razboaiele lumii 26.

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8343

Spre deosebire de tine eu vorbesc. in numele meu si nu ma laud cu reusitele colegilor mei,avem de stat pe lumea asta,ca doar aveti barbare de innobilat la greu..asa ca nu mai afirmati ca lumea e gata..sper ca macar innobilatul barbarelor sa va ia mai putin timp.

Fata draga, aici nu joci sim city... joci triburile. Triburile nu este un joc individual ci un joc de echipa. Nu am de ce sa vorbesc doar in numele meu atata vreme cat faptul ca am ajuns aici este datorita unei echipe de oameni in care si cel mai mic din trib conteaza. Nu am jucat singura pana acum ca sa afirm ca si tine "vai, vorbesc in numele meu". As fi ipocrita daca as face asta pentru ca de bine de rau am fost sprijinita, am dat atacuri comune cu alti colegi, am sprijinit la randul meu, am stat sitter samd.
 

DeletedUser

Nu ai tu nimic indeajuns sa imi oferi pe script, asa ca las-o moarta!



Daca ar fi sa iti raspund cum meriti, ar trebui sa fiu in mintea ta, si eu decamdata nu am ajuns sa fiu CLOVNUL de pe aici!
Doar atat ca timpul le rezolva pe toate si se vede pe harta ce mari realizari ai reusit tu si tribul tau:
SA ATINGETI PERFORMANTA DE A FI TRIBUL CARE PIERDE CEL MAI RAPID O LUME PE SERVERUL .RO

CLOVN sau nu oricum macar stiu ce sunt si cine sunt, stiu ce fac, pe cand tu nu realizezi nici acum ce faci :D
spre deosebire de tine , nu vreau sa par arogant, dar esti sub nivelul meu din orice punct de vedere pe care l-as privi :D
cand o sa fii in stare sa joci pe un cont ca mine si sa fii vertical poti discuta cu mine . Pana atunci invata sa taci . Nu vreau sa spun mai multe ca nu isi au rostul si nici obiectivitate in aceste randuri .
Ramai doar un Noob cu acte in regula.

PS vezi ca maine poti sa iti ridici buletinul de Noob si premiul de N00b-ul anului :p
 

Magie Noire

member
Scor reacție
3
CLOVN sau nu oricum macar stiu ce sunt si cine sunt, stiu ce fac, pe cand tu nu realizezi nici acum ce faci :D
spre deosebire de tine , nu vreau sa par arogant, dar esti sub nivelul meu din orice punct de vedere pe care l-as privi :D
cand o sa fii in stare sa joci pe un cont ca mine si sa fii vertical poti discuta cu mine . Pana atunci invata sa taci . Nu vreau sa spun mai multe ca nu isi au rostul si nici obiectivitate in aceste randuri .
Ramai doar un Noob cu acte in regula.

PS vezi ca maine poti sa iti ridici buletinul de Noob si premiul de N00b-ul anului :p

Norris, pe Marius il poti acuza de orice....mai putin ca e noob! Am ceva experienta pe jocul asta incat sa-mi dau seama de valoarea unui jucator. Este o parere personala, nimic mai mult!
 

DeletedUser

Vezi ca replica: NOOB cu acte in regula era a mea! :)
Doar atat stii: sa plagiezi?
Si legat de calitatile tale ca jucator si ca om:
Mie inca nu mi-ai dovedit nimic pana acum pe harta, doar ca stii sa iei noaptea sate goale in mod abuziv, si asta tinand cont ca ai mult mai multa experinta de alte lumi decat mine. Sincer iti zic ca sunt la a doua lume de joc, si prima cand joc la modul serios, iar pana acum nu mi-a creeat nici un jucator de pe harta mari probleme (fie din MoH sau ZEN) iar la trofee de aparatori si inamici invinsi stau destul de bine!
Asa acel buletin de care pomenesti, poate tu il meriti :)
 

DeletedUser41823

Poate il meritati amandoi .Am mai facut un buletin ca vad ca va certati de la unu
 

DeletedUser

Norris, pe Marius il poti acuza de orice....mai putin ca e noob! Am ceva experienta pe jocul asta incat sa-mi dau seama de valoarea unui jucator. Este o parere personala, nimic mai mult!

M-ai facut sa rad ... in sfarsit ceva amuzant si pe lumea asta .
 

DeletedUser

Vezi ca replica: NOOB cu acte in regula era a mea! :)
Doar atat stii: sa plagiezi?
Si legat de calitatile tale ca jucator si ca om:
Mie inca nu mi-ai dovedit nimic pana acum pe harta, doar ca stii sa iei noaptea sate goale in mod abuziv, si asta tinand cont ca ai mult mai multa experinta de alte lumi decat mine. Sincer iti zic ca sunt la a doua lume de joc, si prima cand joc la modul serios, iar pana acum nu mi-a creeat nici un jucator de pe harta mari probleme (fie din MoH sau ZEN) iar la trofee de aparatori si inamici invinsi stau destul de bine!
Asa acel buletin de care pomenesti, poate tu il meriti :)

esti la a 2- a lume :) eu le-am pierdut numarul oricum ca ti-am luat sat
statistica vorbeste de la sine :D
cum necum ti-am luat sat cum spui tu in mod abuziv cu cateva sute de atacuri pe sat , recuperari s.a.m.d , tu mie inca nu , si ti-am explicat si pe privat ca daca erai baiat destept nu puteam sa iti iau sat dar de , tu nu esti noob esti doar "moldovean" ( scuze pentru ceilalti moldoveni cu caracter )
Ce inteleg eu prin moldovean antonimul elementelor pozitive ale oamenilor
tu nu faci parte din aceasta categorie
oricum mi-am obosit destul tastura pentru o non valoare

din partea mea iti urez tot binele din lume in viata .
 

DeletedUser

Norris, pe Marius il poti acuza de orice....mai putin ca e noob! Am ceva experienta pe jocul asta incat sa-mi dau seama de valoarea unui jucator. Este o parere personala, nimic mai mult!

Deci esti de acord cu mine , referitor la caracterul lui de "moldovean"
Citeste regulamentul forumului si ai sa intelegi de ce il fac Noob :D
 

DeletedUser

esti la a 2- a lume :) eu le-am pierdut numarul oricum ca ti-am luat sat
statistica vorbeste de la sine :D
cum necum ti-am luat sat cum spui tu in mod abuziv cu cateva sute de atacuri pe sat , recuperari s.a.m.d , tu mie inca nu , si ti-am explicat si pe privat ca daca erai baiat destept nu puteam sa iti iau sat dar de , tu nu esti noob esti doar "moldovean" ( scuze pentru ceilalti moldoveni cu caracter )
Ce inteleg eu prin moldovean antonimul elementelor pozitive ale oamenilor
tu nu faci parte din aceasta categorie
oricum mi-am obosit destul tastura pentru o non valoare

din partea mea iti urez tot binele din lume in viata .


Mi-ai luat sat in mod corect?:confused:
Nu mai vorbi prostii!
Alea luat noaptea in mod abuziv si celellate goale luate la recuperare in mare rosie pierdute de colegii tai, se numesc sate luate corect?! Dar la mintea ta de oltean (care prea suferiti de voi tu si marele intemeietor) orice e posibil.:D
Dar as fi curios tare sa te cunosc in viata de zi cu zi, ca la cum arati pe aici, bancurile cu olteni pe seama la astia ca tine au luat nastere! Sunteti o specie mai aparte, mai intai invatati sa vorbiti corect d.p.d.v. gramatical, domnule "fusei", si apoi sa-ti perimiti sa faci afirmatii gratuite!
Asa ca mai multa atentie nu vad de ce ai primi, ca imi pierd timpul pe aici bagandu-te in seama!
 

DeletedUser40272

dar cum se ia un sat corect maestre?
anunti cu 2 luni inainte ca ataci satul x? sa se pregateasca, altfel e mod abuziv? lol...:rolleyes:
 

DeletedUser

Mi-ai luat sat in mod corect?:confused:
Nu mai vorbi prostii!
Alea luat noaptea in mod abuziv si celellate goale luate la recuperare in mare rosie pierdute de colegii tai, se numesc sate luate corect?! Dar la mintea ta de oltean (care prea suferiti de voi tu si marele intemeietor) orice e posibil.:D
Dar as fi curios tare sa te cunosc in viata de zi cu zi, ca la cum arati pe aici, bancurile cu olteni pe seama la astia ca tine au luat nastere! Sunteti o specie mai aparte, mai intai invatati sa vorbiti corect d.p.d.v. gramatical, domnule "fusei", si apoi sa-ti perimiti sa faci afirmatii gratuite!
Asa ca mai multa atentie nu vad de ce ai primi, ca imi pierd timpul pe aici bagandu-te in seama!

tulai, ce te-ai suparat :D ce vina am eu :confused: ca tu iei sate si nu le poti tine
nici pe cel din mijlocul meu nu ai fost in stare sa il tii in conditiile in care aveai 120k din fiecare :D
sa mai spun ca ai fost si avertizat ca te vom ataca :confused:

Sa ma cunosti pe mine in viata de zi cu zi e un privilegiu , acela se castiga :D
continui sa jignesti inutil , eu sunt mandru de ceea ce sunt pe cand tu dai impresia ca nu esti deloc madru ca esti moldovean :D
data viitoare cand o sa iti iau un sat o sa iti dau mesaj , iti spun si cate atacuri dau , o sa mentionez si ora ca sa stii.

Tu nu incerca sa pari corect , ca nu ai fost si nici nu vei fi pentru ca nu stii ce e corectitudinea :D
 

DeletedUser42438

Moldoveanu` rulzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz =]]...gardianule fara sitter esti calu` mort =]]]
 

DeletedUser1630

asta nu imi place mie pe extern...caterinca de prost gust

vasy,puteai sa zici orice altceva despre Unknown dar sa vii cu argumentul..."esti noob ca esti moldovean" e penibil. ai dat cu bata in balta...zise un moldovean
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35377

@Norris,ia te de mana cu Putin,alt destept care spune ca exista limba moldoveana,si ca sunt diferiti de poporul roman.

Sa folosesti o denumire regionala a unor oameni cu sens periorativ,cu atat mai mult cu cat acei oameni sunt o parte integrala a poporului din care faci parte ,dauneaza grav inteligentei pe care vrei sa o afisezi.Numai bine
 

DeletedUser

Moldoveanu` rulzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz =]]...gardianule fara sitter esti calu` mort =]]]

Inca nu ti-ai vandut contul de mai esti pe aici?
Trist tare de tine ca ai ajuns la asemenea manevre incat sa suni oamenii, in speranta ca ai obtine si tu ceva din timpul ce l-ai pierdut pe aceasta lume :)
 

DeletedUser

Credeam ca ,daca intru pe Extern o sa vad cum va impacati unii cu gandul ca aveti avantaj care trebuie fructificat (sau ca l-ati pierdut) ,ca va aduceti aminte de duelurile personale ,discutii private ,toate in limita bunului simt ,ca ne "simtem" ,acum cand granitele s-au deschis mult si pentru altii ..dar vad ca o luati razna .toti :mad:
 

DeletedUser42438

Inca nu ti-ai vandut contul de mai esti pe aici?
Trist tare de tine ca ai ajuns la asemenea manevre incat sa suni oamenii, in speranta ca ai obtine si tu ceva din timpul ce l-ai pierdut pe aceasta lume
...eu mai? :))...telefonul meu nu accepta asemenea numere de telefon ca altfel mi se sparge singur =]]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42438

am multi fani care se dau vasy112 insa vasy112 e unul singur :)...in persoana mea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus