Razboaiele lumii 11

DeletedUser6843

Chiar daca x sau y nu se mai joaca pe lumea 11 si se mai joaca pe o alta lume cu nick-name-ul respectiv se pot gasi foarte usor datele sale , se pare ca airborne. a stiut .
Nici eu habar nu aveam dar am citit odata o postare a lui j123 , daca nu mi se pare :D.
Ai luat-o pe logice sau tot asa?
 

DeletedUser

Cu toate ca nu mai postez pe aici ma vad nevoit sa raspund....


Nu ai cucerit niciodata un sat de la mine ca sa dau la recuperare :|
Poate vrei sa spui ca trebuiau date multe curatari ca aveai sprijin de la "aliati/prieteni" nostri.


Te astept cu berea ;).

O zi buna si nu ma implicati in discutii ca nu o sa mai raspund la "provocari".

Dau 2 daca-i spui si lui cum se face :)

Chiar daca x sau y nu se mai joaca pe lumea 11 si se mai joaca pe o alta lume cu nick-name-ul respectiv se pot gasi foarte usor datele sale , se pare ca airborne. a stiut .
Nici eu habar nu aveam dar am citit odata o postare a lui j123 , daca nu mi se pare :D.
Ai luat-o pe logice sau tot asa?

chiar daca stergi contul tot ramane ' undeva ' istoria
 

DeletedUser

TWstats are acum si optiunea de a cauta un jucator in arhiva .
Inainte era mai "complicat" daca pot spune asa...trebuia sa ii stii id-ul player-ului (al lui chevyx este player&id=785975) ca sa il gasesti sau daca mai avea cont pe alta lume pur si simplu schimbai la Url-ul de la TWstats lumea pe care a jucat sau pe care vroiai sa afli daca a jucat.

Nu stiu daca m-am exprimat corect dar acolo cat de cat sa se inteleaga ceva :)))
Stranutelu.
Eu am prins manevra pe traseu :)) Nu stiu nimic de postul lui j123 dar e bine ca a spus si la alti ca atunci putini sunt sigur ca putini stiau :)
 

DeletedUser

TWstats are acum si optiunea de a cauta un jucator in arhiva .
Inainte era mai "complicat" daca pot spune asa...trebuia sa ii stii id-ul player-ului (al lui chevyx este player&id=785975) ca sa il gasesti sau daca mai avea cont pe alta lume pur si simplu schimbai la Url-ul de la TWstats lumea pe care a jucat sau pe care vroiai sa afli daca a jucat.

Nu stiu daca m-am exprimat corect dar acolo cat de cat sa se inteleaga ceva :)))
Stranutelu.
Eu am prins manevra pe traseu :)) Nu stiu nimic de postul lui j123 dar e bine ca a spus si la alti ca atunci putini sunt sigur ca putini stiau :)

http://forum.triburile.ro/showthread.php?p=677377#post677377

uite aici
 

DeletedUser6843

@ airborne eu nu m-am prins fara sa citesc , stiu decat ca e imposibil sa mai gasesti stats'ul lu' unu care s-a lasat de tot de joc .
@chevyx , daca nu ma insel prima oara ne-a explicat j123 , despre cum sta treaba si apoi a inteles toata lumea , stii si tu ca unii jucatori sunt mai presus la joc decat moderatorii.
 
Sus