul cu ww am fost singurul care tea mai vrut pe harta, toti ceilalti au vrut sa te cucerim, inca erai primul pe lista de prioritati dar atunci nu mai era farmecul competitiei, sa am langa mine 1 membru la fel de mare pe acelasi K
 

DeletedUser

anne numai minti

trimiteai circulara si tu si criatian ala ca ati venit din 13 si acum va lasam balta .....ma saturasem de atatea circulare si le stergeam mereu

unul din voi 3 avea si drept de conducator...sau doi...numai stiu...
 

DeletedUser3192

anne numai minti

trimiteai circulara si tu si criatian ala ca ati venit din 13 si acum va lasam balta .....ma saturasem de atatea circulare si le stergeam mereu

unul din voi 3 avea si drept de conducator...sau doi...numai stiu...

bre...dar voi ati lasat balta si pe jucatorii vostrii...nu numai pe cei din 13 :d:p:p
 

DeletedUser

daca zici tu mai viteazule


carei politica immo?

te aperi singur sau out

pierzi 10 sate out
 

DeletedUser3192

daca zici tu mai viteazule


carei politica immo?

te aperi singur sau out

pierzi 10 sate out

politica IMMO nu te intereseaza pe tine!

PS: oricum e mult mai buna decat politica amaratelor de triburi pe unde ai fost conducator! atata timp cat noi suntem pe locul 1 iar tu postezi de pe un cont care nu mai exista pe harta.........
 

DeletedUser

carei politica immo?

Fi sigur ca e cea mai eficienta de pe L10.Cam atat conteaza, de pretuit e tot ceea ce aduce rezultate, nu si modurile prin care se face.Ca si o constatare pe o tema alaturata, uitate cum arata IMMO si respectiv noobs acum mai bine de 8 luni de zile, si vei intelege....

oricum e mult mai buna decat politica amaratelor de triburi pe unde ai fost conducator!

Karmanos conducator???anul trecut pe vremea asta, intr-o academie WRATH ca si coordonator, lucru petrecut chiar si inainte ca istoricul meu sa fie luat in comun cu WRATH....pfff, nu stiu daca era necesara remarca...karmanos conducator.Mai bine spus genul de baiat simpatic, pe care nu te poti supara niciodata, acum o sa zica ca in urma primei discutii cu el am vrut sa il bat.:)))

Adevarul e ca era singurul care mai zdruncina tribul/triburile alea adormite de prin sud...facand zgomot.:))) Cum va urma sa faca si acum, sau ma insel??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

anne numai minti

trimiteai circulara si tu si criatian ala ca ati venit din 13 si acum va lasam balta .....ma saturasem de atatea circulare si le stergeam mereu

unul din voi 3 avea si drept de conducator...sau doi...numai stiu...

Daca vrei sa stii, cand am plecat in rf eu am zis ca eu nu vreau sprijin, dar se le asigure jucatorilor mei, si din moment ce sa zis ca da mi se pare normal ca apoi anne si cristi sa ceara sprijin pt oameni stiind ca ei vor urma sa tina granitza cu immo, iar despre tine...nam auzit sincer nici nu stiu cine esti, si nici nu cred ca esti in masura sa vi cu acuzatii la adresa mea sau ale oamenilor din 13, asa ca laso balta !!!
 

DeletedUser34781

lasa-l, try, oricum habar nu are despre ce vorbeste, se pare, si in plus acuza si pe altii (in mod gratuit) de minciuni.

daca poate sa-mi spuna 1 jucator care mi-ar fi trimis sau macar caruia i-as fi cerut 1 sprijin pe un sat de-al meu, dupa ce am intrat in Rf , eu sint dispusa sa-mi dau parasire cont si sa nu mai intru pe nici o lume...

cum nu poate, ar face bine domnul Karmanos sa-si ceara scuze ca m-a facut mincinoasa... sau ... de fapt,mai bine ma lipsesc de scuzele lui:)
 

DeletedUser

sa stii si tu ca sunt foarte nesimtit.si nam sa imi cer scuze...asa sunt eu...puteti sa comentati cat vreti
si mai ales sami cer scuze cand stiu ca asa era cum zic eu

@naercis informeazate mai bine.am fost conducator in ambele academii.si putin timp in tribul mare inainte sa vii tu.am fost si intemeietor intro academie...intreabal pe hades ca ma plimba de colo-colo cand erau cei din CC...

la inceput cand ai intrat in trib...stii ca am zis ca daca prind vreunu pe harta din tribul tau il trimit la margine?

noi aveam razboi cu tribul tau si hades...ca de obicei a invitat tot tribul.asa facea el.dadea invitatii la tot tribul rival.

si incep si eu putin sa dau din coada prin nord pe acolo...dar intai trebuie sa imi bag CP ca mie lene sa caut trupe prin sate fara...

@gykanes tu nu ai primit nici o invitatie?
a,inca ceva.tu nu postai de pe un cont care numai era pe harta? Invincibilul parca.


Si sa stiti ca imi dati prea multa atentie.:) ultima data iam injurat pe toti pe aici si am primit ban mult timp.thomasito numai e...:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

@gykanes tu nu ai primit nici o invitatie?
a,inca ceva.tu nu postai de pe un cont care numai era pe harta? Invincibilul parca.


Si sa stiti ca imi dati prea multa atentie.:) ultima data iam injurat pe toti pe aici si am primit ban mult timp.thomasito numai e...:(

care este faza cu invitatia? ca nu am inteleso :)).... iar contul invicibilul nu a fost niciodata pe harta pe L10! A fost doar pe L3 si L5 ( pt scurt timp aici) pe harta! de aceea mi-am si creat acest cont pe forum...sa fie in acord cu contul din joc
 

DeletedUser34781

karmanos, sa nu mor proasta, tu pe joc , pe 10, cine erai?
deoarece:
- daca erai karmanos - chiar nu te-am sesizat deloc in vremea aia - decit numai pe extern, dar poate am nevoie eu de lecitina:)
- daca erai altcineva - spune, frate, nu ma mai tine in tensiune, ca fac imediat si infarc, si atac cerebral:)) (de emotia reintilnirii, evident... sa inteleg ca am fost colegi la un moment dat, totusi:p - iar am nevoie de lecitina:)))))
 

DeletedUser

mai bine mori tu proasta cum spui tu

dute si leagate de o piatra si aruncate intrun lac sau o garla ceva ce oi avea tu mai aproape

preferabil ceva foarte adanc.si leagati o piatra foarte mare.nu uita de testament
 

DeletedUser34781

Aha... ma intrebam de ce vorbesti aiurea, si ma discreditezi inutil, acum m-am lamurit.
O seara buna.
 

DeletedUser34781

mai bine mori tu proasta cum spui tu

dute si leagate de o piatra si aruncate intrun lac sau o garla ceva ce oi avea tu mai aproape

preferabil ceva foarte adanc.si leagati o piatra foarte mare.nu uita de testament

sper sa nu stearga nimeni aceasta mostra de inteligenta

bre cine-i asta?
ca ma face sa nu mai dorm noaptea:p
daca vine si-mi leaga piatra de git:D:D???
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus